IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th November 2007, 14:43
zizi zizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 23
По подразбиране трябва ми кураж

Здравейте!току що се регистрирах! предстои ми другата седмица ринопластика при д-р Динев и изпитвам много смесени чувства - радост, че ще се подложа скоро на корекция, която ще отстрани мой отдавнашен комплекс и в същото време страх, че може да не се харесам, да съжалявам....На консултацията с доктора очаквах да видя снимки или ПС вариант на евентуалния ми нов нос, но за съжаление доктора не предлага тази "услуга"!Каза ми да пробвам на фотошоп, но резултата, който постигнах беше комичен ! Ще ми чупи коста, скъсява носа и стеснява ноздрите!
Момичета/и момчета /, дайте съвет - как беше при вас - видяхте ли се преди това по някакъв начин или просто обсъдихте нещата с доктора!
Колко време след това трябваше да си пазите нослетата от травми/имам детенце на една годинка и не знам как ще се опазя дълго време/? След колко време започнахте да спортувате/ходя на народни танци и се надявам да не пропусна ските /
Ще се радвам на всякакви съвети и отговори, а и на снимки на вашите хубави нослета, за да се успокоя, че накрая всичко си струва!

Съжалявам, ако тук не е мястото за такава тема или вече има подобни!
поздрави
Зизи
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th November 2007, 15:01
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране Успех

Няма страшно, и аз нямам идея как ще изглеждам след това .Просто мисли позитивно.А за след операцията има много статии които можеш да прочетеш, навсякъде пише да се пазиш много първите три семици /никакъв спорт и натоварване/ и повече лежане за да не увисне.Успех .
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th November 2007, 17:25
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

За да не увисне????
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th November 2007, 17:32
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th November 2007, 17:57
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Аз това за увисването и лежането го чувам за 1-ви път Когато отидох на консултация преди да си направя нослето, моят доктор също не ми показа как ще изглеждам.Обясних му много добре какво точно искам-без да имам никаква представа за резултата след това.Доста бързо се разбрахме и насрочихме дата за операцията.А както вече си прочела за спорт и особено за ски май дума не трябва да става.Аз също исках да карам ски,преди карах,но сега ме е страх да не падна и да не си разваля нослето.Може да прочетеш и многото теми тук във форума за ринопластиката и ще разбвреш и доста други неща,за които сега дори не се сещаш да попиташ.Пращам ти снимки на лични,но моят д-р е Христов.За Динев не знам как се справя с ринопластиката,нека другите момичета да кажат.Доверила съм му се за силикона,който ще ми сложи в сряда.Късмет скъпа и не се страхувай-не боли ,а и резултата си залужава
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th November 2007, 18:03
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

ХЪХ това с лежането за да не увисне носа за пръв път го чувам Вярно ли е?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th November 2007, 18:06
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

Аз поне така съм чувала от моя приятелка която е с 2 ринопластикил.Това естествено не е професионално мнение,нека всеки сам реши как да си пази придобивките.Успех на всички .
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th November 2007, 18:16
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

Да така е ,нека някой на който скоро му предстои ринопластика да пита за това ще е полезно за много хора тук ..!
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th November 2007, 18:42
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Успокойте се. НЯма никаква опасност нито от увисване , нито от падане на носа след интервенцията.

Всичко ще бъде наред! И каквото и да стане, все ще бъде по-добре от преди. Аз лично така се успокоявах и даде резултат.

И още нещо- минава и заминава и даже само хубави спомени остават след това... Спокойно!

Успех!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th November 2007, 19:05
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

АВА Дано и на мен Тонев ми избара такова яко носле като твоето
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: трябвамикураж
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:26.