IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 10th November 2008, 23:21
Аватара на svetlanka
svetlanka svetlanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: sofia
Мнения: 198
По подразбиране

и аз за теб
__________________
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни !!!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th November 2008, 23:23
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svetlanka
и аз за теб
шшшшшшттттт,не ни издавай де
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th November 2008, 23:49
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Стахотна тема Накара ме да за замисля и да си призная много неща пред самата себе си..
Обещавам утре да споделя мислите си
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10th November 2008, 23:51
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Така така...изповядайте се чада мои !Аз ви слушам...а чета..
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11th November 2008, 00:55
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Да си призная ,че не схванах точно замисъла на темата ...дали се очаква да споделим за сериозни връзки и тяхната роля в живота ни ,или като цяло отношението,влиянието и прочие на мъжете върху нас.
Ще се опитам да направя някакъв адекватен коментар...Мисля си,че повечето мъже, с които съм се занимавала,са предизвикали промяна ,ако не у самата мен,то у възгледите ми,впечатленията ми от мъжете и хората като цяло...Винаги съм избягвала да имам повторно връзка с един и същ тип мъже,особено,ако съм изградила недобра представа за тях като цяло.
Противно на всякаква логика...и аз като повечето жени ,както се пее - "все попадам на неподходящи,в това ми е талантът..." ,но въпреки това продължавам да се впечатлявам все от такива...интересни,огън мъже направо,които дори да те парят,вместо да бягаш,ти по-навътре се буташ,докато не те опожарят и останеш...в чакане на следващият ,по-силен и горещ пожар.
Малко са ми годинките,за да имам опит в сериозните отношения,но поне съм била с разнообразни персонажи,което ми е дало някаква представа за това какво мога да очаквам от даден мъж. Главно типовете мъже,които са ме впечатлявали са били три вида:
-такива, с които мога да водя увлекателни,сериозни,забав ни,интелигентни разговори,които са внимателни,джентълмени,най-често с нестрандартни и леко отвеяни интереси и занимания, с които съм склонна да се отдам на по-сериозна и романтична връзка
-такива,които извикват дивото в мен...страстни,темпераментн и, дори с леко перверзен външен вид,магнетично излъчване... ,които просто си лъхат на секс...
и смесени,които мога да кажа,че са малцина...към тях бих отнесла много малко от мъжете ,с които съм била или съм имала някакъв контакт и наблюдения просто. За щастие,сегашният ми приятел спада към този тип,затова мога да кажа,че той е моят пожар, който надявам се да не изгасва или поне да не остана опарена,че дори попарена накрая.
Мога да кажа,че има и мъже,с които не съм успяла да изживея моментите си,дори понякога заради безумно глупави пречки (разстояние ,например.........),което мисля,че не е добре... ,защото във всеки един момент може старата тръпка да напомни за себе си и нещата да излязат извън контрол... , а и аз лично бих искала да изживея и притъпя всичките такива,за да не се боря със себе си в по-напреднал етап...
Не знам защо така се получава,явно е още едно проявление на една типична глупачка,но винаги нещо ме връща към неподходящите,към тези,от които съм препатила,но не мога да се откажа от тях, от нестихващия интерес и влечението към лошите момчета,които всяка средностатистическа,подоб а на мен ,глупачка си мисли,че може да укроти и опитоми.
А относно питането на jolifille ,по мои впечатления са горещи,страстни...,но в същото време са внимателни,винаги ще ти обърнат внимание,ще ти направят комплимент за нещо,което им е направило впечатление... не си поплюват те,разбират си от работата,големи свалячи.
Мисля си,че са подходящи ,както и за кратка,запомняща се и разтърсваща връзка,така и за нещо по-сериозно...,ако се окаже сериозен тип ,защо не...? Какво по-хубаво от това в един мъж да са събрани романтиката и еротиката,в хармония...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 11th November 2008, 01:38
Аватара на Saruman
Saruman Saruman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Студентски град,София
Мнения: 1 727
По подразбиране

Животът е просто един миг от вечността - не се вкарвайте във филми,не живейте с миналото,гледайте напред и се забавлявайте на макс докато имате възможност - всичко ще се нареди от само себе си


http://www.youtube.com/watch?v=5VbzEqXaThY


__________________
"Апа я-събуждам се и кво да вида-
до мене голо дупе и празна двулитровка бира" Ицо Хазарта
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11th November 2008, 07:52
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Ти да не обърка темата...?
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11th November 2008, 08:58
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

Винаги, когато съм започвала връзка тя е била с много чувства - все е последният , все давам всичко от себе си.След време, когато чувствата поутихнат се замислям как е било възможно да съм изпитвала подобни чувства точно към Този мъж???? . Става ми дори смешно, как съм се държала и на какво съм угаждала. И така, докато не срещтнах мъжът си, към който вече нямах никакви съмнения, относно чувствата си..и така е до днес.
Но със всички мои бивши приятели (гаджета) съм в страхотно добри приятелски отношения. Знам, че ако звънна на някой в 2:00ч. през нощта - ще ми помогне с каквото може.
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11th November 2008, 09:46
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Преди да срещна мъжа с който съм сега , има 3-ма важни мъже, които са оставили отпечатък в живота ми. / тук не се включват мъжа който целунах за първи път, и онзи който ме въведе в дебрите на секса./
първият - Наслада .студентска любов. Първата ми сериозна връзка, в която бях отогворна, непринудена, с чисти чувства.
вторият - Мъдрост. с 12г по-голям от мен. научи ме на толкова много неща, които са важни в отношенията между мъжа и жената. Безценни уроци!
третият- Безусловна Страст пълно отдаване, безкористни чувства, гореща страст ... като всеки буен огън .. огасна. но не стана студено.
От всички тях са ми останали само хубави, притни спомени. Странно, но всичко лошо, почти се е изтрило от главата м
Сега любовта ми е най-хубавата - Кротка, Спокойна, пълноценна. Не е пожар, а е уютна камина в която пукането на дървата те дарява с топлина и спокойствие. Изпаднала съм в някаква нирвана, дано да е задълго.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11th November 2008, 09:56
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

Тира, пожелавам ти от сърце да е вечно това щастие!!!

Първият ми приятел е единствения ,с който сега сме в добри отношения!
Втория ме разочерова ужасно след като се раделихме, държа се подло!
С третият беше най-сериозно и най-хубаво,сега не си говорим вече от година по негово желание!
Сегашния ме влудява и в лошия и в добрия смисъл на думата ,но незнам докато ще изтърпя.Няма нищо сигурно при него и това ме побърква!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мъжетеживотанаеднажена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:17.