IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th January 2009, 18:48
nindja1914 nindja1914 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 28
По подразбиране Бокс?

От доста време искам да тренирам бокс,но имам малки колебания.Примерно има ли голяма опсаност да ме наранят-да ми сцепат устната или главата?А и все пак съм момиче.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th January 2009, 21:27
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

носа е най-опасно,ти като тренираш ще тренираш с момичета,едва ли ще те пуснат да се биеш с момчета според мене се насочи към друг спорт,примерно карате,но ти си знаеш,лично аз имам много приятелки,които тренират карате и се бият бая здраво,ако това ти е целта,за мене бокса просто е много хамалски спорт
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th January 2009, 22:01
nindja1914 nindja1914 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 28
По подразбиране

Еми целта ми е да поддържам форма и искам да се занимавам някъв спорт,а и да се науча да се бия!Мерси за съвета!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th January 2009, 16:23
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

Според мен кик-бокса ще те държи във форма
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th January 2009, 10:55
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

Аз тренирам бокс от скоро горе долу(май два месеца) и смея да кажа, че боксът е всичко друго но не и хамалски спорт - има идея, има и техника и стига човек да научи това онова е далеч по-практически приложим(дано на никой не му се налага) от повечето бойни изкуства.
Що се отнася до това дали ще те понабият по време на тренировки или не - аз тренирам в клуб където са само жени и треньорката е жена и няма такъв момент да се млатим неконтролируемо. Изобщо в който и клуб да отидеш като играеш с някой идеята не е да се пребиете - принципно всеки играе с премерени удари...е разбира се винаги се намират някви ентусиасти, които млатят със все сила, ама още повече че си момиче - съмнявам се да попаднеш на такъв. С две думи - нищо няма да ти стане, а за поддържане на форма е идеален.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th January 2009, 11:26
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

И аз така мисля като Magikka, имайки в предвид, че имам 10 год. стаж в бойните изкуства и носът ми си е ок
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th January 2009, 15:11
nindja1914 nindja1914 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Magikka
Аз тренирам бокс от скоро горе долу(май два месеца) и смея да кажа, че боксът е всичко друго но не и хамалски спорт - има идея, има и техника и стига човек да научи това онова е далеч по-практически приложим(дано на никой не му се налага) от повечето бойни изкуства.
Що се отнася до това дали ще те понабият по време на тренировки или не - аз тренирам в клуб където са само жени и треньорката е жена и няма такъв момент да се млатим неконтролируемо. Изобщо в който и клуб да отидеш като играеш с някой идеята не е да се пребиете - принципно всеки играе с премерени удари...е разбира се винаги се намират някви ентусиасти, които млатят със все сила, ама още повече че си момиче - съмнявам се да попаднеш на такъв. С две думи - нищо няма да ти стане, а за поддържане на форма е идеален.
Можеш ли да ми кажеш Как се казва този клуб в който тренираш и къде се намира?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th February 2009, 00:03
Doky Doky не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 803
По подразбиране

Зависи къде ти трябва,в кой град ? Аз мога да ти кажа за Пловдив,понеже от 7 години съм в тази област.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:33.