IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 27th March 2010, 13:37
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране Re: :)

Inkaaa здравей !
И аз като теб не бях влизала в форума доста време ,но като почнат проблемите ............
Това което знам аз е ,че капсулната контрактура много рядко се получава след толкова време.
КК има няколко стадия и при началните стадии мисля че болка не се усеща.
При всички положения е добре да отидеш на мамолог.
Отговори с цитат
  #172  
Стар 27th March 2010, 17:47
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

В понеделник съм на мамолог!Искам да ви попитам само възможно ли е да ми е малко по-твърда дясната гърда,заради самия мускул, защото повече го натоварвам!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
  #173  
Стар 31st March 2010, 14:32
everlast everlast не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 35
По подразбиране

[quote="buba-77"]Ами да. За съжаление при мен се получи точно така. В долната част на гърдата там където импланта тежи съм вече само на кожа и имплант
И аз преди като го чух това за изконсумирането не го вярвах и някак си представях че се изкунсумира цялата гърда което е невъзможно.

Това за изконсумирането, атрофията или стопяването на жлезата /не помня точния израз/ при надмусколно поставяне на импланти , беше най-голямата глупост изказана от И.Стоянов от времето, когато се беше обявил за "ПЛАСТИЧНИЯ ХИРУРГ НА ЗВЕЗДИТЕ".

"buba-77", мисля, че нямаш основание за подобни притеснения. По-вероятно е импланта да не се е фиксирал и/или подкожната тъкан да не се е затворила, но най-добре е да установиш какво точно е, с преглед при доктор.
Отговори с цитат
  #174  
Стар 31st March 2010, 14:53
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Инкааааа, имаш ли новини?
При мен дясната гърда също е по-твърда от самото начало.
Отговори с цитат
  #175  
Стар 31st March 2010, 15:19
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

мен многоо ме дразни като имам разлика в твърдоста на гърдите Миналата седмица се обаждах в клиниката за да си запиша час,но докрора го нямало и така....сега трябва да чакам и тези празници да минат ...
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #176  
Стар 1st April 2010, 12:50
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от everlast

"buba-77", мисля, че нямаш основание за подобни притеснения. По-вероятно е импланта да не се е фиксирал и/или подкожната тъкан да не се е затворила, но най-добре е да установиш какво точно е, с преглед при доктор.
импланта да не се е фиксирал
подкожната тъкан дане се е затворила
Странно по точно какво искаш да кажеш
Това което усещам аз е ,че в долната част на гърдата през кожата напипвам обвивката на импланта.Преди не беше така.В горната част където импланта не тежи всичко си е наред и собствената ми тъкан се напипва как покрива импланта . Това е резултат при мен които се получи след две години с надмускулни ипланти
Относно доктора който препоръчваш вече си направих мамаография.На снимката повече от ясно се вижда къде има и къде няма жлезна тъкан.
Отговори с цитат
  #177  
Стар 1st April 2010, 13:47
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от buba-77
Цитирай:
Първоначално написано от everlast

"buba-77", мисля, че нямаш основание за подобни притеснения. По-вероятно е импланта да не се е фиксирал и/или подкожната тъкан да не се е затворила, но най-добре е да установиш какво точно е, с преглед при доктор.
импланта да не се е фиксирал
подкожната тъкан дане се е затворила
Странно по точно какво искаш да кажеш
Това което усещам аз е ,че в долната част на гърдата през кожата напипвам обвивката на импланта.Преди не беше така.В горната част където импланта не тежи всичко си е наред и собствената ми тъкан се напипва как покрива импланта . Това е резултат при мен които се получи след две години с надмускулни ипланти
Относно доктора който препоръчваш вече си направих мамаография.На снимката повече от ясно се вижда къде има и къде няма жлезна тъкан.
ще разтълкувате ли
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #178  
Стар 1st April 2010, 18:23
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
"buba-77", мисля, че нямаш основание за подобни притеснения. По-вероятно е импланта да не се е фиксирал и/или подкожната тъкан да не се е затворила, но най-добре е да установиш какво точно е, с преглед при доктор. ok
не е възможно нито едното , нито другото - в какъвто и да е случай...абсолютно нормално е да се опипва импланта в долната част - там, където няма мускул....изцяло покритите от мускул импланти са в редки случаи и то при малки кубатури.....затова почти на всички имплантите ни остават непокрити в долната част от мускул и лесно се напипват ръбовете и материята им... !!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #179  
Стар 4th April 2010, 23:31
everlast everlast не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 35
По подразбиране

buba-77, няколко лекари са ми обяснили, че след имплантиране с разрез отдолу, практика е да се шие на 3 нива. Първо се зашива фасцията за да не се смъква импланта, след това се зашива подкожната тъкан (тя можело и да се залепи) и накрая се прави повърхностния шев. Имплантите не въздеистват унищожително на жлезата, но може да се намества в тъканите ако някой не се е фиксирал и се движи. Затова е хубаво да установиш защо напипваш импланта през кожата ако преди това не е било така. Щом имаш снимка, питай няколко доктора...
Отговори с цитат
  #180  
Стар 6th April 2010, 16:04
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране :)

Добре съм, нищо ми няма, просто трябва да внимавам с фитнеса!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: капсулнаконтрактуранейнитепоследствия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:26.