IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st July 2008, 13:04
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

честито ...

Бобче понякога няма нужда да пиша ти ми четеш мислите!!!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 1st July 2008, 13:08
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Улеснявам те бе мила DOLL, знам че си заета жена.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 1st July 2008, 13:26
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Благодаря ти ,много си мила...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd July 2008, 12:53
pphoto pphoto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 10
По подразбиране

С 350 сс съм.Както вече казах,разреза е през ореолата.Чувствам си добре.Със всеки изминал ден болката е по-поносима.Вчера бях пак при доктора (има кабинет в София.Близо е до Неро).Просто да ме види.Каза че все още съм подута,но всичко се развива нормално.Ако имате още въпроси,ще отговарям с удоволствие.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th February 2010, 13:25
katqpenchevap katqpenchevap не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравйте! Аз на 8 Май 2008г. се оперирах при д-р Ангел Енчев. Сложи ми 350сс силикон. Чуствам се прекрасно. Препоръчвам ви го.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 2nd May 2010, 14:53
violeta357 violeta357 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 4
По подразбиране АБДОМИНОПЛАСТИКА

Здравейте, аз съм оперирана с абдоминопластика от д-р Енчев, много съм доволна от преофесионализма му.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd May 2010, 09:14
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Пускайте Бтв ,Д-р Енчев ще дава интервю за най-сложната опарция " увеличаване на пенис "
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #18  
Стар 8th September 2015, 00:25
priqtel priqtel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 1
По подразбиране Безпардонен Грубиян

Доктор Енчев прехваления пластичен хирург, който си подбира пациентите, а на тези които не му допаднат се държи с тях като с парцали. Една моя позната отиде при него на консултация тази седмица и искаше да попита за липосклуптура знаеше, че цената е между 2000 и 2600 евро и за това си беше заделила към 4000 паунда (малко над 10 000 лева) в случай, че получи съвет за допълнителна процедура, която може да се окаже полезна при нейното възстановяване. Аз я посъветвах да си планира какво точно ще пита, защото предполагах, че докторът (поне гледайки снимките) е културен и интелигентен, като тези във Великобритания, но за съжаление в каквото и да облечеш прасето то си остава прасе. Тя беше толкова дълбоко разочарована от неговата грубост и безпардонност, че остана като парализирана след разговорът с него.
Тя го попитала дали може да си направи липосклуптора, но той я отдрязал губо с дубите, че е „дебела заради хормонален дисбаланс и просто да забрави за каквито и операции да е било”. (Само да отбележа, че тя беше ходила на консултант в Лондон, на Харли стриит и той и беше обяснил, че процедурите са възможни и и обяснил защо – просто там цените са 4-ни за това тя избра Бг) Тя остана като гръмната но все пак се опитала да продължи, за съжаление не могла да зададе много въпроси защото той я прекъсвал грубо и я обиждал. „ Тази работа с бедрата няма да стане, да се опитвам да работя по глезените дори не ми е в сферата. А на въпросите ти какво може да се направи – просто нищо.” Тогава тя попитала за хилоронова киселина и други процедури които тя беше проверила във неговият сайт с услуги. На това този изискан джентълмен отговорил с краткото „Не са ти по джоба”. Има и още много но просто не може да се опише всичко, а интересното е, че разговорът не продължил повече от 3 минути (в това е трагедията). В края на така „ползотворната и изпълнена с детайлни обяснение консултация” тя попитала какво ще и препоръча. Отговор „Е нали знаеш защо по време на втората световна война хората са били слаби?” Тоест карай на хляб и вода. Все пак се опитала да спази учтивостта до край и да излезе с достойнство от цялата ситуация. На излизане му благодарила за неговата откровеност. Отговор ”Ами че нали това ми е работата и да не забравиш тука има такса която се плаща”. Дори преди тя да влезе, каза че имало други 2 жени преди нея които са влезли за консултация и.......пак така 3 минути. Дори чула пред вратата където е чакалнята, че докторът ги хока заради изборът им. Явно те го попитали нещо за процедури свързани с вежди. Отговор „Е че какво може да се направи на тези побелели вежди, не ги ли виждаш какви са?”.
И така критериите по които този безпардонен идиот си избира клиенти оставям на вас.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 8th September 2015, 12:26
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ама и вие сте си виновни, като не търсите инфо преди да изберете при кой да отидете дори и само за конслултация. За тоя нагъл касапин има писано много по форумите. А и вие луди ли сте и не виждате ли и друго, за какви абсурдни цени става въпрос спрямо другите хирурзи в България.
Тея касапи които правят всякакви операции са най-опасни, за разлика от други които са се специализирали в конкретна област. Този рекламираш се по билбордове хирург за ринопластика взима колкото добрите хирурзи във Турция, на които той не може да им стъпи на малкия пръст, но пък е обезбразил доста жени, които са си правили ревизии след това в чужбина.

И защо никога не се сещате да записвате на телефона разговора от тези консултации. Един такъв запис пуснат в интернет и на тоя "славната" му кариера му заминава и отива там където му е мястото. Той дори и да беше добър хирург с това нагло отношение няма право да работи тази професия. Представям си сега как се чувства жената след този разговор, това може да я срине дори и кмплексира.

Не знам, защо точно него е избрала твоята приятелка и ако и друг в Бг прави тези операции, цените ще са много по ниски, а освен това тя не трябва да гледа само колко струва в Лондон, а то и там ще има разлика при различните хурурзи.

Тук имаше една жена от ринпластиката и тя си прави и други неща при един хирург в Турция и беше много доволна. Ако жената има проблем с килограмите и метабаболизма я съветвам да почне да гледа ТВ канала TLC и да не си харчи парите за подобни процедури.

По TLC по цял ден дават предавания за жени които с много тренировки и хранителен режим свалят от по 150кг тегло до 60, при тях вече след това се налага да се прави операция за премахване на излишната кожа.

Повечето жени обаче искат хем да отслабнат, но ако може да си лежат и да си похапват това което им е вкусно. А вие трябва да разберете, че спортуването и правилното хранене не допринасят само за това да имате хубаво тяло, а и за да сте здрави и за по дълъг живот.

Покажете ми една жена с липосукция или такава, която е отслабнала със гладуване без да спортува, да има по хубаво или най-малкото еднакво хубаво тяло със жена която тренира във фитнеса или друг добре натоварващ спорт. Покажете ми само една такава !

Последно редактирано от Pufpaf : 8th September 2015 на 12:28
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th September 2015, 11:03
desperate212 desperate212 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте момичета,нова съм тук и искам да споделя с вас относно д-р Ангел Енчев,вчера отидох при него на консултация за уголемяване на бюст,така тръгнах си да не кажа разплакана и с повече комплекси от колкото преди.Самата консултация беше точно 3м,беше изключително груб и постоянно ме прекъсваше,като така повечето ми въпроси останаха без отговор,не знам дали с всички се държи така или наистина си подбира пациентите,но направо ме отказа и дори ме попита защо не съм си направила носа.Много искам да си уголемя бюста и бях избрала него тъй като искам да се оперирам в Пловдив и сега не знам какво да правя,да преглъщам ли и да отивам при него или да търся друг хирург,моля препоръчайте ми някой друг добър доктор в Пловдив.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалидоволниотАнгелЕнчев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:15.