IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th December 2009, 16:12
Аватара на marsi
marsi marsi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 78
По подразбиране Подут лимфен възел в областта на слабините

Здравейте,
пиша Ви във връзка с увеличение на лимфен възел на границата между крака и слабините,на левия крак.Мястото е болезнено,като болката върви надолу по крака,възела е с размер на грахово зърно и се увеличи много бързо,за 2 дни.Странното е,че е придружен с малък обрив на крака,който е разположен само там,никъде другаде.Затова и утре съм и на кожен лекар.
Днес бях на лекар,пуснаха ми изследвания за кръвна картина-всичко е в нормите,казаха,че е някаква инфекция най-вероятно,възможно за гинекологичен проблем,но аз на гинеколог бях преди няма и 10 дни...
Някой имал ли е подобен проблем?
Мерси предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st August 2010, 12:57
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

Аз имам същия проблем. Не знам обаче какво е, до него има обрив и болката си е само там, не слиза на долу към крака. До колкото си го обяснявам е инфекция от бръсненето и ми се появява за 2ри път вече. Появява ми се няколко дни след бръсненето и трае около 5-6 дни, като сега ми се случи и нещо да тече от там, което не ми харесва никак някой да има идеи ?
__________________
Москва не вярва на сълзи !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st August 2010, 13:10
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

Само да допълня наблюдава се и по-скоро като белене на кожата и като зараства става като лека коричка.
__________________
Москва не вярва на сълзи !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st August 2010, 15:01
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Според мен, полудането на лимфния възел е в следствие на обрива, който имаш близо до него. След отшумяване на обрива и лимния възел ще спадне. Иначе е нормално да е болезнен.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th August 2010, 13:14
дЕс дЕс не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Отняколко дена имам една подутина в границата между бедрото и триъгълника. В общи линии е като мехур - не ме боли, само при по-силно пипане. ДНес ходих на лекар и диагнозата е обърнат косъм. Каза утре пак да отида,, за да ме прати при друг лекар и най-вероятно ще трябва оперативна намеса. Въпроса ми е имали шанс без операция да мина? Някакво мазило или хапчета? Някой имал ли е същият проблем
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th August 2010, 13:27
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Е, чак пък оперативна намеса ще ти го цепнат лекичко и толкова

Другият вариант е да правиш компрес с Ихтиол и да се молиш заедно с гнойта, да излезе и косъма, което може да е доста продължителен процес, а и с неизвестен край
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подутлимфенвъзелобласттанаслабините
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:18.