IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #421  
Стар 14th April 2011, 08:06
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

При последната операция пих Арника - ефект никакъв. Но вижте ся...тва е хомеопатичен продукт - няма как да ви предизвика някакви особени промени в постоперативния период - аспирин ок, но от Арника...не се кърви със сигурност. Тва че някой си хирург е решил да "припише" на Арниката някъв такъв ефект щот видиш ли не знае от какво се е получило кървенето или не му се обяснява - разбираемо е Възможно е да има някаква алергична реакция. Но пак няма да е кървене точно....Арниката е толкова безобидна, да не кажа по-обиждаща продукта дума....
Отговори с цитат
  #422  
Стар 14th April 2011, 11:20
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране


Гуен, сега ми отне пласебо ефекта!

И аз се учудих за кървенето. Мен ми я препоръчаха като си оперирах зъбите - зарасвала коста по-бързо. Но пък аз не я пих и пак бързо се възтанових. Като че ли е по-важно цялостното състояние на организма.

И за да стана още по-досадна - какво мислите за хранителните добавки и трябва ли да се спрат да се взимат определено време преди операцията? Аз пия масло от сьомга и коприва на прах..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #423  
Стар 14th April 2011, 11:43
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

За Арниката,мога да кажа, че след пътен инцидент синините изчезнаха наистина за отрицателно време. Като се има предвид колко много бяха и за колко време изчезва една стандартна синина...
Отговори с цитат
  #424  
Стар 14th April 2011, 19:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Нелс,напротив аз се блъсках яко с био добавки и всичко беше перфектно.Билките,които приемам съм чела доста за тях и си свършиха работата.На втората си рино не съм кървяла и вместо да ми е студено на мен ми беше топло.Докторът влиза в стаята ми и ме вижда как ставам и отивам до тоалетна ..как ми се разкрещя,че съм можела да падна и тн.,трябвало да изчакам мед сестрата да ми помогне.Казах-чувствам се перфектно,дори не съм замаянаСъщата работа след 2 мамопластика.
Да добавя,че не съм имала синини и огромни отоци,никакви болки.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 14th April 2011 на 19:11
Отговори с цитат
  #425  
Стар 14th April 2011, 22:42
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
Нелс,напротив аз се блъсках яко с био добавки и всичко беше перфектно.Билките,които приемам съм чела доста за тях и си свършиха работата.На втората си рино не съм кървяла и вместо да ми е студено на мен ми беше топло.Докторът влиза в стаята ми и ме вижда как ставам и отивам до тоалетна ..как ми се разкрещя,че съм можела да падна и тн.,трябвало да изчакам мед сестрата да ми помогне.Казах-чувствам се перфектно,дори не съм замаянаСъщата работа след 2 мамопластика.
Да добавя,че не съм имала синини и огромни отоци,никакви болки.
Марсика, сподели какви билки пиеш!
Аз прочетох някъде, че добавките трябва да се спрят 2 седмици преди операция, но кои точно и защо, не знам.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #426  
Стар 14th April 2011, 23:10
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Не знам къде си го чела,но аз удвоявам дозите преди операция и никой не ми е забранил.Чувствах се уникално добре
Eдиният продукт съдържа това-Екстракт от семки и люспи на грозде,Гинко билоба (Gingko biloba L.) ,Биофлавоноиди,Бета-каротин,Витамин Е,Витамин С,Цинк,Селен.. В качеството на общоукрепващо средство:

· За повишаване на резистентността на организма към неблагоприятни фактори на околната среда, особено в екологично неблагоприятни условия
· За подобряване на мисловната дейност, концентрацията на вниманието
· За ускоряването на възстановителните процеси в мозъка при различни патологични състояния
· Преди и След операции и инфекциозни заболявания
Дргият е детокс-котешки нокът.Като общо укрепващо средство:

· За повишаване на неспецифичната издръжливост на организма срещу въздействията на неблагоприятните фактори на околната среда
· Профилактично за повишаване устойчивостта на организма към грип и други инфекциозни заболявания
· За съкращаване на възстановителния период след оперативни намеси.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 14th April 2011 на 23:28
Отговори с цитат
  #427  
Стар 14th April 2011, 23:46
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
Не знам къде си го чела,но аз удвоявам дозите преди операция и никой не ми е забранил.Чувствах се уникално добре
Eдиният продукт съдържа това-Екстракт от семки и люспи на грозде,Гинко билоба (Gingko biloba L.) ,Биофлавоноиди,Бета-каротин,Витамин Е,Витамин С,Цинк,Селен.. В качеството на общоукрепващо средство:

· За повишаване на резистентността на организма към неблагоприятни фактори на околната среда, особено в екологично неблагоприятни условия
· За подобряване на мисловната дейност, концентрацията на вниманието
· За ускоряването на възстановителните процеси в мозъка при различни патологични състояния
· Преди и След операции и инфекциозни заболявания
Дргият е детокс-котешки нокът.Като общо укрепващо средство:

· За повишаване на неспецифичната издръжливост на организма срещу въздействията на неблагоприятните фактори на околната среда
· Профилактично за повишаване устойчивостта на организма към грип и други инфекциозни заболявания
· За съкращаване на възстановителния период след оперативни намеси.
Брей!! ) Утре отивам на пазар! За Гинко Билобата отдавна обмислям, защото помня колкото маимуна. Особено в последно време.
С Котешкия нокът съм запозната, пила съм го. А рибеното масло не искам да го спирам, защото имам повишен холестерол.

Какви са наименованията на продуктите? Може и на лични, ако не искаш да правиш реклама.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #428  
Стар 14th April 2011, 23:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз също пия от време на време,но не ми е нужно.Аз ям много морска кухня
Имаш ЛС.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #429  
Стар 18th April 2011, 14:08
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Мацки, както бях казала се оправям много бързо след риното...
Само дето много се похвалих, последния път , като по закона на Мърфи ми излязаха , леки подутинки, понеже спя без логентата, може би леко съм се ударила насън ! И като за капак взех да си внушавам, че имам лека грапавинка на носа, като гърбица, а точно това ми премахнаха !!!
Всички казват, че си внушавам , на момчнти виждам, на моменти не !
Въжможно ли е очите ми да не ме лъжат ? И до колко време приблизително спадат подутините - 2,3 месеца ?
Отговори с цитат
  #430  
Стар 19th April 2011, 16:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ако знаеш колко пъти съм си удряла носа,а няколко пъти беше доста силно...чак звездички ми се привидяха.Добре че док го е направил здравПървите месеци е нормално да виждаш такива неща,тъй че спокич
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:29.