IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #321  
Стар 21st April 2011, 11:59
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Аз когато имах отоци по лицето и синини използвах крем АРНИКА от аптеката се купува.Много е добър,даже го дадох на брат ми понеже беше паднал и се натъртил - и той беше много доволен.Ако искате пробвайте.Малката разфасовка струваше 2,20лв.
Отговори с цитат
  #322  
Стар 21st April 2011, 12:50
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad Виж мнението
Аз когато имах отоци по лицето и синини използвах крем АРНИКА от аптеката се купува.Много е добър,даже го дадох на брат ми понеже беше паднал и се натъртил - и той беше много доволен.Ако искате пробвайте.Малката разфасовка струваше 2,20лв.
Той за отоци или за синини е по кокретно ? И на коя фирма е кремчето ?
Отговори с цитат
  #323  
Стар 22nd April 2011, 16:01
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

http://ehealthbeauty.com/index.php?m...6800a3fed5330f Виж розовото кремче.Балсам с арника.
Отговори с цитат
  #324  
Стар 28th April 2011, 09:17
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad Виж мнението
http://ehealthbeauty.com/index.php?m...6800a3fed5330f Виж розовото кремче.Балсам с арника.
Мерсаж , ще тичкам да го купя само дето има един проблем - мина месец от риното, синини нямам , само леки отоци - има ли още смисъл и надежда да ползвам това кремче ?
Аз и без това ще си го купя, че то голямо питане падна и да не е за нищо !!!
Отговори с цитат
  #325  
Стар 28th April 2011, 12:44
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Не знам миличка...погледни предназначението.Дано да ти помогне!!
Отговори с цитат
  #326  
Стар 13th May 2011, 11:30
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Гледам отдавна не пише никой тук, но силно се надявам да получа отговор .Оттоците до кой месец трябва да спаднат напълно, минаха вече 2 месеца от риното ми , но все още имам подуто не е дразнещо но не мисля , чв е нормално! Връхчето ми още е чуствително на допир, но пък много си го харесвам и ме е страх да не падне надоло, не е работено по него, само по гърбицата ми , но ако ще пада това връхче до кой месец би трябвало да стане това ? Засега е непроменено...ей такива са ми чуденките ще се радвам някой да ми се отзове
Отговори с цитат
  #327  
Стар 13th May 2011, 11:36
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Въпроса за отоците многократно вече сме го коментирали. Индивидуално е. При някои спадат много бързо, други си ги влачат по една година. А сега, като се затопли времето, отоците се активират. Това е положението. Окончателният резултат за връхчето - като спаднат отоците. Ами това е от мен.
Отговори с цитат
  #328  
Стар 13th May 2011, 11:57
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Въпроса за отоците многократно вече сме го коментирали. Индивидуално е. При някои спадат много бързо, други си ги влачат по една година. А сега, като се затопли времето, отоците се активират. Това е положението. Окончателният резултат за връхчето - като спаднат отоците. Ами това е от мен.
Мерси мила , а това ще рече ли , че тези притеснения са неоснователни и като минат 3-те месеца, НЕ е необходимо да ходя на контролен преглед ?
И ако все пак реша да отида къде се ходи при Джамбазов или Димитров, предполагам е първия , но все пак да попитам ?
Отговори с цитат
  #329  
Стар 13th May 2011, 13:21
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
Гледам отдавна не пише никой тук, но силно се надявам да получа отговор .Оттоците до кой месец трябва да спаднат напълно, минаха вече 2 месеца от риното ми , но все още имам подуто не е дразнещо но не мисля , чв е нормално! Връхчето ми още е чуствително на допир, но пък много си го харесвам и ме е страх да не падне надоло, не е работено по него, само по гърбицата ми , но ако ще пада това връхче до кой месец би трябвало да стане това ? Засега е непроменено...ей такива са ми чуденките ще се радвам някой да ми се отзове
Не знам ангелче,но аз съм още подута, а вече почвам 3 месец така,че не мисля че трябва да се притесняваш. Аз след четвъртия ще почна да се притеснявам ако имам още отоци че док каза вече към четвъртия месец носа ми щял да получи приблизително окончателната си форма.
Мен ме притеснява че едната ми странична кост е по-изпъкнала от другата ама все още се надявам ,че е оток(въпреки че е твърдо на пипане).
P.S:Препоръка от мен вземи си крем с арника на мен ми помогна за подутините съжелявам даже,че не си го взех по-рано
Отговори с цитат
  #330  
Стар 13th May 2011, 14:46
Noa Noa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 27
По подразбиране

При Джамбазов се ходи на преглед, в Синумед. На мен ми каза да ида на шестия месец и когато го попитах ползват ли се с привилегии оперираните, за да не чакат 1 месец до консултация ми се усмихна и каза „Ще чакаш!”.
А за подуването… аз съм точно на 1 месец от операцията и отоци не виждам никакви. Имах само първите 2 седмици. С нищо не съм се мазала, нищо не съм пила и чак като ви чета за тези отоци, и то на 3-ти месец, ми се струва притеснително и… дори ненормално. Това е мнооого време. Джамбазов спомена само, че при рязка смяна на температурата е възможно да се подуя малко, но това е кратък ефект.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:14.