IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th June 2011, 16:32
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
Exclamation Мтелска одисея

Има ли тук потърпевши от мтелската одисея? Имате ли забавени, сгрешени или получени накуп фактури и как се справяте с тва?
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th June 2011, 17:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Като отидох преди 2 месеца ми съобщиха няколко фактури наведнъж от минали месеци като сменяха системата,но не са дебели сметки и нямам причина да негодувам.Та затва не бих казала,че имам проблеми с Мтел
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th June 2011, 02:23
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Е на тия най-много ме е яд от трите жсм оператора!

http://www.facebook.com/pages/%D0%9D...09466905752993


http://www.facebook.com/pages/%D0%9C...23972814288809

http://www.facebook.com/Mtel.sa.Mentel
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th June 2011, 09:24
galina.gor galina.gor не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 43
По подразбиране

Аз спадам в категорията фактури накуп, втрещих се и се почудих как ще се оправям, въпреки че сметките ми бяха в рамките на нормалното. После обаче успокоих топката като разбрах, че срока за плащане е удължен и няма да ме клъцнат...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th June 2011, 09:59
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Цялото семейство винаги сме плащали големи сметки за телефони. Сметките винаги са били трицифрено число, доста пъти даже и четирицифрено са стигали. Никога не съм го подлагала под съмнение и съм си мислила, че е нормално, при положение, че се говори наистина много
Преди известно време започнах да се интересувам колко пари плащат приятели, които също използват много мобилен. Накрая се оказа, че в моя случай, мтел изобщо нямат вина, а врътките си ги е правил наш, близък "приятел", който ни пускаше оферти за разни изгодни цени, групи и т.н.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th June 2011, 13:05
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

И ние сме така както повечето от вас. Имахме 2-3 месечно забавяне на фактури и после получихме цялото семейство по 2-3 фактури накуп. В началото на годината бяхме изнервени и се бяхме наточили на бой , но след като се извиниха публично и признаха че имат проблем, увеличиха срока за плащане и позволиха расрочено, се успокоихме. Поне кат си получихме фактурите немаше сърцетуп ) Цифрите не беха фрапиращи, хаха. Ай дано вече да са влезли в релси
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th June 2011, 14:35
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

И ние получихме няколко ф-ри наведнъж. Аз 3, мъжището 4. Проверихме ги щателно под лупа и кат по чудо беха нормални двуцифрени сумета ) Даже се възползвахме от прословутото намаление. Отидох да платя по-дъртите фактури и в крайна сметка ги платих всички да ми се махат от главата. Платих моите и неговите и изкярих с 15 кинта бонус. Поне си изчистихме сметките да не ги мисля и ся се водим лоялни клиенти
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th June 2011, 15:19
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Ееее Съни, ма ти мнооо си изкярила душа, цели 15 жълтици ) Ние около 8 лв общо за двамата. Но поне си отдъхнах, че не бяха сгрешени, че трябваше да се разкарвам, да ходя да се разправям, жалби, чакане, опашки и т.н. Сега като си платихме всичко автоматично ни зачисляват у лятната томбола... Дай боже поне веднъж в живота да извадим късмет и да спечелим кола или некой джиджан смартфон, поне нещо голямо и хубаво да видим от тая система
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th June 2011, 15:51
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

На мен ми се наложи да работя точно когато потребителите не можеха да се плащат сметките, бях стажант, понесох толкова псувни, радвам се че вече работя в детска градина.
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th June 2011, 17:14
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

миналият месец платих накуп фактури за цялата 2011 до сега. много неприятно, но ми спряха телефона и нямаше как. не бяха завишени, както винаги са си. най-гадното е, че когато ти спрат телефона, за да го пуснат трябва да платиш всички фактури, не става само с част. доколкото знам при Глобул обратното е факт.
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мтелскаодисея
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:43.