IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th March 2014, 16:14
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ако искаш да получиш най добрите мнение, трябва ад дадеш и много повече информация. Имаш ли си на представа колко много техники за опериране има в ринопластиката и, че не всеки хирург е добър във всички техники и за това едни имат по добри резултати за едни проблеми, а други за други. За това е много важно да се споделя във форума много подробно за проблема и желаната корекция и разбира се ако има снимка е най-добре.

Не забравяйте, че винаги може да си закриете очите и пак да се види носа и анонимността си остава, тъй като е разбираемо, че не всеки би искал да излиза от анонимност. Макар и тези теми да ги четат само хора които имат проблеми с носовете си и други хора няма да ви видят.
Ако се види визуално проблема, тогава ще има много по ценни мнения и съвети и по лесно питащият ще стигне до правилните решения !
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th March 2014, 19:41
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvete25 Виж мнението
избрах го понеже преди години ми е правил друга интервенция и съм доволна. А относно носовете познавам 4 момичета с перфектни носове от него. В общи линии от всички пластични хирурзи има и недоволни, а и несполучливи операции. Тъй като моята корекция е минимална искам да не ме режат по старите методи с които се носи гипс.
Относно операциите в мазето. На мен ми е правил операция преди 10 години и е на същото място в което и в момента оперира. т.е на 2 ри етаж. Ще помоля момичето което е пострадало да ми пише на лични.
Пострадалите са МНОГО!!!
Но едва ли вече четат форума, за да пишат за какво точно става дума.
Не ставай смешна, 4 перфектни резултата...
Не ми се влиза в полемика, а и нямам време да пиша, но не подценявай думите на всички включили се в темата, за да не съжаляваш горчиво след това.
Рядко се включвам във форума, и то когато трябва да се обсъди нещо важно.
По случайност видях темата и изтръпнах, писах защото не ми е безразлично какво може да те сполети, а и ако мога да предотвратя нечие страдание си заслужава.

Моля те, апелирам към теб, макар и да не те познавам, не го прави при този лекар!!!
Не пиша случайно тук.
Ако решиш може даже да ми пратиш снимки на ЛС, да обсъдим проблема, защото това е лицето ти.
А доколкото чета проблема е нищожен. По-добре да живееш с него и да се примириш, отколкото да си навлечеш един кошмар, защото ако недай боже се окажеш в групата на окипазените, ей тогава вече става наистина страшно.
Ринопластиката не е за подценяване, тя е една от най-сложните пластики.

Последно редактирано от titi1 : 11th March 2014 на 20:49
Отговори с цитат
  #13  
Стар 7th June 2014, 10:10
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Не Ви ли буди съмнение, че тая тема е опит за реклама и реабилитиране на тоя касапин Сердев? Момичето има 4 мнения и 3 от тях са положителни за Сердев и едно опит за оплюване на Джамбазов.

Обща информация за cvete25

Последна активност: 12th March 2014 21:30
Регистриран на: 10th March 2014
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 29th June 2014, 01:07
Darina7 Darina7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 7
По подразбиране Отговор

Здравейте,

Аз също силно се интересувам от безкръвната ринопластика при Сердев.

Като чета форума ми става ясно, че има доста недоволни от ринопластиката (по отворен или затворен метод) от Сердев, но въпросът ми е там дали има подложили се на БЕЗКРЪВНАТА РИНОПЛАСТИКА, която лекарят предлага и ако има какво е тяхното мнение?

И също така исках да попитам дали някой знае за безкръвна ринопластика в България? Къде се прави? Колко струва? Има ли резултат и всичко, което знае???

Благодаря предварително
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаприСердев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:18.