IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th June 2014, 13:49
raicheto_ raicheto_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 1
По подразбиране Добри витамини за деца

Здравейте,
Детето ми е злоядо и въобще не иска да приема плодове и зеленчуци, което силно ме притеснява, защото не получава необходимите дози витамини и минерали. Опитвала съм под всякаква форма да му ги поднасям, но всеки път се дърпа и отказва да приеме. Реших да потърся някакви детски витамини с приятен вкус, с които да заместя естествените източници на витамините. Някой може ли да ми предложи продукт, който да осигурява напълно необходимите дневни дози?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th June 2014, 11:55
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Вариантите са желираните мултивитамини на Jamieson или Kid's Chewable на Haya Labs. Обаче никъде не споменаваш на колко години е детето ти. Първите витамини са по-скоро за по-малки деца, защото съдържат единствено витамини, докато вторите са комплекс от витамини, минерали и растителни извлеци т.е. по-подходящи са за деца над 3 годишна възраст.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th June 2014, 13:33
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

На мен доктора ми препоръча Марсианци. Имат много приятен вкус и детето ми ги обожава. Освен това съдържат и ксилитол, който допринася за поддържане на детските зъби здрави.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd July 2014, 09:44
freespirit6 freespirit6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Пазара е пълен с всякакви витамини, но няма ли да е по-добре да са плодове и зеленчуци?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th July 2014, 11:45
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от freespirit6 Виж мнението
Пазара е пълен с всякакви витамини, но няма ли да е по-добре да са плодове и зеленчуци?
Винаги е по-добре плодове и зеленчуци, но лошото е че повечето деца нямат навика да ядат този тип храна, а липсата на витамини е сериозен проблем. Витамините, които са дъвчащи решават този проблем, защото предизвикват интерес у децата.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th July 2014, 14:43
kspasova kspasova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Опитай с Форевър кидс на Форевър ливинг продъктс. Продуктите им са изключително добри и пречистени. Ако се интересуваш, виж тук http://foreveraloeverabg.wordpress.c...5%D0%BD%D0%B5/
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th December 2014, 00:49
miss filis miss filis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Търсите природни продукти, които да ви помогнат да се чувствате и да изглеждате по-добре? Открихте ги! Форевър Ливинг Продъктс предлага висококачествени продукти за здраве и красота. Компанията е разработила гама от напитки с алое вера и козметични продукти, които позволяват на милиони хора по света да се докоснат до забележителните свойства на това растение и благотворното му въздействие върху цялото тяло. Прибавете към тях разнообразните хранителни добавки и продукти от пчелния кошер и ще получите цялостна система за постигане на по-добро здраве и красота.
Koито има интерес към продуктите нека ми пише за повече инфо и цени: 0883494378 filis.m@abv.bg
За хора, който искат да си докарват допълнителен доход чрез Форевър Ливинг Продъктс могат да се обръщат също към мен.
Доставки за цялата страна, а в София и налично може.
http://www.flp.bg/bg/P_Kids_bg.htm
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Добривитаминизадеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:09.