IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 1st August 2010, 15:00
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

Аз си го поръчвам по тел и на другия ден е при мен! Номера обаче не е при мен , пък и незнам дали е учестно. Утре ми пишете на скайп kremu6ana и ще ви го дам!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 1st August 2010, 17:15
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

В сайта няма ли телефон?
По ме интересува твоят коментар. От кога го пиеш, резултати, станични явления /най-важно за мен е сънят и повлиява ли му/, на диета ли си и коя, спортуваш ли, колко си свалила?
Затрупах те с въпроси, но дано намериш време да отговориш.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #23  
Стар 1st August 2010, 17:57
Аватара на White_Swallow
White_Swallow White_Swallow не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 16
По подразбиране

Аз нямам нужда от този продукт, но майка ми се интересува така, че и аз искам да разбера повече за страничните ефекти и колко се отлслабва. Също и някакви противопоказания ако има
__________________
All of of the starts have faded away...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 1st August 2010, 20:37
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Както писах - убива апетита и по цял ден не се сещам за храна. Голяма жажда и първата вечер спах само 3 часа. Други странични ефекти при мен няма. Някой друг, ако го е ползвал, да сподели личен опит.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 1st August 2010, 20:46
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wanja
Както писах - убива апетита
и по цял ден не се сещам за храна.
Голяма жажда и първата вечер спах само 3 часа. Други странични ефекти при мен няма. Някой друг, ако го е ползвал, да сподели личен опит.
Това е общо взето, но при мен проблемите със съня
бяха доста по - големи. Имах вечери, в които въобще не мигвах и на другия ден на работа - парцал.
Пих го един месец, свалих 8 кг , но правех и Дюкан, така, че едва ли е само от хапчетата. Аз го ползвах по принцип заради ужасната нужда, която изпитвам да ям сладко докато съм на диета и като цяло свърши работа. Но освен безсънието, мен лично липовона много ме и изнервя. Не съм много компетентна, но ми се струва ,че той действа главно на мозъчната дейност ( леле, дано не написах нещо много глупаво, ама поне ще се посмеете))) Не изпитваш глад, обаче омаляваш, не ти се спи, най вероятно от глад,но изобщо не го чувстваш.
А и да не забравя, когато прекалиш с яденето (а аз това го умея,понеже ям когато съм нервна дори и да не изпитвам глад) и си пил хапче, направо ти иде да
Абе, с една дума - гадна работа, поне за мен. Не искам обаче да правя антиреклама на каквото и да било, при всеки организъм е различно. Ако някой е пил мазиндол навремето, ефекта е абсолютно същия, едно към едно.
Лека момичета! От мен целувки!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 1st August 2010, 21:04
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз съм пила мазиндол на времето като студентка. Но него му е забранена продажбата от години. Готиното беше че струваше 2 лева, но аз не помня да съм страдала от безсъние ( аз така или иначе не съм си лягала преди малките часове, та може и затова да не съм усетила този ефект с безсънието)
Отговори с цитат
  #27  
Стар 1st August 2010, 22:39
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

kremu6ana, абсолютно съм съгласна с теб, че при всеки организъм е различно.
Сега мога да кажа отзиви и за сестра ми. Тя го пие вече 4 ден и каза, че не страда от безсъние, но пък през деня е като парцал и страда от липса на концентрация. Все още не е решила дали ще го продължи.
Аз ще го почна от утре или вторник. Зависи кога ще ми го доставят, защото си го поръчах от сайта онлайн в петък вечерта.
Май от машето семейство само майка ми не страда от никакви странични ефекти, но пък каза, че си налага да хапва доста плодове на обяд, с каквито разполага - диня, кайсии, праскови...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 6th August 2010, 09:36
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Момичета, аз пия SAG 8 от четери седмици и съм много доволна.
Помага ми да задържам свалените килограми, преди него, без проблем /разбирайте - колкото и да си прегрешавам със сладолед / и съм отслабнала 2кг., което за мен си е постижение Целта ми е още 2-3кг. и ми е много трудно.
Но аз преди това свалих още 4кг.
Рекламират го - "8кг. за 8 седмици"
Изпих вече първата опаковка и от днес започвам да пия нова
Ще ви пиша като се върна
Хапчетата нямат никакви странични ефекти и се водят хранителна добавка за екстремно повишаване на метаболизма.
Ето повече инфо SAG 8

Който има интерес даже мога да му взема на едрова цена /40лв./
Отговори с цитат
  #29  
Стар 6th August 2010, 12:29
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Това е чудесно! Поздравления!
А колко капсули съдържа една опаковка и по колко на ден се взима? От сайта не стана ясно.

Успех в по-нататъшното сваляне на килограми!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 24th September 2010, 12:04
Rebeca_86 Rebeca_86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 3
По подразбиране Re: Някой ползвал ли е Lipovon? - Мнения

Цитирай:
Първоначално написано от metalmulisha
Моля споделете, ако сте ползвали този продукт дали наистина се отслабва от него? Моля споделете всякаква информация, която имате за този продукт...
Здравей,

Гледам има много теми в този форум за Липовон и желая да споделя и тука моя опит с този продукт.

Ползвала съм Липовон и останах много доволна но си го закупих от фирмения сайт. Казаха ми, че много трябва да внимавам от къде го купувам защото имало "дистрибутори", които предлагали продукта на по-ниска цена от тази въ фирмения сайт и това е много странно.

Така, че по-добре не взимай от дистрибутори.

Поздрави
Ребека
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
отслабване otslabvane

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякойползваллиLipovonМнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:33.