IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st April 2011, 09:37
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
Exclamation Какво сънува снощи?

Здравейте!
Тук съм новичка и може и да не улуча правилния отдел за да пусна тази тема, моля за извинение ако не е подходящо тук.
Какъв беше последния ти сън?
Нека всеки да споделя какви неща му минават през главицата, докато си спи най - безгрижно в топлото легълце.
Това, което ме провокира да пусна темата, беше че по принцип сънувам много изчанчени сънища, за които мъжа ми казва, че мога да сътворя сценарий от тях.
Ще се радвам всички да споделят и да видим до къде стига човешката психика посреднощ


Аз ще съм първа. Например, снощи сънувах нещо ужасно за мен. Не е на върха на моите топ 10 странни сънища, но си ме стресна и беше наистина реално... сякаш не бе сън.

Стоях пред едно голямо огледало и режех кичури коса, докато всички не останаха в ръцете ми и косата ми бе не по - дълга от 2см.
После бях супер доволна, но мъжа ми почти се разплака в съня ми, че как ще ми порасне коса сега, как съм могла да го направя. Аз набързо отсякох, че ще ми порасне нова, и е имала нужда от подстрижка, понеже е еадски суха на краищата, но след 10 минути осъзнавам, че е било грешка и започвам да плача и да търся ампули и маски за растеж на коса...


Ужасно си беше за мен самата. По - късно проверих в съновника, че означава, че ще се оттърва от грижи и отрицателни емоции, които изпитвам напоследък. И това наистина е така, ще се радвам ако стане.

Оттук идва следващия ми въпсос, дали вярвате в това, което пише по съновниците и имате ли си такъв?

Ще очаквам вашите 'странни' сънища.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd April 2011, 23:52
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране ре

аз в сънища вярвам,и най -вече когато сънувам неделя вечерта срещу понеделник ,почти винаги ми се сбъдват
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd April 2011, 19:51
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI Виж мнението
неделя вечерта срещу понеделник ,почти винаги ми се сбъдват
И при мен така. Когато съм сънувал неделя срещу понеделник, че ще ходя на работа, винаги ми се е случвало. Пълна мистерия..
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd April 2011, 20:07
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Виж мнението
И при мен така. Когато съм сънувал неделя срещу понеделник, че ще ходя на работа, винаги ми се е случвало. Пълна мистерия..
и на мен така, как не ми се сбъдна някой друг
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd April 2011, 20:25
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

И други се сбъдват. Като малък имах един странен сън: идваше при мен джуджето Пиш-Пиш, сядаше ми на рамо и ми шепнеше на ухото "пиш пиш пиш". И като се събудя- сънят се сбъднал!! Невероятно! В последните години това чудотворно джудже някъде изчезна. Един мой възрастен съсед обаче ме успокои, че доброто джудже рано или късно ще се завърне. Чакало да се пенсионирам.

Последно редактирано от Неспокойната моторетка : 3rd April 2011 на 20:27
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd April 2011, 22:09
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Мразя да сънувам
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th April 2011, 04:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs down

Тук вече изпитвам притеснение да споделя психариите,които сънувам-тотално всички ще ме обявят за луда,болна,изрод и тн.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th April 2011, 20:57
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Не се притеснявай, не си единствената с разхайтено въображение :Д Пей каквото ти е на сърце :Д
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th April 2011, 15:53
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Сънувам постоянно, но рядко си спомням самите сънища, имам един гаден сън,него го помня много добре,който от време на време се появява и се събуждам в сълзи от него, добре че скоро не съм
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie

Последно редактирано от Decu : 6th April 2011 на 15:56
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st April 2011, 10:24
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
Arrow ...луда работа..

..всяка вечер сънувам ту, че съм бременна, ту, че имам бебе, ту че е момиче, ту момче. Напоследък много го искам и мисля, че започвам да ставам готова за това, и това е причината да сънувам бебета абсолютно всяка вечер, а в пробудните ми нощо по 2 пъти.
Тази нощ сънувах, че гледам тест за бременност, който е положителен и в целият черно бял сън само двете черти бяха червени, в съня бях много щастлива. събудих се и пак заспах, после сънувах, че имам бебе момиченце и го разхождам, повивам, храня, прегръщам...
И това е почти всяка вечер...
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
сън, сънища, съновник


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквосънуваснощи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:32.