IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2191  
Стар 20th September 2015, 15:23
lovelygirl105 lovelygirl105 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 1
По подразбиране

След една година проучване и питане се спрях на д-р Дилбер. Интересува ме каква би била цената ако става въпрос за първа операция на гърбица, камбест връх и най-вероятно някакъв вид проблем с преградата (преди години имах инцидент - блъснах си главата челно в една стена - и от тогава имам гърбицата и ми се запушва редовно носа, говоря леко носово)?
Отговори с цитат
  #2192  
Стар 21st September 2015, 08:43
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

surita 79 ще се радвам да споделиш за нослето. Всичко наред ли е?
Аз вече толкова свикнах с "новия" ми нос, че въобще не се замислям доволна ли съм или не.

lovelygirl105 , правилният избор, според мен. Най-добре направи консултация за да разбереш за цена. Под 3000 евро няма да е.
Отговори с цитат
  #2193  
Стар 28th September 2015, 22:48
Maria -Maria Maria -Maria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 18
По подразбиране do Surita 79

Здравейте, Сурита! Бих искала да задам няколко въпроса във връзка с операцията при доктор Илхан. Как е за предпочитане да стане плащането при него, в смисъл като отида на консултацията ще може ли да занеса и паричките в брой,защото аз имам консултация и след няколко дни операция. Друго ,което ме интересува е след самата операция как протичат нещата, колко често се ходи до болницата,аз видях ,че е в азиатската част.Имате ли представа от Европейската до Азиатската част какви са разтоянията и кой е най-удачният транспорт. След операцията има ли някакъв хранителен режим, може ли да се излиза да се хапва навън или трябва да се стои в хоризонтално положение в къщи ...защото все пак са си 2 седмици .Благодаря много предварително !!!
Отговори с цитат
  #2194  
Стар 29th September 2015, 16:14
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Момичета, имам насрочена дата за консултация на 01.10 и операция на 02.10 при Авшар, а мен взе да ме хваща шубето сериозно.
Парите са преведени, билета е купен, остана да събера багажа утре , а аз обикалям из къщи и не успявам да си намеря място
Тук е мястото да благодаря на Руми и Диляна, че отговориха на въпросите ми ... Благодаря и на двете от сърце.
Стискайте ми палци ! Дано след няколко дни се похваля, че всичко е минало добре !
Отговори с цитат
  #2195  
Стар 29th September 2015, 20:42
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мечта Виж мнението
surita 79 ще се радвам да споделиш за нослето. Всичко наред ли е?
Аз вече толкова свикнах с "новия" ми нос, че въобще не се замислям доволна ли съм или не.

lovelygirl105 , правилният избор, според мен. Най-добре направи консултация за да разбереш за цена. Под 3000 евро няма да е.
Здравей,Мечта !Наред е долу горе то няма такава дебела кожа като мойта. Отоци още доста имам.Пак имам леки забележки,скоро ще кача снимки че сега така съм се изпъпчила само ми е до снимки
Отговори с цитат
  #2196  
Стар 29th September 2015, 20:51
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Maria -Maria Виж мнението
Здравейте, Сурита! Бих искала да задам няколко въпроса във връзка с операцията при доктор Илхан. Как е за предпочитане да стане плащането при него, в смисъл като отида на консултацията ще може ли да занеса и паричките в брой,защото аз имам консултация и след няколко дни операция. Друго ,което ме интересува е след самата операция как протичат нещата, колко често се ходи до болницата,аз видях ,че е в азиатската част.Имате ли представа от Европейската до Азиатската част какви са разтоянията и кой е най-удачният транспорт. След операцията има ли някакъв хранителен режим, може ли да се излиза да се хапва навън или трябва да се стои в хоризонтално положение в къщи ...защото все пак са си 2 седмици .Благодаря много предварително !!!
Здравей,Мария!Плащането става на 2рата консултация ,преди операцията.Плаща се в брой на място,в турски лири.Един ден ти е престоя в болницата,после отиваш на 3тия ден на преглед.После на 6-7 ден ти махат част от конците, 8-9 ден лонгетата.След това стоиш с лепенки до 14-15 ден.Разстоянията не са толкова големи но много зависи все пак къде ще отседнеш.Задръстванията са ужасни,гледай да си близо до някой от мостовете на Босфора.Две седмици се спи седнал,не се яде солено.По едно кафе максимум ,много вода.Без спорт 1,5 месеца и също толкова без очила.Но за очилата аз препоръчвам след 3 месец,за по сигурно Това е малко се поувляках в писането
Отговори с цитат
  #2197  
Стар 30th September 2015, 15:40
Maria -Maria Maria -Maria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 18
По подразбиране do Surita

Не сте се увлякли изобщо ,Сурита ,напротив ,много полезна информация! Иначе няма начин да разбера каквото и да било, ако някой минал по този път не ми го каже ! БЛАГОДАРЯ! Значи разбрах,че след операцията 3 пъти ще се ходи до болницата...и ,че ще се спи в седнало положение ...е ,това последното няма да е лесно и то толкова дълго време ...Друго исках да попитам, според Вас ще мога ли да се оправя сама или ще трябва да си взимам придружител с мен, в смисъл човек в състояние ли е да се обслужва и да се справя с ежедневно необходимите неща ,да си напазарува примерно ,да става ,да си ходи насам -натам.Аз съм ходила на екскурзия до Истанбул,но все пак си е непознато място,не зная дали ще успея да се оправям с градския транспорт и таксита, там не говорят доколкото разбрах много английски.. Благодаря отново!
Отговори с цитат
  #2198  
Стар 30th September 2015, 20:29
krisivi krisivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Здравей, Сурита, благодаря ти за информацията
Отговори с цитат
  #2199  
Стар 30th September 2015, 20:30
krisivi krisivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от surita 79 Виж мнението
Цените които са ви дадени за д-р Илхан включват всичко по операцията.Лекарствата за след това си ги купувате вие,трябва да си предвидитете и разходите за 2 седмичен престой там
Здравей, Сурита, благодаря ти за информацията
Отговори с цитат
  #2200  
Стар 30th September 2015, 22:26
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Maria -Maria Виж мнението
Не сте се увлякли изобщо ,Сурита ,напротив ,много полезна информация! Иначе няма начин да разбера каквото и да било, ако някой минал по този път не ми го каже ! БЛАГОДАРЯ! Значи разбрах,че след операцията 3 пъти ще се ходи до болницата...и ,че ще се спи в седнало положение ...е ,това последното няма да е лесно и то толкова дълго време ...Друго исках да попитам, според Вас ще мога ли да се оправя сама или ще трябва да си взимам придружител с мен, в смисъл човек в състояние ли е да се обслужва и да се справя с ежедневно необходимите неща ,да си напазарува примерно ,да става ,да си ходи насам -натам.Аз съм ходила на екскурзия до Истанбул,но все пак си е непознато място,не зная дали ще успея да се оправям с градския транспорт и таксита, там не говорят доколкото разбрах много английски.. Благодаря отново!
Разбирасе,че ще можеш да се обслужваш сама.Това е единствена пластична операция при която няма болка.Просто трябва да си пазиш нослето,и да не вдигаш прекалено тежко.Колкото до компанията ,можеш да си вземеш да не ти е скучно все пак са си 2 седмици.Доктора говори перфектно английски,колкото до хората в Истанбул и те повечето особедно младите говорят.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:22.