IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 29th June 2007, 22:40
curka94 curka94 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 737
По подразбиране

Ми и аз така мисля
__________________
VOLLEYBALL!!! BEST SPORT!!!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 29th June 2007, 22:40
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от voleybolistkata
абе няма мачове без значение....!
ууу, споко бе големи фенове сме
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th June 2007, 09:53
polito0o polito0o не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 59
По подразбиране

Дам само да не се изяждаме
__________________
По-добре на хората в устата,отколкото в краката...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th June 2007, 10:17
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от voleybolistkata
абе няма мачове без значение....!
Така си е. Бий за да те уважават.
Немога да разбера тая стратегия на Мартин Стоев. Сега не играем за да сме по-подготвени за след това. Е как ще се подготвиш без да играеш?
Все пак се надявам да се представим добре и да бием Полша, въпреки че си мисля, че това няма да стане.
И все пак: БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30th June 2007, 10:22
Аватара на Saruman
Saruman Saruman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Студентски град,София
Мнения: 1 727
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Цитирай:
Първоначално написано от voleybolistkata
абе няма мачове без значение....!
Така си е. Бий за да те уважават.
Немога да разбера тая стратегия на Мартин Стоев. Сега не играем за да сме по-подготвени за след това. Е как ще се подготвиш без да играеш?
Все пак се надявам да се представим добре и да бием Полша, въпреки че си мисля, че това няма да стане.
И все пак: БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!
Матей Казийски преговаря за трансфер в Италия,затова не е в групата за мачовете с Полша
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30th June 2007, 10:25
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Матей Казийски си е Матей Казийски, не е българския национален отбор.
Ако Мартин Стоев чака Матей Казийски за да бием, горко му.
Никакъв хъс от треньора, това не ми хареса в последните мачове тук във Варна.
Все пак играеш пред родна публика, хората са дошли да гледат как побеждаваш. Колко от купилите билета за мача във Варна, ще са в Катовица?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 2nd July 2007, 02:24
Аватара на Saruman
Saruman Saruman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Студентски град,София
Мнения: 1 727
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Матей Казийски си е Матей Казийски, не е българския национален отбор.
Ако Мартин Стоев чака Матей Казийски за да бием, горко му.
Никакъв хъс от треньора, това не ми хареса в последните мачове тук във Варна.
Все пак играеш пред родна публика, хората са дошли да гледат как побеждаваш. Колко от купилите билета за мача във Варна, ще са в Катовица?

Матей Казийски освен,че е на 23 години,е един от най-добрите диаргонали в света,да не говорим,че заедно с Боян Йорданов водиха класацията по сервиси преди мачовете с Полша - хора не се заблуждавайте от четирите поредни загуби с 3:1 - срещу Бразилия ще излезе един уникално мотивиран състав,аз съм абсолютно сигурен,че ние сме единственият отбор в света,който може да наруши абсолютната доминация на кариоките в този спорт в последните няколко години
__________________
"Апа я-събуждам се и кво да вида-
до мене голо дупе и празна двулитровка бира" Ицо Хазарта
Отговори с цитат
  #28  
Стар 2nd July 2007, 08:14
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Saruman, времето ще покаже кой бил крив, кой бил прав.
Аз не съм поставял под въпрос възможностите на Казийски.
Поставям под въпрос действията на старшия треньор и още повече думите му, според които сега не играем, а като му дойде времето ще го правим.
Искрено се надявам тия негови "схеми" да са в позла на националният ни отбор.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 5th July 2007, 01:09
Аватара на Saruman
Saruman Saruman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Студентски град,София
Мнения: 1 727
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Saruman, времето ще покаже кой бил крив, кой бил прав.
Аз не съм поставял под въпрос възможностите на Казийски.
Поставям под въпрос действията на старшия треньор и още повече думите му, според които сега не играем, а като му дойде времето ще го правим.
Искрено се надявам тия негови "схеми" да са в позла на националният ни отбор.

Мартин Стоев според мен се е доказал не само като голям специалист в играта,но и като тактик и психолог - самият факт,че младите момчета,които нямат никакъв международен опит,се включват по такъв начин в националния отбор,е направо уникално просто - един супер пресен пример ще ти дам :

Имаше скоро една статия в 7 дни спорт,която ще си позволя да цитирам тук -





Цитирай:
Вторник, 3 Юли 2007

Волейболен национал още живее на село



Методи Ананиев (в средата) се радва на спечелена точка в мач срещу Аржентина от Световната лига по волейбол
Снимки: FIVB


Методи Ананиев от Подгумер е сред най-обещаващите млади играчи в Европа


В последните дни двама български волейболисти бяха спрягани за трансфер в италианския клуб Монтекиари. По ирония на съдбата това са най-опитният в националния отбор Пламен Константинов и най-новият в тима Методи Ананиев. Гибона вече подписа с Ирaклис в Гърция. Но ако посрещачът на Левски Сиконко премине в тима на легендарния треньор Хулио Веласко, той ще реализира българската волейболна мечта.
Методи Ананиев е само на 21 години. Малко волейболисти на неговата възраст са имали възможността да играят в голям клуб, воден от голям треньор. Мечката от Левски има този шанс. Момчето от с. Подгумер е може би най-скромният волейболист в представителния отбор. Хубавото е, че късметът му работи.
С автобуса до София
Методи е студент II курс в НСА, вече е звезда, но още си живее на село. Като юноша пътува всеки ден с автобус до столицата. Сутрин тренира, следобед спи в зала "Сиконко", а след вечерното занимание отново се прибира в Подгумер. Днес Ананиев не е изоставил този навик. Макар и вече шофьор, двуметровият посрещач паркира сутрин ладата пред волейболната зала в квартал Люлин, а вечер поема по обратния път към своето село.
От Монтана до финалите на Световната лига
За първи път попада в мъжкия тим с идването на Мартин Стоев в Левски Сиконко. Преди две години обаче треньорът решава, че 19-годишният исполин все още не е готов. И го праща в Монтана, във втора дивизия. За следващия сезон Ананиев вече е доказал, че има място в отбора. Определен е и постът, на който ще играе. Когато Левски Сиконко приключва участието си в Шампионската лига, клубът се разделя с някои от основните си играчи. Тогава удря часът на Методи.
- Талантът му заблестя, когато ръководството на клуба пусна Тодор Алексиев в чужбина. Тошко беше основният играч на този пост и го засенчваше като самочувствие и като качество - разкрива треньорът Мартин Стоев.
Мечката обича играта и е готов да изтърпи всичко, но да дочака своя миг. И той идва. Мартин Стоев го взема в разширения състав на националния отбор. След почивката, която получиха капитанът Пламен Константинов и звездата Матей Казийски, вратичката се отваря и за момчето от село Подгумер. Макар и да няма още самочувствие, той игра във всички 12 мача от предварителната група. В повече от половината беше титуляр.
Страхотен усет в посрещането
Специалистите сравняват Методи Ананиев с бившия национал Борислав Кьосев. Посрещането му обаче е още по-добро - добавя Мартин Стоев. Именно усетът и постановката на ръцете правят Ананиев предпочитан играч. Защитата не е най-силното качество на повечето български волейболисти, но при Мечката не е така.
Трансфер в името на националния
Една от причините ръководството на Левски Сиконко да пусне Ананиев в чужбина е възможността неговите качества да се доразвият в Италия. В по-силен шампионат и с треньор като Веласко Ананиев може да стигне върховете на световния волейбол, смятат шефовете на федерацията. Отсега се вижда, че момчето от Подгумер ще бъде следващият лидер на националния отбор. Докато България ражда такива играчи, трябва да сме спокойни за бъдещето на волейбола, коментират специалисти.
Пълен аскет е, не пие и не пуши
Методи е скромно и добро момче, твърдят тези, които го познават. За разлика от много волейболисти на своята възраст не пие алкохол и не пуши цигари, не го влекат и заведенията. Концентрира се върху волейбола и върху собственото си развитие. След като изкара някой лев в Световната лига, го вложи в компютри.

Стефан Августинов

и сега продължението от друга медия -


Цитирай:
21-годишният национал Методи Ананиев почти сигурно преминава в италианският Монте Киари. Играчът се срещна днес с наставника на италианскиат тим Хулиo Веласко, който е впечатлен от качествата на младият българин.

"Предложиха ми прекрасни условия, заяви за volleyball.bg Ананиев. Остава трансферът ми да бъде одобрен от президента на Левски Сиконко. Честно казано не съм се надявал толкова млад да заиграя в Италия. Надявам се да се развивам и да се превърна в един от основните играчи в Монте Киари. Разбрах, че Веласко залага само на млади момчета. Това е моят шанс да се
наложа в големия волейбол."
__________________
"Апа я-събуждам се и кво да вида-
до мене голо дупе и празна двулитровка бира" Ицо Хазарта
Отговори с цитат
  #30  
Стар 5th July 2007, 08:54
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Самия факт, че играеш пред родна публика означава победа до край.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВолейболСветовнаЛига
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:59.