IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 13th July 2007, 10:24
LPS LPS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 21
По подразбиране Революционен и здравословен начин за да отслабнете

Здравейте на всички в форума искам да споделя с вас бих го нарекъл метод за качествено сваляне на килограми без след това да има йо-йо ефект.Каква е тайната?Тайната е там че германски учени са открили че човек има алергии към храни който консумира и без да подозира затова той пълнее или слабее.Този вид алергии не са нато другите да ви се зачервява кожата да се подува и така нататък тук алергията протича на ниво вътре в организма ни.И от там пълнеем и от там ни идват и доста здравословни проблеми.До какъв извод са стигнали германците че разковничето за да се премахне проблема се съдържа в самите нас в кръвта ни.Затова се взема кръв и се изпраща в Германия и от там ти престигат резултати те от теста.Той садържа от какъв вид храни имаш хранителна непоносимост.Има скала от 1 до 4 като храни отбелязани с 4 като се избягват до година две човек се излекува от тази хранителна непоносимост към тях.А другите може като се избягват да се консумират до 6 месеца се оправяш.Революционно откритие нали?Ако някой се интересува мога да му обясня още неща за този метод да го наречем за отслабване съобразено с организма.Храните който се избягват се заместват с други храни.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th July 2007, 10:29
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

кажи колко струва изследването
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th July 2007, 18:02
MuMu MuMu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 36
По подразбиране

1300 lv
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th July 2007, 08:23
LPS LPS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 21
По подразбиране re

1300 лева но може и на разсрочено плащане.Красотата си има цена.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th July 2007, 08:24
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Като имам и не ми трябват /1300 лв/ ще си го направя.
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th July 2007, 09:06
LPS LPS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 21
По подразбиране Ре

Този тест ти спомага да разбереш към какви храни имаш непоносимост и как да спреш да си тормозиш организма с тези храни.Да наистина са много 1300 лева но и това което ти се предлага на среща не е малко.Най-малко е това да разбереш към кой храни имаш непоносимост имаш и консултации преди теста с доц.по метаболитни заболявания.След като си направиш теста с него получаваш не само резултати те си но и готварска книга с рецепти ротационен план и наръчник.Имаш също така и денонощна консултоция от нас а също така и предстаи да закупим уред казва се боди импеданс с него се мерят калории и т.н.този уред е на стойност 6000 лева и ще може чрез него да ви проверяваме как се движите от към сваляне на мазнини и т.н.Мисля че всеки лев си заслужава защото чрез избягване на тези храни се предпазвате от редица болести който са съпътствани от наднорменото тегло и от непоносимоста от даден вид храни.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th July 2007, 09:12
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

На WS Teleshop ми "понамирисва".
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th July 2007, 11:58
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

Чувала съм за този тест, интересно и полезно изглежда...но все пак ми е странно, той може да даде някаква информацияза поносимост и непоносимост към определени храни, но това е за даден период от време :P Който може да е примерно 2-3-5 години и да се изменя, в този ред на мисли, колко пъти човек трябва да си прави теста, след като не може да е вечен :P
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th July 2007, 14:25
LPS LPS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 21
По подразбиране re

Добър въпрос си задаваш ,но веднага ще ти отговоря.Правилно си разбрала че става дума за поносимост и непоносимост към храни ,но то се състои в това че организма ни има антитела за да се бори с някой храни както има антитела против да кажем едра шарка и който я е изкарал като малък не може да я хване.Точно на този принцип е и този тест на базата на тези антитела.Така че като си ги имаш тези антитела в организмати те не изчезват затова не може да започнеш да имаш непоносимост към храни към който си имала поносимост.Надявам се ме разбра.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th July 2007, 19:24
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

Мисля, че да, мерси
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Революционенздравословенначинзадаотслабнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:57.