IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th June 2009, 17:26
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Вот на (не)доверие към админа

Напоследък зачестиха критиките към мен, в качеството ми на админ.

Критикува се безпристрастността ми или липсата на такава. Както и други мои решения.

Честно казано, постоянните оплаквания ме изморяват и натрупват напрежение в мен. Колкото и да ми се иска, не съм лишен от емоции.

И тъй като останаха много малко сантиментални причини, които да ме задържат в този форум, все по често се запитвам защо стоя тук.

Веднъж вече в пристъп на емоции си "подадох оставката". Тогава обаче пък бях критикуван, че "съм бягал от отговорност" и че най-лесното било да си тръгнеш.

Върнах се, защото според мен напускането ми доведе до разцепване на форума и генериране на напрежение в него. Чувството ми за справедливост ме накара да се върна. Ако обаче се окаже, че съм неспособен да взимам справедливи и безпристрастни решения; ако не сте доволни от мен - няма смисъл да стоя тук.

Сега няма да си тръгвам "обиден и огорчен".

Вместо това, ще обявя гласуване за админ на форума.

Нали искате демокрация - ето ви пълна демокрация.

Който е недоволен от правилата на форумите и тяхното съблюдаване - да си даде правото на глас.

Можете да гласувате за мен, а може да гласувате за всеки друг кандидат. Имате право да гласувате включително и за себе си (както е и в истинските избори).

Ще остана само ако гласовете за мен са повече от сбора на гласовете на всички останали вкупом. Или иначе казано, за мен има най-малко 50.1 % гласове.

В противен случай за администратор ще бъде избран този, които има най-много гласове след мен. Ако той няма желание да бъде администратор - ще бъде избран следващия по резултат.

За да не ме обвините, че манипулирам вота, той НЯМА да бъде таен. Ще е явен.

Сори, но ще трябва да обявите публично мнението си. Всички ще виждате резултатите.

За да не ме обвините, че задочно съм манипулирал вота, като съм изгонил неудобните за мен хора - премахвам всички банове.

Така и евентуалният следващ администратор ще започне на чисто.

На глас имат право само потребители, регистрирани преди днешната дата. Потребителите регистрирани днес или в периода на гласуване, няма да имат право на глас - това е с цел да не се регистрират фалшиви и изкуствени "гласоподаватели".

Срокът на гласуването е до края на тази седмица. Другият понеделник ще бъдат преброени резултатите.

В тази тема НЕ СЕ ДОПУСКАТ ДЕБАТИ. Дебатите може да правите в темата Съобщения от и за админа

Тук давайте единствено вота си - ника на желания от вас бъдещ админ. Без обяснения, без емотки и т.н.
  #2  
Стар 8th June 2009, 17:30
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

liophy
  #3  
Стар 8th June 2009, 17:31
Аватара на вещица
вещица вещица не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 1 868
По подразбиране

liophy
  #4  
Стар 8th June 2009, 17:45
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

liophy
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
  #5  
Стар 8th June 2009, 17:59
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля гласовете да включват правилно изписан никнейм. В противен случай са невалидни.

Призовавам всички недоволни да гласуват сега. Не се притеснявайте от негативно отношение от моя страна.

Гласуването с недоверие е нещо абсолютно обективно и безпристрастно. Няма да го приема лично. Лично приемам дребнави мрънкания и джафкания за всяко мое решение. Цялостната оценка не е дребно джафкане.

Освен това не е нужно да давате доводите си. Може да е безпристрастността ми. Може да е отсъствието ми за определени периоди. Може да е спадналият ми интерес към тематичните форуми.

Ако сега не гласувате за смяна на "режима" би излязло като двуличие всичките критики, които сте имали към мен досега.
  #6  
Стар 8th June 2009, 18:06
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

liophy
__________________
жия
  #7  
Стар 8th June 2009, 18:18
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

liophy
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
  #8  
Стар 8th June 2009, 18:20
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Льофи
  #9  
Стар 8th June 2009, 19:16
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

liophy
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
  #10  
Стар 8th June 2009, 19:17
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Liophy
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вотнанедовериекъмадмина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:09.