IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd October 2007, 22:41
Пламен Пламен не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 2
По подразбиране Пречи ли сексът качването на мускулна маса?

Протеините, които ядем отиват ли в спермата вместо в мускулите, и правим много секс или самозадоволяване, има ли опасност това да повлияе на мускулната ни маса? У казармата бех качил 16 кг за 2 месеца (без много обилно хранене), може ли това да се е дължало и на липсата на полов живот?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd October 2007, 06:31
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

Не че съм някакъв моралист но какво щеше да ти стане, ако беше използвал думите "секс" и "мастурбация"???
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd October 2007, 07:20
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd October 2007, 08:25
yaourt yaourt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 94
По подразбиране

предполагам че темата ша се затвори, но аз лично съм чувал че на някой боксьори им треперят коленете по време на мач ако са правили секс предишната вечер.. а аз лично имах една приятелка, която много обичаше да се възползва от сутрешната ми ерекция (щото е много яка и държи дълго ) и вечер като ходех на зала и ми трепереха ръцете и бях по-слаб от обикновено...
а има и обратното: след зала съм като бик.. не знам дали е от рязко покачване на тестостерона след тренировка...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd October 2007, 10:29
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Не мога да се изкажа експертно, само ще цитирам Роналдо, който казваше, че преди мач обича да прави "пасивен секс".

Помня го, защото имаше много базици относно това какво значи пасивен :P . И съответно уточнението - пасивен значи всичко да прави жената, а той да не хвърля никакви физически усилия.

Но пък от друга страна Роналдо е известен с изключително лошата си форма и бе изритан от Реал Мадрид защото се влачеше като сопол по игрището. Следователно това може и да не е най-доброто нещо.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd October 2007, 12:35
jkklouna jkklouna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Сексът ускорява пулса на макс и това дали прави нещо или не роналдо има малко значение, сърцето се бори да изпомка кръв към пениса за да може да е твърд и да влезе нали , така де. Сексът като процес е най-енерго източващ в мъжкото тяло. Да кажем че се равнява на доста продължителна кардио тренировка. Вярно е някои спортисти не правят секс известно време преди състезание, но това е за да могат да са на макс на състезанието и да са шълни с енергия.
Мисля че секса ще пречи на качването ако е много чест понеже за него се използва предимно енергия >въглехидрати и след това по време на тренировката вместо въглехидрати ползваш мазнини или в краен случай мускули за енергия. Та възможно е да пречи, но да не би да се откажа от това удоволствие само за да кача някой друг кг?-не.
Аре прави си изводите
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd October 2007, 17:46
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yaourt
Спермата съдържа: vitC и B12, много соли и минерали като калций, фосфор, магнезий, калий, цинк и натрий. Освен това в нея има холестерол, малки количества тестостерон. Спермата е богата на протеини...
Егати, сега като разгледах състава започнах да гледам на спермата с други очи, че тя много полезни вещества съдържала, аз защо си харча парите за мултивитамини
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd October 2007, 17:50
yaourt yaourt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CREAMpie
Цитирай:
Първоначално написано от yaourt
Спермата съдържа: vitC и B12, много соли и минерали като калций, фосфор, магнезий, калий, цинк и натрий. Освен това в нея има холестерол, малки количества тестостерон. Спермата е богата на протеини...
Егати, сега като разгледах състава започнах да гледам на спермата с други очи, че тя много полезни вещества съдържала, аз защо си харча парите за мултивитамини
ако си жена можеш да получиш оферти от феновете тук, не се кахъри толкова
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd October 2007, 19:53
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yaourt
Спермата съдържа: vitC и B12, много соли и минерали като калций, фосфор, магнезий, калий, цинк и натрий. Освен това в нея има холестерол, малки количества тестостерон. Спермата е богата на протеини... това последното ни интересува, макар че не знам колко...
и тва откъде го знаеш? дай ползван източник щото аз нямам такива впечатления
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd October 2007, 20:06
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alica
Цитирай:
Първоначално написано от yaourt
Спермата съдържа: vitC и B12, много соли и минерали като калций, фосфор, магнезий, калий, цинк и натрий. Освен това в нея има холестерол, малки количества тестостерон. Спермата е богата на протеини... това последното ни интересува, макар че не знам колко...
и тва откъде го знаеш? дай ползван източник щото аз нямам такива впечатления
Виж тук:
http://en.wikipedia.org/wiki/Semen#C...of_human_semen
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пречилисексъткачванетонамускулнамаса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:38.