IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 15th October 2009, 21:22
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Lilith,и аз в момента съм с абсолютно същия проблем.Харесвам се къса на черта,но мойта е много слаба и фина,и почти ми е невъзможно да и създам обем,който да се задържи за повече от час. Май на етажи си остава най-доброто решение за такава коса. Сега съм се спряла на една пяна на Schwarzkopf,да видим дали ще има някакъв ефект. Иначе от нивеата аз лично не съм особено доволна,но новата серия не съм я пробвала.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 15th October 2009, 21:29
Аватара на Rochellkaa
Rochellkaa Rochellkaa не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: NYC
Мнения: 1 457
По подразбиране

Моята коса е доста обемна,но откакто (около 2 години) започнах почти всеки ден да ползвам преса и маша просто обема се загубва...
Дори и лака за коса не държи.Купих си новия на Гарние,5 фиксация,обаче няма полза...
Отговори с цитат
  #103  
Стар 15th October 2009, 22:14
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Аз още мънинко и кат стана стригачка ви обещавам,че всички тук ще фи офъкам късинко........ репичките ми те........
Давай първа сядам
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 16th October 2009, 13:53
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allure_
Lilith,и аз в момента съм с абсолютно същия проблем.Харесвам се къса на черта,но мойта е много слаба и фина,и почти ми е невъзможно да и създам обем,който да се задържи за повече от час. Май на етажи си остава най-доброто решение за такава коса. Сега съм се спряла на една пяна на Schwarzkopf,да видим дали ще има някакъв ефект. Иначе от нивеата аз лично не съм особено доволна,но новата серия не съм я пробвала.
моята, когато е на дължината на твоята сега, е ок, но аз я пуснах по-дълга и вече започвам да се примирявам, че ще съм така докато не порастне както си трябва :P искам я под раменете (както беше преди да я окастря драстично)

Колко често и правиш "вафли" в корените? За мен това вече не е решение, никак не ми действа добре на косата
Отговори с цитат
  #105  
Стар 16th October 2009, 20:17
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Ми ако не я нося вързана,почти винаги.И то не само в корените,а и по цялата дължина.Иначе и на мен не ми действа добре,изтощава се доста,но това е положението.От време на време я мажа с разни масла.Но пък в корените ми се омазнява бързо.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 17th October 2009, 12:27
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

момичета, аз пък взех, че се накъдрих само в корените и се получи добре
Всъщност косата ми е абсолютно права и за да и придам обем трябва да я издухам и да и направя вафли.
Ефекта от къдренето е пак права коса, обаче с обем в корените, все едно че съм я духнала със сешоара. Другото предимство е, че не се омазнява така бързо.
Незнам какво ще стане като вземе да израства обаче
Отговори с цитат
  #107  
Стар 17th October 2009, 13:31
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
момичета, аз пък взех, че се накъдрих само в корените и се получи добре
Всъщност косата ми е абсолютно права и за да и придам обем трябва да я издухам и да и направя вафли.
Ефекта от къдренето е пак права коса, обаче с обем в корените, все едно че съм я духнала със сешоара. Другото предимство е, че не се омазнява така бързо.
Незнам какво ще стане като вземе да израства обаче
Това не го разбрах, как така си се накъдрила, пък ефектът е права с обем?

А новата серия на Нивеа, според мен, за нищо не става, даже ме сплесква повече от шампоаните за подхранване примерно, които по принцип ползвам...
Отговори с цитат
  #108  
Стар 17th October 2009, 13:45
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Правят се две завъртания около ролката тчно в корена и ефекта е такъв, просто се получава обем.
Може би защото останалата част от косата все пак тежи и опъва надолу накъдреното.
Но наистина отгоре не стои къдрево
Отговори с цитат
  #109  
Стар 17th October 2009, 13:46
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Правят се две завъртания около ролката тчно в корена и ефекта е такъв, просто се получава обем.
Може би защото останалата част от косата все пак тежи и опъва надолу накъдреното.
Но наистина отгоре не стои къдрево
Ама сама вкъщи с ролките или на студено къдрене в салона? Определено ме заинтригува сега
Отговори с цитат
  #110  
Стар 17th October 2009, 14:11
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

В къщи с една приятелка.
Иначе с къдрин, фиксаж и ролки за къдрене, както си му е реда
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Обемнакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:24.