IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 25th August 2009, 08:54
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Използвам Dove краставица мъжа ме бъзика, че мириша на салата .. Много ми харесва, защото кожата и на тялото ми е мазна, а този е много лек и попива бързо

Заинтригувана съм от този с аромат на сладки... мисля да си взема за зимата ако намеря
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #132  
Стар 25th August 2009, 09:16
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

А някой да знае дали се продава някъде в БГ този лосион http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/282/26343.jpg

Купувам си го от чужбина, но ако и тук го има, ще бъде добре.
Овлажнява много добре и е със страхотен мирис на кокос
Отговори с цитат
  #133  
Стар 25th August 2009, 11:58
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

[quote="aniK"]Allure, не мога да отворя снимката, но ако е една орнажева туба с бяла помпичка отгоре - това е единият от двата, които редувам. [quote]

Да,точно той е.
Отговори с цитат
  #134  
Стар 25th August 2009, 15:51
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

тези лосиончета на Fruttini хидратират ли добре, защото аз на тялото имам много суха кожа (даже на краката се беля) и ми е голям проблем, досега само един на Clarins ми е действал страхотно, но в момента съм в криза и нямам 70 левчета за лосион Ако някой се сеща за нещо подобно, но по-достъпно...
Отговори с цитат
  #135  
Стар 25th August 2009, 16:25
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Babri, благодаря ти!!! Аз много пъти съм ги мирисала и все ми идват силнички, но толкова хвалене падна . Мислех да поогледам за някой по-цитрусов аромат, ако овлажняват добе, въпреки че разчитам повече на лосиони от аптеката, а не от супермаркета
diadora, want, всичко това много хубаво, но къде да ги търсим тези масла/лосиони Точно лосион за тяло май нямам нерви да поръчвам от интернет
В друга тема четох за магазин на Victoria secret в Младост и затова мислех , че може да се намери .Тук цената е 7-9 $ без sale .
Отговори с цитат
  #136  
Стар 26th August 2009, 14:48
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз все пак ЗАкупих един Sorbet на Fruttini с мента и лимон (ах, този мохито-аромат.... ) Някакъв овлажняващ гел с много фини частици брокат. Наистина е доста овлажняващ и ароматът е лек и приятен! Утре ще преценя и дали кожата ми не остава суха
Отговори с цитат
  #137  
Стар 26th August 2009, 19:10
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Аз все пак ЗАкупих един Sorbet на Fruttini с мента и лимон (ах, този мохито-аромат.... ) Някакъв овлажняващ гел с много фини частици брокат. Наистина е доста овлажняващ и ароматът е лек и приятен! Утре ще преценя и дали кожата ми не остава суха
Ще чакам отзивите и ако овлажнява трайно и аз взимам
Отговори с цитат
  #138  
Стар 27th August 2009, 07:54
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Tally, не купувай Аз нямам чак толкова суха кожа и все пак не ми харесва усещането Жалко, че е такава голяма кутия, май няма да го мажа повече . Може би маслата са по-добри, но не бих рискувала.
Пробвай млякото за тяло на Klorane (това, което Allure е посочила в линк). Много добре хидратира, бързо попива и кожата остава много гладка и мека. Цената му е около 20-тина лева и го има в повечето по-големи аптеки. Малко по-мазничко е това, но също много добро за суха кожа
Ползвала съм разните лепкави, Eucerine, Garnier, Bioderma... не съм оставала доволна
Отговори с цитат
  #139  
Стар 28th August 2009, 20:29
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Tally, не купувай Аз нямам чак толкова суха кожа и все пак не ми харесва усещането Жалко, че е такава голяма кутия, май няма да го мажа повече . Може би маслата са по-добри, но не бих рискувала.
Пробвай млякото за тяло на Klorane (това, което Allure е посочила в линк). Много добре хидратира, бързо попива и кожата остава много гладка и мека. Цената му е около 20-тина лева и го има в повечето по-големи аптеки. Малко по-мазничко е това, но също много добро за суха кожа
Ползвала съм разните лепкави, Eucerine, Garnier, Bioderma... не съм оставала доволна
Много благодаря, ще пробвам двете, дано има ефект, ако не, ще събирам парички за Кларинс
Отговори с цитат
  #140  
Стар 29th August 2009, 12:43
Аватара на elusive886
elusive886 elusive886 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Аз съм много доволна от това http://browngrrrl.files.wordpress.co...06/babyoil.jpg попива много добре и даже на следващия ден кожата е хидратирана и се усеща много приятно
__________________
Dream until your dream comes true
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лосионзатяло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:40.