IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 1st September 2006, 15:31
anelly anelly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: СОФИЯ
Мнения: 34
По подразбиране

Вероятно си права, но все пак ми харесва чувството, което оставя на кожата-мекотата и миризмата са много приятно. Да, това е което показваш, не е гел-олиото. За него разбрах след като си взех вече олиото. Било по хубаво, но ще си го взема може би следващ път.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 1st September 2006, 15:48
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Аз съм с много суха кожа и в монента ползвам eudermol 8 на проф.Пенев,прави страхотна кожа,само че аромата му е съвсем лек.Ниамах много доверие на лосиона,заради цената/около 2 лева/,но наистина съм доволна.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 1st September 2006, 15:53
sexygirl sexygirl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 47
По подразбиране

чух, че лосионите за тяло, които придават на кожата лек тен били много вредни, защото окислявали кожата. знае ли някой нещо по въпроса?
Отговори с цитат
  #34  
Стар 1st September 2006, 17:37
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

denissse, спа мениджмънт и стандарти, нямам козметична практика, но по семинари и обучения за самите козметици и тераписти присъствам. Все още стажантка, но това ще ми е професията за в бъдеще живот и здраве.

anelly, аз лично не се чувствам добре с него, гелът е още по-мазен, пък и след като е без никакво подхранвощо действие тотално го отписах.

sexygirl те са си автобронзанти, въобще колкото по-малко химии ползваш, толкова по-добре, излагай се умерено на слънце с висок фактор крем и ето ти лек тен, пък и здравословен, но недей се маца с тия неща изключение можеш да направиш, но за постоянно не е хубаво
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 2nd September 2006, 11:24
Аватара на djudistka
djudistka djudistka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 132
По подразбиране

здравейте от две години ползвам продуктите на avon и съм много доволна от тях аз съм с чувствителна кожа и от много продукти получавам алергии откакто открих тези продукти нямам проблеми в момента използвам дълбоко овлажняващ лосион за тяло
Отговори с цитат
  #36  
Стар 2nd September 2006, 11:54
naddeto naddeto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 59
По подразбиране

Ами..ако не се лъжа Млякото за тяло (Body milk) е нещо съвсем различно от Почистващото мляко. Нагоре някъде прочетох нещо такова.
И мисля, че разликата между лосиона и млякото е в консистенцията (главно), т.е. Лосионът е чувствително по-течен от млякото.
Също така съм чувала, че е добре да имаме Мляко и Лосион от една и съща серия. С лосионът да се мажем сутрин, защото попива по-лесно, а с млякото вечер.
Аз също съм ползвала продуктите на Ейвън и съм доволна. Но честно сменям марките. Сега съм на някво италиянско, но няма да ви подлъжа да си го взимате. Не е най-доброто и има ужасно силен аромат.. абе..не си е работа. 8)
Отговори с цитат
  #37  
Стар 4th September 2006, 10:30
anelly anelly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: СОФИЯ
Мнения: 34
По подразбиране

Tsvetik благодаря ти за съвета, сигурно си права и едва ли ще повторя това масло, ще си потърся нещо по-подхранващо, защото и аз усетих, че след като мине известно време, кожата ми остава суха и губи лъскавината си. Етеричните масла са много по-добри, сеге си правя масажи у нас с антицелулитно масло на Икаров и виждам каква ми остава кожата от него и каква след олиото на Johnson.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 4th September 2006, 14:23
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Нивея с брокат или нещо подобно. Много е хубав и кожата става една мекичка...
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #39  
Стар 4th September 2006, 15:03
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

anelly, само да те предупредя да не използваш чисто неразредено етерично масло върху кожата за мазане вместо крем за тяло трябва да е смесено с масло-носител, което да не е бебешко олио или минерално масло защото те не попиват в кожата и етеричното не може да бъде транспортирано до долните слоеве, за да е ефективно. Пример за подходящо масло носител е: бадемово, масло от семки на грейпфрут, кайсиево, авокадо, фъстък, сусам. Грубо съотношението трябва да е 5-6 капки етерично към 30 ml носител.

А ако не ти се занимава да си играеш със забъркване на смеси има такива, които вече са смесени под формата на спрей или масло, повечето са комбинация от масла с различно действие. Или пък можеш да си купиш крем за тяло съдържащ етерични масла. Веднага мога да ти препоръчам 3 страхотни линии продукти, но за съжаление не се предлагат в БГ, ще се разровя за продукти, които се предлагат тук и са добри и ще пиша пак.
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 4th September 2006, 15:35
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Tsvetik,би ли казала и имената на тези продукти,които ги мяма в BG
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лосионзатяло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:06.