IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 21st October 2010, 15:00
Аватара на fei4eto0o
fei4eto0o fei4eto0o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 12
По подразбиране +

мм супер да не се притеснявам i_ani!Ооо аз ги прикривам много успешно с коректор,пудра...,но все пак трябва и без грим да се показвам понякога иххихи)) ще издържа още няколко месеца нали красотата изисквала жертви..
Отговори с цитат
  #282  
Стар 21st October 2010, 17:56
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Моите сенки така и не изчезнаха макар да минаха повече от 5 години!Съвсем леко избледняха но са си все така видими!Пробвах какви ли не мазила, витамини и други но няма оправия ...
Отговори с цитат
  #283  
Стар 21st October 2010, 18:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Моите сенки така и не изчезнаха макар да минаха повече от 5 години!Съвсем леко избледняха но са си все така видими!Пробвах какви ли не мазила, витамини и други но няма оправия ...
наистина ли,как е възможно,питала ли си някой за причината?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #284  
Стар 21st October 2010, 18:10
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Да все още си ги имам В началото бяха много зле , сега с времето леко избледняха но пак си личи че имам сенки , особено ако се снимам на изкуствена светлина
Отговори с цитат
  #285  
Стар 21st October 2010, 18:10
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

want , тия сенки най-вероятно не са от операцията !
При някои хора се появяват на една определена възраст и никога повече не изчезват .Имам такава позната , но при нея вина имат и гените ...Маца се с какво ли не , но файда йок
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #286  
Стар 21st October 2010, 18:21
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Определено се появиха веднага след операцията и определено нямам такъв ген в семейството ми Имайки предвид пораженията които имах след операцията изобщо не се очудвам от сенките!Носа ми е все още отворен отгоре,септума е тотално изкривен на една страна а от лявата страна сякаш носа не е мой ,просто не го чуствам като го пипам ...и между другото всичко това е от твоя ''любим'' емилчо!
Отговори с цитат
  #287  
Стар 21st October 2010, 18:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Определено се появиха веднага след операцията и определено нямам такъв ген в семейството ми Имайки предвид пораженията които имах след операцията изобщо не се очудвам от сенките!Носа ми е все още отворен отгоре,септума е тотално изкривен на една страна а от лявата страна сякаш носа не е мой ,просто не го чуствам като го пипам ...и между другото всичко това е от твоя ''любим'' емилчо!

съвпадения,аз бях така преди втората ми ринопластика.не си чувствах дясната страна,заради срастванията предполагам ,които Йорданов махна.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #288  
Стар 21st October 2010, 18:31
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Нямам сраствания по скоро нервите от нея страна са увредени.Отделно че след операцията се вижда ясно как от нея страна назолабиалната гънка се увели4и .Имам снимки преди и след с разлика 1 месец и разликата между двете снимки просто е фрапираща.
Отговори с цитат
  #289  
Стар 21st October 2010, 18:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Нямам сраствания по скоро нервите от нея страна са увредени.Отделно че след операцията се вижда ясно как от нея страна назолабиалната гънка се увели4и .Имам снимки преди и след с разлика 1 месец и разликата между двете снимки просто е фрапираща.
сега се пипнах и от тази страна ми още е изтръпнало,мисля си права,че са увредени нервите.дали е завинаги?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #290  
Стар 21st October 2010, 18:43
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от want
Нямам сраствания по скоро нервите от нея страна са увредени.Отделно че след операцията се вижда ясно как от нея страна назолабиалната гънка се увели4и .Имам снимки преди и след с разлика 1 месец и разликата между двете снимки просто е фрапираща.
сега се пипнах и от тази страна ми още е изтръпнало,мисля си права,че са увредени нервите.дали е завинаги?
Ами при мен е повече от 5 години .... когато съм хремава постоянно съм с кърпа в ръка и се бърша непрекъснато ,защото изобщо не си усещам носа от лявата страна ...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:31.