IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #431  
Стар 19th April 2011, 18:49
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
Ако знаеш колко пъти съм си удряла носа,а няколко пъти беше доста силно...чак звездички ми се привидяха.Добре че док го е направил здравПървите месеци е нормално да виждаш такива неща,тъй че спокич
Доста успокояващо ми подейства горе написаното !
Отговори с цитат
  #432  
Стар 30th April 2011, 00:05
sonia85 sonia85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Ot izvestno vreme 4etq vsi4ko,koeto sa napisali ve4e minalite po putq na rinoplastikata i se radvam,4e ima hora kato vas,koito po tozi na4in pomagat na takiva,kato men,koito iskat i imat nujda ot korekciq,no ne namirat smelost.Vaprosut mi kum vas e-nqkoi pravil li si e rino pri d-r A.En4ev i dali e dovolen ot rezultata?Izpitvam ujasen strah ot samata manipolaciq(upoika,rqzane,4upene,sabujdane ot upoika i t.n),6te se radvam na vsqkakvi mneniq i suveti po temata.Blagodarq predvaritelno!
Отговори с цитат
  #433  
Стар 30th April 2011, 07:51
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sonia85 Виж мнението
Ot izvestno vreme 4etq vsi4ko,koeto sa napisali ve4e minalite po putq na rinoplastikata i se radvam,4e ima hora kato vas,koito po tozi na4in pomagat na takiva,kato men,koito iskat i imat nujda ot korekciq,no ne namirat smelost.Vaprosut mi kum vas e-nqkoi pravil li si e rino pri d-r A.En4ev i dali e dovolen ot rezultata?Izpitvam ujasen strah ot samata manipolaciq(upoika,rqzane,4upene,sabujdane ot upoika i t.n),6te se radvam na vsqkakvi mneniq i suveti po temata.Blagodarq predvaritelno!
Д-р Енчев?!И си склонна да дадеш 6000лв за един нос?То вярно,че красотата е симетрия,ама такава сума никога не бих дала!Той и Ильо Стоянов,Николай Георгиев и Емил Георгиев са едни от най-рекламираните пластични хирурзи,което лично мен ме връща назад и ме отказва!Иначе те подкрепям в решението ти за ринопластика,но обмисли добре това!През 1998г аз също се подведох от реклами,натресох се при най-големия СМОТАНЯК,(последният от изброените),от който имам горчиви спомени и до днес!
Отговори с цитат
  #434  
Стар 30th April 2011, 22:50
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Чета и не вярвам на очите си!Какво сте го захвалили този Емил Георгиев?!Това е най-големият касапин.Съжалявам,че тогава бях много малка и се страхувах.Нямах достатъчно яснота и му се доверих на този дрънгел.Взе ми парите,оперира ме,бинтова ми главата и ми би шута,по онзи мазния начин,с онази мазна усмивка,която никога няма да забравя!И край!Изчезна!Нямаше кой да ми махне конците и се наложи тук в Стара Загора да направят това.Няма да забравя думите на Емилчо,да не коментирам цената на операцията.Мога още много да пише,но който се интересува,ще му отговоря на личен.О,щях да забравя-съвсем на скоро се пошегувах и му изпратих едно запитване на мейла за цената на ринопластика,като същевременно му се представих коя съм и му изпратих мои снимки преди и след операцията.Припомних му някои негови думи и знаете ли какво направи той-върна ми писмото,без отговор.....Много хора пострадаха от този касапин!Само в Стара Загора познавам 5 момичета,които се оперираха при него.....Мръсно копеле е той!
Отговори с цитат
  #435  
Стар 1st May 2011, 22:51
blackberry11 blackberry11 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Nurelche,няма нужда от драми,не смяташ ли?

Аз се оперирах при него преди 2 месеца/уау,кога мина това време?/.Всичко мина добре,отношението беше нормално,възстановяването бързо,носа ми - такъв,какъвто пожелах.Твоите неволи са били преди 13 години,оттогава и медицината и отношенията доктор-пациент вярвам,че силно са се изменили.
Отговори с цитат
  #436  
Стар 1st May 2011, 23:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Нурелче,ако ти кажа какви неща ми идеше да направя....много по-зле от касапин е тоя помияр гаден..
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #437  
Стар 1st May 2011, 23:54
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blackberry11 Виж мнението
Nurelche,няма нужда от драми,не смяташ ли?

Аз се оперирах при него преди 2 месеца/уау,кога мина това време?/.Всичко мина добре,отношението беше нормално,възстановяването бързо,носа ми - такъв,какъвто пожелах.Твоите неволи са били преди 13 години,оттогава и медицината и отношенията доктор-пациент вярвам,че силно са се изменили.

Хайде стига си го хвалила и ти ! Моята операция не е от преди 13 години но който ме е виждал казва че не е виждал по лошо свършена работа !
Както виждаш недоволните са много повече! Радвай се че не си потърпевша и погледни малко реално на нещата! По добре е да предпазим някой от подобна участ отколкото да го хвалим на база няколко сполучиливи операции!
В форума има анкета от кой сте най недоволен и той е на челно място след Сердев !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #438  
Стар 1st May 2011, 23:56
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nurelche Виж мнението
Чета и не вярвам на очите си!Какво сте го захвалили този Емил Георгиев?!Това е най-големият касапин.Съжалявам,че тогава бях много малка и се страхувах.Нямах достатъчно яснота и му се доверих на този дрънгел.Взе ми парите,оперира ме,бинтова ми главата и ми би шута,по онзи мазния начин,с онази мазна усмивка,която никога няма да забравя!И край!Изчезна!Нямаше кой да ми махне конците и се наложи тук в Стара Загора да направят това.Няма да забравя думите на Емилчо,да не коментирам цената на операцията.Мога още много да пише,но който се интересува,ще му отговоря на личен.О,щях да забравя-съвсем на скоро се пошегувах и му изпратих едно запитване на мейла за цената на ринопластика,като същевременно му се представих коя съм и му изпратих мои снимки преди и след операцията.Припомних му някои негови думи и знаете ли какво направи той-върна ми писмото,без отговор.....Много хора пострадаха от този касапин!Само в Стара Загора познавам 5 момичета,които се оперираха при него.....Мръсно копеле е той!
Тоя само докато му чуя името и ми кипва кръвта ! Голям мазник е докато ти вземе парите но после никакъв го няма ! Аз също му пращах писмо и трябваше да му го връча с адвокат тъй като отказваше да го приеме!
Абсолютен мизерник е ! А сестрата при него е с най грозния нос който съм виждала !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #439  
Стар 2nd May 2011, 00:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

ОООО,да адски мазен е и с онзи провлачен тон....по навик си стискам зъбите при мисълта за тоя кофти период от живота ми....Операцията беше през 2007-сякаш беше вчера.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 2nd May 2011 на 00:21
Отговори с цитат
  #440  
Стар 2nd May 2011, 00:22
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Тоя има късмета че не практикува тук , защото първо че щях да му смъкна кожата и второ че нямаше да има нито един пациент след моята операция !
Достатъчно е само една статия в вестниците и кариерата му щеше да отиде на кино ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:52.