IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #951  
Стар 13th June 2012, 22:29
mimi85 mimi85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 2
По подразбиране

blagodaria ti za informaciata,no mojech li da mi kajech malko po podrobno imache li konci,koga gi mahna,ima li sinini,kak se chuvstvache parvite dni? mislia che shte se doveria na d-r Djambazov i veche sam gotova,samo ostana misalta za sled operaciata,kakto ti kaza tezi dve sedmici predi da se varna na rabota. nai veche straxat za tezi dni ostana da preodoleia.iskam predi da otidia na konsultacia pri doktor da se dopitam do xora koito sa minali tozi period,niakak si po me ospokoiava.
Отговори с цитат
  #952  
Стар 14th June 2012, 14:31
Denika3v1 Denika3v1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Момичета, тъй като съм нова тук бихте ли ми написали къде да погледна за инфо за упойките при Ринопластика? По-специално ме интерсува каква упойка слагат при Доц. Джамбазов...
Отговори с цитат
  #953  
Стар 14th June 2012, 14:55
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Denika3v1 Виж мнението
Момичета, тъй като съм нова тук бихте ли ми написали къде да погледна за инфо за упойките при Ринопластика? По-специално ме интерсува каква упойка слагат при Доц. Джамбазов...
След като минеш изследванията сутринта,те си определят каква упойка и колко да ти сложат.
Отговори с цитат
  #954  
Стар 14th June 2012, 17:24
Denika3v1 Denika3v1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI Виж мнението
незнам кой е по-добрият,ама при Джамбазов цената е 1500лв,а при Палаоро 4500е,така,че преценявай сама
Цената при Джамбазов какво включва??? Аз примерно искам само отстраняване на гърбица и нищо повече, дали няма да ми излезе по-евтино? (надявам се
Отговори с цитат
  #955  
Стар 14th June 2012, 17:35
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Denika3v1 Виж мнението
Цената при Джамбазов какво включва??? Аз примерно искам само отстраняване на гърбица и нищо повече, дали няма да ми излезе по-евтино? (надявам се
При Джамбо няма значение какво ще ти прави , цената е една и съща.
Отговори с цитат
  #956  
Стар 14th June 2012, 18:28
Denika3v1 Denika3v1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 5
По подразбиране

А възможно ли е да се говори лично с Джамбазов за час за консултация?
Отговори с цитат
  #957  
Стар 14th June 2012, 19:27
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Denika3v1 Виж мнението
А възможно ли е да се говори лично с Джамбазов за час за консултация?
Възможно е, ако го познаваш лично Иначе става със записване в Синумед.
Отговори с цитат
  #958  
Стар 22nd June 2012, 18:27
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimi85 Виж мнението
blagodaria ti za informaciata,no mojech li da mi kajech malko po podrobno imache li konci,koga gi mahna,ima li sinini,kak se chuvstvache parvite dni? mislia che shte se doveria na d-r Djambazov i veche sam gotova,samo ostana misalta za sled operaciata,kakto ti kaza tezi dve sedmici predi da se varna na rabota. nai veche straxat za tezi dni ostana da preodoleia.iskam predi da otidia na konsultacia pri doktor da se dopitam do xora koito sa minali tozi period,niakak si po me ospokoiava.
Ima konci koito se samorazgrajdat, ne se mahat.Mnogo navutre o6te imam,no tezi koito stur4aha padnaha sled mesec (bezbolezneno e)
Niakoi stur4aha malko po nadolu i gi poskusih s 1na noji4ka da ne si misliat horata 4e sa sopoli
Imah malko sinka na 3-4tia den izleze pold enoto oko i se raznese burzo (kato 4erti4ka). Denia sled operaciata biah malko sunliva, ot sledva6tia den biah super aktivna, no imai predvid 4e sega e dosta toplo i moje da ti e po umoreno.
Ina4e biah v mnogo dobro sustoyanie na duha, niamah bolki i dori uspiah da ignoriram fakta 4e prili4am na Franken6tain s longetata i da si izlizam spokoino na vun
Tolkova godini podbirah doktor, 4udeh se, strahuvah se a sega sega si mislia ''kolko be6e elementarno''. Razbirase osuznavam 4e s vsi4ki riskove suvsem ne e elementarno, prosto pri men taka mina.
Отговори с цитат
  #959  
Стар 27th June 2012, 10:41
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

PateJ' как върви при теб възстановяването, има ли някакви големи промени след първите дни. Доволна ли си напълно от резултата и с липосукцията която ти направи доктора как ти се струва.
Отговори с цитат
  #960  
Стар 10th July 2012, 09:27
mila_m mila_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте момичета, днес ми е пети ден след операцията и си виждам носа доста вирнат така както е опакован и си виждам ноздрите в анфас. След сваляне на лонгетата и лепенките отдолу, дали ще се отпусне малко надолу? Ужасявам се от мисълта за чип нос и му го казах, но сега го виждам точно такъв.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:32.