IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #431  
Стар 14th March 2015, 17:52
polyna.videnova polyna.videnova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от traqni Виж мнението
Ок..и аз така направих слд консулт.си взех ваучера.Успех!
Мерси!! Ще пиша!!
Отговори с цитат
  #432  
Стар 15th March 2015, 11:06
Ora Ora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Момичета, бих искала да попитам за следоперативния период. Кога може да се върнеш на работа? 2-3 дни достатъчни ли са?Някоя от вас имала ли е проблеми с упойката?Работата ми е на компютър. Не е свързана с физическо натоварване.Тези от вас,които сте раждали,можете ли да сравните болката, усещането. Колко време е нужно? След колко дни например можеш да се изкъпеш сама и да си измиеш косата, да сготвиш....Упойката вие ли си я избирате?

Последно редактирано от Ora : 15th March 2015 на 11:11
Отговори с цитат
  #433  
Стар 15th March 2015, 11:10
Ora Ora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 13
По подразбиране

И относно спането по гръб - колко време?Вярно ли е, че не трябва да се спи по корем? И сутиена необходимо ли е да се спи с него и занапред?
Отговори с цитат
  #434  
Стар 15th March 2015, 11:21
Ora Ora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Питам, защото не ми се ще на работното ми място колегите да разберат.
Отговори с цитат
  #435  
Стар 16th March 2015, 09:38
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ще разберат... така че се приготви за въпроси (в зависимост от това колко са дискретни колегите ти). За възстановителния период е писано много. При всеки е различно. Аз на 3ти ден бях на работа. Болката е сравнима със силна мускулна треска. Къпането не помня вече, но с водоустойчиви лепенки мисля, че няма проблеми. С готвенето пък хич не съм имала проблеми... Миенето на косата е малко по-сложно... може да имаш нужда от помощ от приятел.
Отговори с цитат
  #436  
Стар 16th March 2015, 15:36
milletti milletti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ora Виж мнението
Момичета, бих искала да попитам за следоперативния период. Кога може да се върнеш на работа? 2-3 дни достатъчни ли са?Някоя от вас имала ли е проблеми с упойката?Работата ми е на компютър. Не е свързана с физическо натоварване.Тези от вас,които сте раждали,можете ли да сравните болката, усещането. Колко време е нужно? След колко дни например можеш да се изкъпеш сама и да си измиеш косата, да сготвиш....Упойката вие ли си я избирате?
Аз съм прясна ... от 9 март. Цялата седмица си бях у дома. Първите дни боли доста, лягах и ставах само с помощ. За мен, 5-6 дни почивка са задължителни. Болките в гърба, които отшумявали след месец ме карат да се въртя постоянно на стола зад бюрото. Къпането не е проблем, проблем е вдигането на ръцете няколко дни. Готвенето ме изморява, защото съм права, което допълнително натоварва гърба. В общи линии, големия зор откъм болки, при мен беше 4 дни.
Отговори с цитат
  #437  
Стар 16th March 2015, 18:54
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Здравй milletti би ли ми написала мейла си за да ти задам няколко вьпроса относно операцията че и на мен ми предстои.Благодаря!
Отговори с цитат
  #438  
Стар 17th March 2015, 07:58
Ora Ora не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Благодаря за отговорите. Притеснявам се много. Не знам, дали ако избера кръгли импланти,биха стояли естествено?И големината ме тревожи- 425 или 480?Ще помагате ли?Търся естетичния резултат.
Докторът каза,че и двата размера ще ми стоят добре-168 съм висока,начален старт-изключително незадоволителен,55кг.
Отговори с цитат
  #439  
Стар 17th March 2015, 08:21
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

На мен ми предложи анатомични 390 и 420 спряхме се на 420 като той ме увери че ще ми седят мн.добре....дано че не ислам да са ми огромни аз сьм 162 и 50 кг.
Отговори с цитат
  #440  
Стар 17th March 2015, 08:22
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Ти кога ще се оперираш?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:36.