IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #611  
Стар 21st October 2015, 12:07
sheflera sheflera не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 26
По подразбиране

Здравейте, да се включа и аз. Вече съм доста по-добре...признавам първите дни се питах защо ми беше да се подлагам на това. Сега вече не ме боли, но много опъва самата кожа, а самите гърди са дооста твърди....кога започват да поомекват?? Сега ми предстои и първия преглед след операцията, мисля да отида на 26ти и да видим какво ще каже доктора...Към момичетата минали вече по моя път - от кога мога да вдигам по тежко според вас? Детето ми е около 10 кг и все още не я вдигам и се надявам да успея поне още седмица да е така...но после вероятно вече ще ми се наложи...дали ще е ок??
Отговори с цитат
  #612  
Стар 21st October 2015, 12:26
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

От тук нататък забрави да вдигаш тежко... детенце гледай друг да го вдига, не ти!
Отговори с цитат
  #613  
Стар 21st October 2015, 15:55
milletti milletti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sheflera Виж мнението
....кога започват да поомекват?? вече по моя път - от кога мога да вдигам по тежко според вас?
За омекване, може да се говори поне след 2 месеца и то, частично. Към 5-6 месец, вече са значително по-добре. За тежкото, същия период. 2-3 месеца забрави. Ако вдигнеш тежко /5-6 кг или повече/, сама ще усетиш как имплантите ти се качват на ушите. Идеята е, че те трябва да слизат надолу с времето и да се наместват. С натоварване на муслула, ги буташ нагоре, тоест, хич не е добра идея. Поне за мен, първия месец, предизвикателство беше и дамската ми чанта /средно голяма/, усещах дискомфорт. А тялото, говори най-добре, слушайте го. Ясно е, че няма да е възможно да не си вдигаш детето, но го прави максимално щадящо за теб. Например, ти седни, а то да се качи в теб и т.н. Ако трябва да го вдигнеш от земята, клекни и ползвай двете си ръце за кратко. Абе, въобще, минимум натоварване. Или поне, в такива моменти да си със стягащата лента. Тя би позволила качване на импланта нагоре за момент, но веднага го притиска отново надолу.
Отговори с цитат
  #614  
Стар 22nd October 2015, 11:12
lina.rangelova.1 lina.rangelova.1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте! Искам да попитам има ли оперирани при д-р Пеев с кръгли импланти? И ако пожелая може ли да ми покаже снимков материал, тъй като из нета нищо не намирам за него ...
Отговори с цитат
  #615  
Стар 22nd October 2015, 18:40
azirida azirida не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте момичета, днес ми ден втори след операцията и съм значително по-добре. Болките вече са поносими, все още не мога да ставам сама, но след като ме вдигнат успявам да се храня сама и да се разхождам вкъщи. Гърите си ги видях за малко сутринта след операцията, когато доктора ми свали еластичния бинт и ми отпусна ластичната лента. Единственото, което ме притеснява е усещането за цикрулираща течност в едната гърда и пареща болка в нея.
Отговори с цитат
  #616  
Стар 22nd October 2015, 21:02
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

azirida, бързо възстановяване! Не разбирам защо всички хирурзи сравняват следоперативната болка със силна мускулна треска, всъщност май боли доста повече. Започвам леееко да се плаша, но и това няма да ме откаже. Разкажи ни за престоя ти в болницата, отношението на доктора, на персонала. Д-р Пеев дойде ли да те види преди да те изпишат?
Отговори с цитат
  #617  
Стар 22nd October 2015, 22:32
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Честито,azirida!
Как ти се струват като размер,ако изобщо все още може да се прецени?
Отговори с цитат
  #618  
Стар 23rd October 2015, 10:52
azirida azirida не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 10
По подразбиране

При мен болката първите два дни беше доста по-силна от мускулна треска, но предполагам при всеки е индивидуално. Като размер все още не мога да преценя, защото са доста пристегнати и нямам реална представа какава е големината им. В болницата се държаха изключително мило и добре с мен, от събуждането ми след упойката имаше сестра, която беше при мен и ми помагаше при ставане, ходене до тоалетна, хранене и т.н. Доктора дойде на следващия ден малко преди изписването ми, даде ми паспорта на имплантите, рецептата с лекарства, като ми обясни кое кога да пия, обясни ми кои движения е желателно да избягвам, да не вдигам повече от 5-10кг, къпането да не бъде с много гореща вода, ръцете първите две седмици да не ги вдигам повече от 90 градуса и в общи линии май това беше. След това сестрите ме облякоха и ме изписаха. И момичета взимайте си по-широки и лесни за обличане дрехи за изписването, защото иначе пада голяма гимнастика докато ви облекат.

Последно редактирано от azirida : 23rd October 2015 на 10:55
Отговори с цитат
  #619  
Стар 29th October 2015, 09:28
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

sheflera, azirida, как сте момичета? Как върви възстановяването? Как са новите започват ли да ви харесват?
Отговори с цитат
  #620  
Стар 29th October 2015, 21:27
azirida azirida не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 10
По подразбиране

Днес бях на контролен преглед, всичко е ок, възстановявам се доста бързо, болка усещам единственно сутрин при ставане, през останалата част от деня на моменти опъване. Относно вида, с всеки изминал ден се наместват и стават все по-хубави, направо не мога да им се нарадвам.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:43.