IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1011  
Стар 23rd May 2007, 21:21
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Жито, к`во фрапе пиеш посред нощ, мари
После цяла нощ ще сомнамбулстваш , а аз утре ще се чудя как да изчета 5 страници в говорилнята писани от сомнамбулите през ноща...

миленке, а дневна смяна е по-продуктивна)

Аз пък приготвих на Яна и Апо желираното кисело мляко (ползвах самоприготвеното в кофата полу-айрянесто кисело мляко) и стана магия- сложих му бадемки и кокосови флейкс (плодове нямах, но желето е плодово) -и направо нямам търпение да се прибера вкъщи да го ОМУАМ
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #1012  
Стар 23rd May 2007, 21:23
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

АААаа, няма да сомнамбулствам (освен ако не ме яде пак някой комар като снощи). Вчера ударих три фрапета и си спах спокойно (до случката с комара )
Отговори с цитат
  #1013  
Стар 23rd May 2007, 21:26
Аватара на Saruman
Saruman Saruman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Студентски град,София
Мнения: 1 727
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Жито, к`во фрапе пиеш посред нощ, мари
После цяла нощ ще сомнамбулстваш , а аз утре ще се чудя как да изчета 5 страници в говорилнята писани от сомнамбулите през ноща...

Хахахахахахахха,никва я ням тая вечер нощната смяна,аз пак ще си приказвам сам.Само Милан !Упа,обърках темите - Гоооооолллллл!!!!! Яйца със сирене за темата
__________________
"Апа я-събуждам се и кво да вида-
до мене голо дупе и празна двулитровка бира" Ицо Хазарта
Отговори с цитат
  #1014  
Стар 23rd May 2007, 21:28
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Jito време е да включим Raid в играта
Отговори с цитат
  #1015  
Стар 23rd May 2007, 21:30
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Ягоди с кисело мляко - не се преуморих с готвенето!
Отговори с цитат
  #1016  
Стар 23rd May 2007, 21:32
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Ами не знам райд ли или някой сгънат вестник , ама снощи в 4 часа никак не ми беше смешно...Цялата ми дясна ръка беше подута като кебапче, ужилена на сто места...после май прогоних нахалника, защото до сутринта нямаше нови поражения.
А по темата...като гледам, че и тази вечер няма да се ляга рано...чудя се дали да не сътворя набързо едни задушени зеленчуци (разбира се с преобладаващо количество броколи )
Отговори с цитат
  #1017  
Стар 23rd May 2007, 21:42
Аватара на Saruman
Saruman Saruman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Студентски град,София
Мнения: 1 727
По подразбиране

ООО,пиле аз съм точно до едно блато до УНСС и целогодишно имаме супер много комари,а пък аз съм супер зле - не мога да заспя докато ми жужят на ухото,ама откакто взех таблетките и се родих( даже загубих предните таблетки и си мислех,че комарите са ги откраднали )


Иначе за задушените зеленчуци с броколи ми беше идеята - ядох преди една седмица за първи такива, поляти със сметанов сос и бяха адски вкусни ,така че да споделиш рецептата да ги тествам в нас
__________________
"Апа я-събуждам се и кво да вида-
до мене голо дупе и празна двулитровка бира" Ицо Хазарта
Отговори с цитат
  #1018  
Стар 23rd May 2007, 21:50
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Няма кой знае каква философия - взела съм пакетчета замразени зеленчуци (според предпочитанията, аз държах да нямат картофи, защото съм на НВД) и отделно пакет броколи (защото обожавам и искам да са повече). Аз най-често задувашам само броколи - варя ги с различни подправки (на вкус ) и мааалко мазнина за няколко минути - докато омекнат, но са все още свежо зелени А щом искаш и сметана - сложи вече сварените броколи с останалите задушени зеленчуци в тиган с малко водичка и малко мазнина, трябват им само 1-2 мин, добави една лъжица заквасена сметана, преди да свалиш от огъня и си готов (ама става по-добре с топено сирене от онова на триъгълничетата - мммммм.. )
Отговори с цитат
  #1019  
Стар 23rd May 2007, 23:40
kapris kapris не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 316
По подразбиране

Тук продават малки пресни картофчета обелени и сварени по килограм в пакет заедно с водата в която са варени. Няколко вечери си правя следното: Две пилешки филенца ги нарязвам на парченца и ги слагам в тигана, пускам бучка масълце, поръсвам със соев сос, сипвам две шепи картофки с малко от техния сос и клокват докато остане на масло. После заливам с разстворени две лъжици сметана с малко водичка и клоква пак докато се сгъсти. Става много бързо и лесно и е много вкусно. В България добавях и гъбки и кисела краставичка.
__________________
-Влизам вчера в тоалетната на ресторанта, гледам на земята сто лева.Навеждам се да ги взема и усещам как започвам да ги заработвам!
Отговори с цитат
  #1020  
Стар 23rd May 2007, 23:43
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ясно от кой е наследила Неличка таланта си за готвене
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквощеготвитеднес
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:11.