IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 9th March 2010, 09:39
lexy_82 lexy_82 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
вие се срещате вече година и половина- нормално е да искаш да изясните отношенията си. Аз нали съм консервата на форума , ще кажа че ако за година и половина не сте преминали на по-високо ниво във връзката си ( тоест официално сте гаджета, познавате приятелите на половинката си, родителите и тнт) това едва ли ще се случи в бъдеще. Според мен точно това те притеснява.
Ако ти си удовлетворена от отношеният ви сега - не предприемай нищо - наслаждавай се. Но ако започнеш да чувстваш че това не ти е достатъчно, най-добре е в пряк текст да му кажеш какво искаш
Ето, дойдохме си на думата Там е проблема, че някак си ме е страх от този момент (не само с него, а винаги ме е било страх)......Да, не познавам родителите му (в смисъл, не съм се запознавала официално, иначе съм ги виждала), но като се замисля, не знам дали искам това да се случи скоро.....Струва ми се, че е редно да се запознаеш с родителите на някого (по-точно той да те зпознае с родителите си), когато едва ли не е решил да ти предлага брак Много....ангажиращо ми звучи, може и да бъркам .....
2 от общо 3 връзки, които съм имала, са приключвани от моя страна именно защото въпросните господа са ставали прекалено задълбочени в отношенията ни и може би съм усещала, че нещо им се мъдри в главата.....Последната ми връзка приключи не по мое желание, но като гледам е било за добро (все пак мечтите не се сбъдват всеки ден и на всеки)
Отговори с цитат
  #32  
Стар 9th March 2010, 09:56
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

от това, което пишеш става ясно, че аз съм те разбрала погрешно. щом ти не искаш да минеш на по-сериозно ниво в отношенията ви и той също по никакъв начин не показва че има намерение да се задълбочава, какво точно те притеснява?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 9th March 2010, 10:00
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Да познаваш родителите на гаджето си, както и приятелите му не означава че той ще ти предлага брак. Означава само, че приема отношенията ви сериозно, че гордее се с теб и иска близките му да те познават.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 9th March 2010, 10:01
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране



Aбе...аз като чета и ми е много неориентирано какъв точно е проблема...

Lexy,какво точно искаш?
Или всичко се свежда до страх да не изпиташ разочарование,
до страх да не се случи като с еди кой си???
Отговори с цитат
  #35  
Стар 9th March 2010, 10:07
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Да познаваш родителите на гаджето си, както и приятелите му не означава че той ще ти предлага брак. Означава само, че приема отношенията ви сериозно, че гордее се с теб и иска близките му да те познават.
според мен и тук прозира страх...дали ще получи одобрение,
дали ще я приемат добре...
Отговори с цитат
  #36  
Стар 9th March 2010, 10:14
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Според мен такава връзка, която не се развива, а единия влага чувства може да бъде много много болезнена. Затова и питах дали това положение я удовлетворява.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 9th March 2010, 10:26
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундарина
Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Да познаваш родителите на гаджето си, както и приятелите му не означава че той ще ти предлага брак. Означава само, че приема отношенията ви сериозно, че гордее се с теб и иска близките му да те познават.
според мен и тук прозира страх...дали ще получи одобрение,
дали ще я приемат добре...
Да,мисля че се страхува от самото по-сериозно обвързване което предполага запознанство с родители,приятели,роднини, рекарване на празниците семейно и т.н.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 9th March 2010, 11:06
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

според мен такава алтернатива изобщо не и била предоставяна от мъжа до нея. Аз не познавам жена/момиче което има чувства към гаджето си и не се радва да се запознае с семейството му. Виж друго е ако момичето няма чувства, но Лекси както описва нещата голяма любов 11 години - не ми се вярва тя да не влага чувства. Проблемът по-скоро е , че тя не вярва ( и според мен с право) че той влага същите чувства. Такива неща много добре се усещат, друг е въпросът че ние и пред себе си не искаме да си ги признаеме.
Най-гадното е че една такава връзка (мен специално) емоционално напълно ме изтощава.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 9th March 2010, 11:11
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ако такава алтернатива не й е предлагана,значи наистина човека до нея няма сериозни намерения.И така могат да си ходят още сума ти години без никаква перспектива за обвързване.Лично аз не бих изтърпяла такава връзка.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 9th March 2010, 11:17
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Права си,такива неща се усещат...,ама трудно се признават,
по-скоро не ти се вярва,че точно това е ключът от бараката.

И аз не бих изтърпяла подобно неведение толкова дълго време.
То не е хубаво и да се бърза,но...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Неориентирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:54.