IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th November 2011, 22:58
Аватара на stela11
stela11 stela11 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 1
По подразбиране Тренировката на Синди Крауфорд

Здравейте дами,
Отварям нова тема, която мисля че интересува всяка една от нас. Наскоро започнах една тернировка на Синди Крауфорд от 1992 г, която съчетава три тренировки - две по 40 мин и една мини тренировка по 10 мин. Харесва ми най-много това, че и трите много добре изолират краката, дупето, и корема...това определено са проблемните ми зони. За сега съм си поставила за цел да редувам тренировка 1 първи ден, тренировка 2 втори ден, и мини тренировката 3 ден, след което започвам от първата тренировка и така 6 дена в седмицата. Тренирам сериозно от 2 седмици като се храня умерено и не се лишавам от нищо. Свалих 5 кила и целулита ми е започнал да изчезва. Резултатите са на лице след толкова кратко време.
Колко пъти в седмицата тренирате и какви тренировки работят за Вас?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd November 2011, 15:50
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Здравей. Хубава тема Би ли споделила някакви линкове за тези 3 тренировки, или ако ги има на файл-от къде да го дръпна. Мерси
Аз качвах стълби и бягах в паркчето до нас, но имам проблеми с вените и трябваше да спра. Мажех се с един bi-фазен антицелулитен крем на Leocrema, за който четох много положителни отзиви, но не можах да видя резултат,защото прекратих тренировките.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd November 2011, 14:34
Аватара на maryan
maryan maryan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 23
По подразбиране

Здрасти Криси-Пис,
Аз си свалих от Замунда фитнес упражненията на Синди, но тук има първите 2 тренировки http://vbox7.com/play:a4a1fac7 и http://vbox7.com/play:97520c33&al=2&vid=3433037
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd November 2011, 17:03
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Мерсиииии, ще ги потърся и в Замундата )
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th November 2011, 02:06
nadia_emo nadia_emo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 5
По подразбиране

О аз от години ги гледам,но така и съм много сериозна с маховете и клековето-това е основното при тях )

Медицински център "Пентаграм" е съвременна клиника, предлагаща отлично качество на медицинските услуги и персонално внимание към всеки пациент.
Разполага с модерни кабинети и апаратура за лечение на очни, акушеро-гинекологични и кардиологични заболявания, клинична лаборатория, операционен блок, стационар.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ИМУНОФАН е препарат, който действа като щит за човешкия организъм. Той модулира имунната система и оказва благоприятно влияние върху широк спектър от болести – хронични заболявания, алергии, хепатит B и C, урологични и гинекологични болести, упорити инфекции,химио и лъче терапии

Последно редактирано от nadia_emo : 28th November 2017 на 12:09
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th July 2016, 10:45
IvetaBorisova IvetaBorisova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 5
По подразбиране

Аз също много харесвам тренировките на Сидни и ги правя с голямо удоволствие. От както ги правя взех да пия и едни хранителни добавки на http://www.vemo-vsv.com/en и съм иключително доволна от постигнатите резултати.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th July 2016, 14:53
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Айде пак реклама ...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th July 2016, 16:51
Maret Maret не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 52
По подразбиране

Тази тренировки на Синди ми възбудиха интереса. Трябва да ги сваля и аз По принцип от известно време си тренирам в къщи по упражненията на Румяна Илиева и съм доволна доста
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
треноровка

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТренировкатанаСиндиКрауфорд
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:57.