IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 28th June 2007, 10:22
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Брей,каква тема
Искам да се включа с мнение,макар и да не ми е особено лесно да заема твърда страна..
Идеята ми за спорт и хранене се доближава до тази на Liophy...Имам сходни виждания с него по въпросите на хранене ,тренировка и добавки...мнението ми за стероидите също съвпада с неговото,доколкото съм запознат!!
Reminder със сигурност има какво да ни каже(поне на мен) за неговата доктрина по отношение на загрявки и хранене,аз лично нямам нищо против,но за целта трябва според мен да има една тема ,в която да бъдат изложени всички точки и елементи на този "начин на хранене" и трениране,мога да го нарека дори"начин на живот" за да няма после кой не разбрал ,кой не дочул и т.н.
Само искам да кажа на Reminder да не мисли ,че неговата теория е единствената и ,че това е истината за всеки..просто като мнение,нито съм инструктор,нито диетолог,нито личен тренъор,но се занимавам с фитнес от около 10 години и смея да изразявам мнения..
Според мен БАН не е необходим,но тряжва да намерим златната среда,което май не е лесно
  #32  
Стар 28th June 2007, 10:25
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

То по тази логика, дайте бан на всички, които прокламират соята, маргарина, подсладителите и т.н. А и на нас, които прокламираме пък силикона, също! И за него казват, бил вреден и докарвал рак!
Според мен, Милко не е писал нещо, което да му докара БАН. За мен това си е лично отношение на Льофи към Милко, и това е. Не знам какво си мерят, ама защо трябва хората, които четат форума да страдат от това
След като някой е застанал със СОБСТВЕНОТО си име, СОБСТВЕНАТА си снимка, не виждам защо да не изказва и СОБСТВЕНИТЕ си позиции.
  #33  
Стар 28th June 2007, 10:47
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Ако следваме логиката да трием "вредните" съвети, според мен 90% от форума трябва да бъде изтрит, защото съдържа такива.
Цитирай:
Първоначално написано от alica
Льофи, извинявай обаче това са пълни глупости. Я виж по-добре другите какви съвети дават и стотиците безумни диети и разкрасяващи процедури ....думи нямам.
Именно. Не виждам обаче на останалите да им се трият мненията.
Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Льофи, аз мисля, че не си прав в случая- наистина, ако беше вегетарианец например, всички теми с месо ли щеше да триеш?
Да, и те си стоят. А вегетарианството, особено в крайните си форми е доста по - вредно за подрастващите (и не само за тях), от колкото имагинерната опасност от яденето на мазнини.
Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Исках само да кажа, че правилата във форума са за да се спазват, а Админа е за да следи да се спазват.
И с какво се нарушават правилата в случая? Там, където аз съм модератор, не съм изтрил нито едно мнение, само заради това, че се различава от моето.
Цитирай:
Първоначално написано от mairo
Хм......
Много 14 годишни вече зобят. За пушене и пиене да не споменаваме, то си е масово явление. И така или иначе се хранят с боклуци, та мазнините са им последната грижа. И загряването не помага, след като правят всички упражнения грешно (всеки ден го виждам това в залата). А повечето и без това не загряват.
__________________

"Friends and lovers come and go, but iron stays the same. Lift or die."
  #34  
Стар 28th June 2007, 11:49
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Всичко това е така, признавам си не съм много наясно с точния случей, но да се открива нова тема заради нечии изтрити мнения......... това просто не е нужно. И не разбирам защо се изкарват нещата като чели Reminder вече и баннат, а това не е така. Просто не е доволен че се изтриват мненията му и търси подкрепа от съфорумниците си (което е много хубаво) но си има място за оплакване. Всички сме съгласни че да се стига до бан не е нужно но не е и направено. Аз също спирам до тук защото според мен (това си е мое лично мнение) тази тема си е за изтриване.
С много добри пожелания чао от мен
  #35  
Стар 28th June 2007, 13:11
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trini_ti
Да отбеляжа че нямам никакво отношение към Reminder.
За ман този форум си има правила за чието спазвабе се грижи в дадения случей liophy и всички трябва да се съобразяваме с това, а не щом не ни харесва това, че ни е изтрито мнението и сме получили някаква молба да се спрем с този тип мнения да вдигаме всичките си съфорумци на крака. Дори и ако някой смята че liophy се потдава на личното си мнение, все пак всички с влизането си във форума сме приели да се съобразяваме с него, а ако не сме съгласни с това което прави си има място за оплакване. Reminder, така и така се вижда че не си баннат, защо е тази цялата патардия тук. Все пак и на други хора са им трити мненията (мои също), но не всеки отваря нова тема за което.
Абсолютно и аз това исках да кажа!
  #36  
Стар 28th June 2007, 13:18
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Аз смятам, че Льофи си е на място във форума.
Ето все пак уточнения от темата "За оплаквания от админа", стр. 26 :

Цитирай:
Първоначално написано от Reminder
Досега съм банван два пъти в този форум, веднъж като "Милко Георгиев" (демек аз), втори път като "Miguel" (демек аз, ама уж не).

Също така не мисля, че използвам този форум, за да предлагам платени услуги, препарати и пр. Тук съм, за да споделям с хора опита си и да науча нещо ново.
Така или иначе, нали знаете, че шефа винаги е прав, но пък и има тема "За оплаквания от админа"

Интересно ми е, как би се отнесъл Reminder към мнения като на Льофи на своя територия (във Форум Spider Sport)
  #37  
Стар 28th June 2007, 14:15
Legally Blonde Legally Blonde не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: SOFIA
Мнения: 64
По подразбиране

хайде и аз да се разпиша - страхувам се да вземам страна в спора, тъй като и Милко и Лиофи са сериозни инструктури, доказали върху клиентите своите теории за фитнес и хранене. Аз самата освен че пиша тук, чета и спайдър спорт. Държа да отбележа, обаче, че най-сериозното ми отслабване и стягане стана през 2005 г., когато тренирах при инструктор, споделящ възгледите на Льофи. като говорим за цифри - от март до юли 2005 г. отслабнах с 8 кг, а мазнините ги сведох до 16%, при все че съм жена и то доста пухкава по природа. Менюто ми се състоеше от чисти меса - пиле и риба на скара, много зеленчуци и плодове в умерени количества. Тренировките ми се състояха от много кардио - в първите месеци правех от 30 до 50 минути кростренажор, а по-късно от 30 до 60 минути пътека на средна скорост. Правех предимно базови упражнения - клек, тяга, плие, уредите ги ползвах повече за загрявка. Тренирах почти всеки ден - редувах крака, бицепс и трицепс в суперсерии, гръб и гърди в суперсерии +упражнения за рамо, всеки ден корем и кардио.
В края на 2006 г. преустанових тренировки за 6 месеца поради здравословен проблем и покупка на жилище. Позволих си да се храня с вредни храни - сладко, мазно и т.н. Качих 5 кг, 7 см. на талия и ханш, 3 см. на бедро. Януари месец реших да се храня и тренирам по методите на Милко - позволявах си животински мазнини и протеини, отказах въглехидратите, тренирах тежко с малко повторения - така до края на март и резултат никакъв. След което се върнах на стария метод на ядене и спорт и към днешна дата съм свалила 5 см от ханш и талия, не знам за кг, но се чувствам ОК и продължавам.
За това аз съм живият пример, че не при всеки програмата на спайдърите действа. Още повече ако се чете само от форума и не се тренира с инструктор от школата на Милко и Галя. За това съм склонна да смятам, че когато се говори за един метод е редно да се уточни, че той е полезен и резултатен в много случаи, а не да се твърди че е оптималният такъв. Казвам това с цялото си уважение към Милко и с желанието някой ден да се домъкна до Вашия фитнес и да изпробвам под Ваше ръководство програмата.
Милко и съветите му са полезни, но нека поне във форума на тялото, където публиката е разнородна, да не се абсолютизира нищо. А по-нетрадиционните съвети да се дават на лични, съобразно желанието и целите на потребителите.
Сори за дългия пост, честито завръщане на модератора-блондин!
__________________
fitnessbaby
  #38  
Стар 29th June 2007, 18:45
U462
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ако не изглеждах така добре и не бях прафесионален спортист, никога не бих прибегнал към стероидите. Но ако бях с наднорменно тегло и с лош външен вид, щях да се замисля и то сериозно кое от двете злини да избера.
  #39  
Стар 30th June 2007, 01:34
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

Reminder,
следвайки твоите съвети постигнах добри резултати само за 2 месеца , а пък какво да говорим за след година да речем. И в спайдърспорт и тук съм чел доста за съветите ти относно НВД храненето и тренировките...подкрепям те напълно

п.с. на всичките ти недоброжелатели мога да кажа само това
  #40  
Стар 10th July 2007, 13:31
Аватара на krasiva_devoika
krasiva_devoika krasiva_devoika не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 268
По подразбиране

Ми аз дотук не видях да има някакви недоброжелатели Просто всеки си е изразил мнението, и то по съвсем нормален начин.
Относно т.нар. спайдърспорт- имам една много близка приятелка, която търсеше начин да отслабне и беше попаднала на този вариант. Не само че не постигна никакъв резултат, но и се чувстваше супер отпаднала и много зле заради този хранителен режим. А тя го спазваше много строго, за което мога да ви уверя. Освен това относно самата тренировка-тя имаше малък проблем със ставата, който стана голям проблем след тренирането без загрявка.
Разбира се, всеки човек си избира на кого да вярва и какво да следва, а и всеки човек е индивидуален и за него е подходящо различно нещо. Но даден метод е добър само съотношението на хората, на които помага, е по-голямо от тези, на които не помага. Да не говорим вече за такива, на които им вреди. Затова именно подкрепям Liophy - още повече че тук има хора, които са жив пример за негативния резултат от този метод. Нека не приемаме нещата твърде лично, а да гледаме кое е най-добро за повечето хора-нали все пак затова е форума. Това беше от мен
__________________
zoom.bg/ninka
Лятото горещо
много е добре-
скара,бира,плаж, море...
Слънце весело пече,
нямаш грижи,ядове
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОтноснопотребителяReminder
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:14.