IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 7th July 2007, 11:48
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Казвам химия на всичко различно от храна.
Прочети някой пък етикетите на храните, които ядеш
__________________

"Friends and lovers come and go, but iron stays the same. Lift or die."
Отговори с цитат
  #22  
Стар 7th July 2007, 12:36
Ivan_iyi Ivan_iyi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Сливен
Мнения: 100
По подразбиране

За бягането - ако целта ти не е да трупаш маса според мен можеш да бягаш и по половин час. Аз лично си имам ден за това - примерно в събота през лятото бягам на стадиона по 6 обиколки, ако приемем че са по около 450 м., значи пробягвам около 2,7 км., естествено за около 20-25 мин., все пак не се готвя за Френския легион.
__________________
Когато правото поражда безправие, съпротивата е задължителна!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 8th July 2007, 12:21
Miho Miho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Аз да се върна към темата...почнах да спазвам НВД изключих всички тестени работи сладки вафли шоколади и тн от начина си на хранене.Сутрин ям 1-2 кисели млека и някакъв плод какъвто ми попадне на обед се храня стабилно с манджи като гледам да са съобразени с НВД и вечер пак кисели млека с плодове.Почнах да пия и креатин и протеин само още не съм почнал да бягам сутрин, но и това ще го вместя в графика.И тук изниква един въпрос - киселото мляко помага или пречи на НВД ? И въпроса със солетите също - пречат или помагат на НВД защото те ми останаха единствената утеха Благодаря за вниманието
__________________
---------------------------------------------------
Live Fast.Die Young.Respawn.Take Revenge!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 8th July 2007, 12:46
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

солетите пречат!какви са тези млека и такива...хубаво е да ги ядеш...няма смисъл да пиеш креатин и протеин по време на нвд...двете взаимно се изключват...ако искаш да качваш маса и да сваляш хранителния режим е един и същ разликата е само в количеството...и по 2 кила протеин и креаттин да пиеш на ден ако нямаш правилно хранене няма да стане номера...яж пилешко и телешко месо,яйца,зеленчуци,плодов само от киселите,сирена,мляко,ядки и т.н
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 8th July 2007, 13:22
Miho Miho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Бе де да знам аз за това питам тези които разбират . Хубаво де аз май не знам какво искам...поне така изглежда.Предполагам че трябва да спра протеина и креатина защото лятото се чисти.Някъде бях чул обаче че креатина помага за изчистването на мазнините и за това го пия... Крайната цел е да изчистя мазнините няма значение дали ще изглеждам като вейка.
__________________
---------------------------------------------------
Live Fast.Die Young.Respawn.Take Revenge!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 8th July 2007, 13:35
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

Тогава си вземи л-карнитин...спри сладкото и хляба...яж повече месце(пилешко и телешко),може хляб бонус(но не прекалявай),всякакъв вид мляко стига да не е повече от 2 процента масленост,сирена,ядки,зеле чуци...на всеки 3-4 дена прави зареждане с ориз и картофи да си набавиш въглехидрати...почвай да тичаш по 30-40 мин на ден...разстоянието не е толкова важно важното е да задържиш тези минути минимум 30 пий повече вода...може вместо бягане и във фитнеса 30-40 мин велоаргометър мене ако ме питаш на тези килограми първо трябва да качиш след това да чистиш :P нека някой друг също да даде мнение..
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 9th July 2007, 07:14
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bai BoRKo
Чакайте като стана въпрос за газираното се едно помпам си със Шаркове и Ред Були се едно от време на вреем и некоя количка тва вреди ли много ?
еми като знаеш че една бутилка има 5 лъжици захар сам прецени дали вреди
Отговори с цитат
  #28  
Стар 10th July 2007, 15:37
Ivan_iyi Ivan_iyi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Сливен
Мнения: 100
По подразбиране

В безалкохолните за подсладители се използва най вече аспартам или някаква още по отровна синтетика. Изобщо ги забрави. Не вярвай на "натуралните сокове" - те изобщо не са такива. Пий ВОДИЦА, дори и да е чешмяна.
__________________
Когато правото поражда безправие, съпротивата е задължителна!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 10th July 2007, 22:48
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

водата си е най-хубавото нещо
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11th July 2007, 07:59
Miho Miho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 7
По подразбиране

За момента се придържам към НВД-то само момента с газираното ми е много труден ама ще го преживея. Сега ядох грейпфрут на обяд ще ям шаран а през 2часа ям ябълки или праскови.Пия над 2литра вода на ден но до кога така ? Колк време да го поддържам тоя режим ? Благодаря за вниманието на всички отзовали се.
__________________
---------------------------------------------------
Live Fast.Die Young.Respawn.Take Revenge!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ударетееднорамо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:44.