IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 4th June 2013, 08:07
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Цяла ампула за начало. Ще има голям оток, който ще спадне след 3 дни. Но ще се харесаш най-много с отока
След 2 месеца пак ще сложиш.

Аз слагам само при Мирчевска. При Денкова никога не съм>

После да се похвалиш!
Цяла може и да й е много бе Нелка. Като не знаем какво и е състоянието на устните в момента как да помагаме? (да не съм изпуснала нЕкоя фотка?)

Аз от Денкова не съм доволна. Резултатът беше топче в долната устна и асиметрия на горната.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 4th June 2013, 09:40
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Цяла може и да й е много бе Нелка. Като не знаем какво и е състоянието на устните в момента как да помагаме? (да не съм изпуснала нЕкоя фотка?)

Аз от Денкова не съм доволна. Резултатът беше топче в долната устна и асиметрия на горната.
До колкото съм запозната с алчната женска природа на Тунинг, мисля, че една ампула дори ще й се стори малко.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 4th June 2013, 10:37
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
До колкото съм запозната с алчната женска природа на Тунинг, мисля, че една ампула дори ще й се стори малко.
Добре си чела постовете ми Нелка , сега се чудя една ампула дали няма да ми е малко , като си знам систе как ми малеят ...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 4th June 2013, 13:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://www.vizzia.bg/News/Revolyutzi...te-chovki/148/
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #25  
Стар 4th June 2013, 14:09
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Сега ще ви изненадам с това, че освен pufpaf плямпащият досадник , мога да бъда и pufpaf полезният ! Това някои може и да го знаят, но за тези, които не го знаят ще е полезна информация. Покрай фитнеса се интересувам и от хранителни добавки и знам, че ХК приемана, като добавка е отлична за смазване на ставите, тя задържа водата, но също така от няколко години, вече се произвежда и по нов патентован метод "injuv" при което ХК достига в максимално дълбоко до тъканите и вече дава ефект върху кожата и влагата в нея.

Като се рових в нета и то много ровене да търся най добрата марка и продукт ХК съм запомнил мнения на жени, като една от тях споделяше, че като пиела ХК като добавка, ефекта от филърите и се запазвал по дълго с месеци, а друга споделяше, че без да си е слагала филъри устните и станали по изпълнени, когато приемала тази добавка. Не очаквайте обаче, че като пиете ХК и устните ще ви набъбнат като с филъри, но някои усещат осезаем ефект, трябва да се пие повече вода.
Това е което исках да ви кажа, ако приемате ХК като хран. добавка ще си удължите ефекта от филърито и най важното пийте достатъчно вода, всяко едно дехидратиране ще ви дърпа течности от тъканите и ефекта на филърито ще е по краткотраен. Още не съм я пробвал ХК но ще я изпробвам, защото и за ставите ще ми помага и за кожата.

Ще завърша с това, че вчера доста се посмяха, ама от сърце , просто се опитах да си представя цялата случка и много смях Не знам Нелка с какви обувки ходи, но е добре да се ориентира към маратонките с тях се тича най добре , но дори и с тях шансовете са ти минимални, защото аз тичам много бързо
Инак сериозно добре, че сподели тази история, защото ако не беше, то при всеки налитащ мъж, щеше да си мислиш, че е pufpaf, a от този стрес ти нямаш нужда
Отговори с цитат
  #26  
Стар 4th June 2013, 14:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

За ХК като добавка се знае отдавна,за водата също
Аз лично съм много доволна от Солгар,пих я близо половин година Сега правя почивка,защото е нужна на организма
и след няколко месеца ще я почна пак
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #27  
Стар 4th June 2013, 14:22
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Мариса , благодаря за инфото ...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 4th June 2013, 14:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Мариса , благодаря за инфото ...
За нищо,мернах го в страницата на Денкова във фейсбука
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #29  
Стар 4th June 2013, 14:43
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
За ХК като добавка се знае отдавна,за водата също
Аз лично съм много доволна от Солгар,пих я близо половин година Сега правя почивка,защото е нужна на организма
и след няколко месеца ще я почна пак
И все пак сподели усещал ли ефект върху кожата, защото моята, като че ли не задържа много влага и от слънцето особено се усеща и ако няма добра хидратация, ще взема да се сбръчкам рано рано, а не ми се ще децата да ми викат чичко все още, тва чичко и дедко не ми звучи добре
Отговори с цитат
  #30  
Стар 4th June 2013, 15:19
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
До колкото съм запозната с алчната женска природа на Тунинг, мисля, че една ампула дори ще й се стори малко.
Факт е, че няма идея за какво става въпрос и ако има устни 1 ампула ще е много за поставяне наведнъж. Ти най-добре знаеш как може да се отрази на някого драстична промяна в областта на лицето. Пропорциите ни са направени така от природата, че да има някаква симетрия. Забелязала ли си, че примерно големи очи са съпътствани от голям нос... съответно по-плътни устни. Аз не бих могла да дам съвет на някого без да съм го виждала колко ХК да слага... независимо от "алчността".

Никой не може да ни спаси от това, което е в собствената ни глава.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФИЛЪРИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:11.