IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #321  
Стар 19th May 2010, 20:29
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Аз се чудя ако някога реша да ги сменя (но с сигурност ако се случи няма да е причината марката) дали имплантите мога да си ги взема вкъщи, да ги срежа и да пусна на снимков материал на тези медии дето толкова плашат че не знам си кво. Ама надали ще ми ги дадат, тъй като спадът към медицинските отпадъци и не могат да се изнасят в извън лабораторна обстановка.
Отговори с цитат
  #322  
Стар 20th May 2010, 09:11
max_mara max_mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 34
По подразбиране дефектни импланти

откъде знаеш че няма да ти ги дадат? Питала ли си? Аз бих си ги поискала най- малкото те са си мои, освен това ако не ги дадат, как можем след това да сме сигурни че не са ги сложили на някой друг и още по-лошо- че изобщо са ни ги сменили с други, и какви са другите?
Отговори с цитат
  #323  
Стар 20th May 2010, 09:31
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

ЗДРАВЕЙТЕ момичета,да ви се похваля и аз имплантите ПИП за мен вече са минало.
Вчера ми беше операцията в клиниката на Н.Г всичко мина много добре.АРИОН 425СС КРЪГЛИ отново подмускулно с разрез през ареолата.Чуствам се отлично и честно казано няма голяма разлика в големината.
След няколко дни ще ви кача и снимки.
Отговори с цитат
  #324  
Стар 20th May 2010, 10:23
nevron nevron не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте!
Първо искам да кажа, че не говоря на изуст, а имам конкретен случай по който работя. Става дума за една жена, която преди 5 години си слага силиконови импланти от марката "Евросиликон", кръгла форма. Преди месец отива да си ги смени с капковидни без да подозира, че имплантите в тялото й са се разпаднали. Може би знаете, че не винаги от ехограф или рутинен преглед това би могло да се установи. Тя трябваше да се снима в предаването, но тъй като е решила да заведе съдебен иск срещу пластичния хирург, който я е уверил, че тези импланти са вечни, няма да може да се появи в нашия филм. Ние от своя стана вече сме започнали работа по тази тема и за това в момента се обръщам към вас. Предаването е наистина едно от най-популярните в ефира, така че който иска да разбере повече подробности може да ми пише на лично. Не искам да издавам темите на предаването ни предварително по форумите и за това не го упоменавам.
Отговори с цитат
  #325  
Стар 20th May 2010, 11:07
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
ЗДРАВЕЙТЕ момичета,да ви се похваля и аз имплантите ПИП за мен вече са минало.
Вчера ми беше операцията в клиниката на Н.Г всичко мина много добре.АРИОН 425СС КРЪГЛИ отново подмускулно с разрез през ареолата.Чуствам се отлично и честно казано няма голяма разлика в големината.
След няколко дни ще ви кача и снимки.
diana1977,честито!Пожелавам ти пълно удовлетворение от новата визия
Отговори с цитат
  #326  
Стар 20th May 2010, 11:18
Аватара на Lorein___
Lorein___ Lorein___ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 51
По подразбиране

diana1977, браво. Много се радвам за теб . Възстановявай се бързо за да се радваш на воля на новите си придобивки
Чакаме с нетърпение снимки
а боля ли много? и аз съм под ножа след 2 седмици. нямам търпение
Отговори с цитат
  #327  
Стар 20th May 2010, 11:19
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

благодаря,доволна съм от резултата а все пак още е рано малко трябва да се успокоят
Отговори с цитат
  #328  
Стар 20th May 2010, 12:27
novata novata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Германия
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
ЗДРАВЕЙТЕ момичета,да ви се похваля и аз имплантите ПИП за мен вече са минало.
Вчера ми беше операцията в клиниката на Н.Г всичко мина много добре.АРИОН 425СС КРЪГЛИ отново подмускулно с разрез през ареолата.Чуствам се отлично и честно казано няма голяма разлика в големината.
След няколко дни ще ви кача и снимки.
и от мен честито!пожелавам ти бързо възстановяване и удовлетворение от резултата!моят въпрос също е свързан с болките:могат ли да се сравнят с първия път?и коя марка имплантанти си избра?
Отговори с цитат
  #329  
Стар 20th May 2010, 12:34
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

не в никакъв случай не боли,просто има леко придърпване и съвсем лека болка наистина е чуствам много добре,особенно и като си сложих и едно душче съм като нова.А иначе избрах Арион 425сс
Отговори с цитат
  #330  
Стар 20th May 2010, 12:50
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Честито момичета аз съм с Арион 425 и мога да кажа,че са много приятни на пипане и на усещане
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:09.