IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #601  
Стар 22nd December 2011, 15:01
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

Да, но ние сме си сложили тези импланти не защото са толкова прехвалени а и защото имахме право до 5 г. Да ги сменим а и доживотната гаранция. На такъв договор сме се подписали поне. А сега излиза че всичко това вече не е актуално и ... Кой поема отговорност? Аз лично засега нямам проблем, освен това че са доста твърди и по никакъв начин не се отпускат вече 3 г след операцията. Мисля да проведа една консултация с лекаря.
Отговори с цитат
  #602  
Стар 22nd December 2011, 21:18
tedy77 tedy77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 27
Thumbs down

Аз вече се замислям да ги махна тези Пипки и да не слагам нищоако сложа други и те излязат боклуци след 2-3 годиниСамо не знам , как ще изглеждам без нищо,сигурно ще е грозна гледка, но при мисълта за рак...не знам
Отговори с цитат
  #603  
Стар 23rd December 2011, 12:06
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tedy77 Виж мнението
Аз вече се замислям да ги махна тези Пипки и да не слагам нищоако сложа други и те излязат боклуци след 2-3 годиниСамо не знам , как ще изглеждам без нищо,сигурно ще е грозна гледка, но при мисълта за рак...не знам
По-добре ги махни. Аз също сменям Иначе чакам официално нещо от сайта на френските власти и ще пиша!
__________________
395 CC PIP
Отговори с цитат
  #604  
Стар 24th December 2011, 11:22
sisi_dim sisi_dim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте,моята операция е преди 3год и 8 месеца,нямам проблеми за сега,но....незнам какво да правя.Много съм притеснена.Четох в сайта на Георгиев че ги маха безплатно,но за да сложиш нови най-евтиния вариант 1850 евро.При закупуване на тези импланти /ПИП/ аз избрах тях заради доживотната им гаранция,още повече,че аз исках съвет от него кои импланти да избера,за да са най-качествени - платих сумата от 5000 евро за импланти и операция....Сега кой носи отговорност за случилото се????Към кого да се обърна за съвет?Момичета, които имат подобен проблем ,нека се обединим и да се опитаме да направим нещо по въпроса.....Очаквам да ми пишете
Отговори с цитат
  #605  
Стар 24th December 2011, 13:31
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Официалното инфо от френските власти е, че тези 30 000 дефектни ненки трябва да се бракуват. 8 са регистрираните случаи на левкемии, 4 вече са починали.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #606  
Стар 24th December 2011, 14:59
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

При все, че статистиката за левкимията е 1,4 на 100000 души, опасния силикон вдига процента на 2.5? поправете ме ако греша, не съм на "ти" с математиката..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #607  
Стар 24th December 2011, 21:43
Аватара на black_cat
black_cat black_cat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте от няколко години ви чета но никога не съм писала, сега обаче съм толкова притеснена че вечер немога да спа заради тези импланти. Някой говорил ли е с лекаря си тези дни ?
Отговори с цитат
  #608  
Стар 25th December 2011, 16:57
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meet you tonight Виж мнението
Официалното инфо от френските власти е, че тези 30 000 дефектни ненки трябва да се бракуват. 8 са регистрираните случаи на левкемии, 4 вече са починали.
Инфото от министерството - властите препоръчват смяна на имплантите, заради повишения риск от руптури, като разходите ще бъдат поети от здравната каса ( това важи само за Франция). Иначе официално никъде не съм видяла нищо за рак, левкемии и т.н. ( meet you, имам предвид доказана връзка, а не журналистически глупости)
Тук във Франция много се говори за това. Даже снощи имаше репортаж, че собственика на pip е обявен за издирване от Интерпол, заради шофиране в нетрезво състояние, но не и заради това колосално престъпление, което той и някой негови служители са извършили....това последното го оставям без коментар.
__________________
395 CC PIP
Отговори с цитат
  #609  
Стар 26th December 2011, 19:59
Аватара на Lorein___
Lorein___ Lorein___ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 51
По подразбиране

Здравейте, момичета ,
И аз отдавна не съм писала тук все не остава време , но чета редовно.
Януари 2010 си направих уголемяването с ПИП , а само след месец и половина за пръв път гръмна скандала с тези импланти. Не се замислих изобщо и 3 месеца след първата си операция предприех и втора и ги махнах(смених) , макар всички да ми се чудеха как вярвам на глупости... И сега и тогава съм на мнение , че спокойствието ми е по-важно от всичко друго , макар 2 уголемявания в рамките на 3 месеца да бяха почти непосилни за мен . Това бих посъветвала и вас! и не чакайте някой друг да се интересува от вашето здраве и да признае , че е сгрешил. Аз до сега подобно нещо не съм чула..
Отговори с цитат
  #610  
Стар 26th December 2011, 20:08
Аватара на black_cat
black_cat black_cat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Lorein___ може ли да попитам при кой беше първата операдия и при кой втората и цената разбирасе за да си ги смениш
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:33.