IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 17th October 2008, 18:34
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Че аз не виждам в желания резултат какво толкова желано има Това е илюзия - ако ти постигнеш такъв тен и се намажеш с нещо мазно или просто се намокриш с вода, може би и ако ползваш някакъв гел за стягане на кожата най-много 1 месец, ще постигнеш същия ефект. Ако тя беше бяла като теб и се снима със суха кожа няма да е много по-различна. А и нейната кожа е от друг тип, твоята принципно не може да изглежда така. Ако кожата ти го позволява, направи няколко процедури на солариум и ще видиш разликата А в аптеката попитай за някой стягащ гел/подпомагащ разграждането на мазнините и мажи коремната област с него.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #52  
Стар 17th October 2008, 20:23
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ей, много отдавна се каня да споделя с вас спомена от един филм "Американски психар". В него онзи правеше едно коремно упражнение (май номер 9 от тези на redwine). Доста натоварва
Отговори с цитат
  #53  
Стар 18th October 2008, 19:45
Аватара на Redwine
Redwine Redwine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Leuven, Belgium
Мнения: 7
По подразбиране

исках само да кажа,че намерих подходящо мазило и ще видим какъв ще е резултата след 5 седмици мазило + коремни+правилно хранене
Отговори с цитат
  #54  
Стар 28th December 2008, 23:55
Аватара на slimissimo
slimissimo slimissimo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте от 2 ри януари започвам да тренирам сериозно купих си една книжка Men's Health Best за коремни мускули там има интересни и също така и много натоварващи упражнения, някои от които мисля да опитам ще ги тренирам три пъти седмично пък ще видим какви резултати ще постигна преди 2 години ходих на фитнес и тренирах цялото тяло включително и корема, но само с преси и нямах корем но имаше и какво още да се иска така, че не се лъжете че с коремни преси стават плочки
__________________
Join Us ------> http://hanovete.com/?recruit=490556
Отговори с цитат
  #55  
Стар 28th December 2008, 23:59
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Прав си, не стават с коремни преси.
Ето например аз не правя коремни преси и пак имам плочки Но благодарим за информацията какво ще правиш през новата година.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #56  
Стар 29th December 2008, 00:03
Аватара на slimissimo
slimissimo slimissimo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 6
По подразбиране

Добре ти имаш плочки обаче тренирал ли си ги или така си си ги имал генетично ?
__________________
Join Us ------> http://hanovete.com/?recruit=490556
Отговори с цитат
  #57  
Стар 29th December 2008, 00:15
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Генетично плочки имат сомалийците

Тренирал съм ги естествено, което е повлияло, но сега не им влияе особено, просто метаболизмът ми е толкова бърз, че няма как да ги загубя в момента. Но да имаш плочки не значи да имаш само релефа, а обемът се постига с коремните преси.

Попринцип пресата така или иначе няма нищо общо с релефа - тоест релефа се прави с кардиото и храненето, не зависи от това дали правиш коремни преси. Ти казваш "не се лъжете че с коремни преси стават плочки" - аз не виждам някой да се лъже, нито да го лъжем в тая тема Но ако не правиш преси, като пресата има 5-10 и повече различни разновидности, няма да постигнеш изразена коремна мускулатура, трябва да вкарваш кръв и в тея мускули, а те се развиват много трудно.

Може би си видял, че повечето футболисти имат много релефен корем, но не е изразен, нещо от сорта на сомалиец, както писах по-горе, те не ги тренират, просто дотолкова са изчистили подкожните мазнини, че няма как да не се покажат плочките, тях така или иначе ги има, всеки човек ги има.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #58  
Стар 29th December 2008, 11:14
Аватара на uuuy
uuuy uuuy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: Varna
Мнения: 5
По подразбиране

Съгласен съм така че маратонките, анцунга и на стадиона да бегате
Отговори с цитат
  #59  
Стар 18th March 2009, 05:55
Аватара на ncnp
ncnp ncnp не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 267
По подразбиране

Според мен това с корема малко или много си е индивидуално при всеки. Има слаби хора, които нямат следа от плочки има и по-едри при които са изразени. Естествено, че и тренировките са главен фактор, но те не са гаранция за това, че човек ще направи перфектната преса някога. Третирането на корема в по-ранна възраст има най-голяма тежест, естествено при всички мускули на тялото е така, но спецялно за корема смятам, че важи най-много или поне при мен е така. За съжаление не мога да кажа нещо повече от това което е изписано вече по темата. Мога само да пожелая успех на коремлийте
__________________
Да обичаш себе си , означава да си влюбен до края на живота си!
Отговори с цитат
  #60  
Стар 21st March 2009, 01:56
KrIsKo KrIsKo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Плевен
Мнения: 6
По подразбиране

Темата определено е много полезна Поразбрах някои неща,за които не бях се замислял!
__________________
БЪДИ ПИЧ!!!ПИШИ НА КИРИЛИЦА!!!
http://userbars-bg.com/uploads/Спорт/and1%20wearer.jpg
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подробнозакоремнатамускулатура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:19.