IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th July 2007, 12:14
Miho Miho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 7
По подразбиране Ударете едно рамо

Здравейте на всички.Имам няколко въпроса и се надявам някой да ми отговори.Преди година година и малко ходих на фитнес редовно както си трябва 3пъти седмично и не пиех никакви добавки протеин и тн.Изградих някаква маса като за начало, но нещо се случи и прекъснах (натрупах и мазнини) .Сега мисля отново да започна да тренирам и се чудя ако си купя креатин глутамин и примерно протеин и започна да ги пия дали ще има бързо възвръщане на старата форма и изгаряне на излишни мазнини.Естествено ще тренирам докато ги пия.Четох за захранваща седмица и разни такива.
В момента съм
Висок - 1.74 и тежа 68кг.На 17год. съм.Ето тука още малко сантиметри за да стане ясно

Гръдна обиколка - 98см
Бисепс 34см
Предмишница 29см
талия 83см
прасец - 40см

Надявам се някой да даде идеи как да продължа с тренировките
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th July 2007, 13:31
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

От креатин, глутамин и протеин нито ще изгориш мазнините, нито ще качиш маса. Трябва първо да знаеш какво правиш за да има оптимален ефект, не че сега ще пречат, но няма да помогнат много. Храненето си оправи първо.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th July 2007, 22:53
jkklouna jkklouna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Мое мнение.
1во къде са тези мазнини предполагам повече по корема, паласките, долната част на гърба?
2ро само се стремиш към тяхното изчистване или цялостно трениране-ако е второто първо качи маса още- не само мазнини ами и мускули и тогава когато смяташ че е достатъчно, даже малко отгоре почни да се чистиш понеже когато чистиш губиш не само мазнини.
3то на мен ли ми се струва така или за 174 см си малко хърбавичък ?
4то защо ще взимаш тези неща още в началото? разбрах че и преди си практикувал но не е ли добре да започнеш няколко месеца подготвителни за да свикне тялото ти с тренировките и тогава да пиеш? Аз лично не пия нищо и съм си доволен от резултата засега, по-натам нз.
5то ако някой не е съгласен с мен съм може да ме критикува приемам такива неща :П
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th July 2007, 23:27
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Закъде бързаш пич?
Наблегни първо на яденето, после на тренировките след това на почивката и най-накрая на химията.
Всичко хубаво става бавно!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th July 2007, 23:56
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Закъде бързаш пич?
Наблегни първо на яденето, после на тренировките след това на почивката и най-накрая на химията.
Всичко хубаво става бавно!
а за какво му е химия при мен ситуацията е абсолютно същата като при него само дето не сам си мерил предмишница и прасец и дето гръбната ми обиколко и бицепс-а са малко по големи иначе сам 1.75 и тежа 68 кила и съм на 18 ....
според мен по добре да не се зима изобщо химия тей като уврежада а пък за пича зависи дали иска стане некав здрав мошен или като мен иска да се орелефи ... съответно почва се тъпче с храна и да бласка за маса или спазва НВД и вратка кат умрял на колелото и бяга
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th July 2007, 00:06
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Казвам химия на всичко различно от храна.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th July 2007, 06:49
Miho Miho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jkklouna
Мое мнение.
1во къде са тези мазнини предполагам повече по корема, паласките, долната част на гърба?
2ро само се стремиш към тяхното изчистване или цялостно трениране-ако е второто първо качи маса още- не само мазнини ами и мускули и тогава когато смяташ че е достатъчно, даже малко отгоре почни да се чистиш понеже когато чистиш губиш не само мазнини.
3то на мен ли ми се струва така или за 174 см си малко хърбавичък ?
4то защо ще взимаш тези неща още в началото? разбрах че и преди си практикувал но не е ли добре да започнеш няколко месеца подготвителни за да свикне тялото ти с тренировките и тогава да пиеш? Аз лично не пия нищо и съм си доволен от резултата засега, по-натам нз.
5то ако някой не е съгласен с мен съм може да ме критикува приемам такива неща :П
@jkklouna
Общо взето да.В долната част на гърба нямам, паласките също повечето са концентрирани в коремната област.
Може да се каже,че се стремя към цялостна тренировка ,но релефа ми е крайната цел за момента.
За това не знам.Аз си се имам за човек в границите на нормалното.Познавам и доста по-хърбави от мен.
Засилил съм се да ги пия, за да бъде по-ударен ефекта от тренировките.То тия неща които аз съм изброил до колкото знам нямат вреден ефект стига да не се прекалява с тях ( то май повечето неща са така )

@alfa
Яденето ми е адски сбъркано.Ако тръгна да се боря с това ще ми отнеме години само докато го вкарам в релси.Сутрин не ям нищо ( може да жулна едно кафе на гладно ) На обяд ям разни пилета ориз и все картофи и разни манджи съдържащи тия неща.Вечер също ям кекаво.Но поне не се тъпча с разни шоколади сладки соленки кексчета и тн.

@stivn
Кажи какво е НВД че съм неук
По принцип аз не вярвам много в бягането...нещо не ми вдъхва доверие.Но ако смятате че е хубаво да почна ще почна.И без това живея на 50метра от Борисовата градина а и гаджето смята че имало нещо смислено в това бягане пък тя си изглежда доста добре.Може и да си прав.

пп радвам се ,че се отзовавате на темата давайте в същия дух
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th July 2007, 08:15
jkklouna jkklouna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 47
По подразбиране

НВД-ниско -въглехидратна диета-навсякъде из форума е писано за нея
тичането е добър вариант за отслабване
добавките-има си начало в което тялото ти няма такъв голям напредък затова попринцип хората почват след около 6 месеца след начало на редовни тренировки
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th July 2007, 08:43
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

kakto kaza jkklouna tova e nisko vyglehidratna dieta ... dimek izbqgvash vsi4ko po kalori4no a pyk za bqganeto moga da ti kaja 4e e mnogo dobyr variant ... az li4no otdelno ot fitnesa ne hodq da bqgam i sled trenirovkata i za men ima poi golqm efekt ( sorry za latinicata ama ne sam na komp koito ima kirilizator )
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th July 2007, 09:29
Miho Miho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Това добре...всичко по-калорично ок ще се избягва ама аз пия адски много газирано.На ден ако не изпия 2литра газировка ( каквато и да е ) значи съм умрял.Предполагам и тя е вредна... А като гледам някои мадами уж за да не дебелеят хрупат солетки от които също се дебелее ( предполагам ) Аз само нещо не успях да разбера кога бягаш кога не но стана ясно че ти се отразява добре.Къде бягаш по колко време с какви почивки ? Има ли значение ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ударетееднорамо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:16.