IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2491  
Стар 22nd November 2011, 11:38
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

На 01.12. имам операция при Стоянов. По принцип той ми е фаворит от край време. Бях се ориентирала към друг хирург, задари по-ниските цени, но в последствие се отказах и избрах Стоянов.
  #2492  
Стар 22nd November 2011, 11:47
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Чудесно, пожелавам ти успех и стискам палци всичко да мине както очакваш и искаш да се случи. Аз имам час за операция през януари 2012, но ще отида още веднъж да се видя с него и да потвърдя размера на имплантите. Ти изцяло ли му се довери за профил на импланта, размер и всичко?
  #2493  
Стар 22nd November 2011, 12:19
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Момичета,желая ви успех.Аз съм оперирана при Стоянов и съм напълно удовлетворена от резултата(въпреки,че непосредствено след операцията недоволствах от "малкото"кубици).
Днес, 9 месеца по-късно-имам съвсем различен поглед ,относно резултата .Желая ви здраве,късмет-а щастието след корекцията,сами ще го изпитате
  #2494  
Стар 22nd November 2011, 13:47
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от law Виж мнението
Чудесно, пожелавам ти успех и стискам палци всичко да мине както очакваш и искаш да се случи. Аз имам час за операция през януари 2012, но ще отида още веднъж да се видя с него и да потвърдя размера на имплантите. Ти изцяло ли му се довери за профил на импланта, размер и всичко?
Като отидох при него той ме попита опиши ми какво искаш и аз му казах - ще ви кажа какво не искам - в никакъв случай не искам голям и фрапиращ бюст. Въпреки, че бях раждала, гърдите ми не бяха пострадали от това, но съм си плоска като дъска. Нарочно бях облякла тясна блуза и му казах че искам да са точно толкова големи колкото в момента изглеждат със сутиена с няколкото подплънки в него. Понеже бях разглеждала доста снимки, му казах че ми е харесал резултата на една жена с кръгли импланти и нисък профил и го попитах моята форма на гърдите в момента позволява ли този вид импланти. Той ме премери и ми каза че ще стане идеално, показа ми и снимки на резултата. Доверих му се изцяло за кубиците и марката на имплантите. Каза ми, че след като мине известно време и отоците спаднат ще напълня чашка Б на сутиен без подплънки, което мен ме устройва идеално. След операцията ще разказвам и как е минало.
Мише, много ти благодаря. Нямам търпение да дойде първи декември.
  #2495  
Стар 22nd November 2011, 13:51
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Благодаря ти! Успех и пиши как е минало.
  #2496  
Стар 22nd November 2011, 14:50
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от law Виж мнението
Благодаря ти! Успех и пиши как е минало.
Благодаря ти миличка. Имам голямо довелие на доктора и мисля че всичко ще е наред. Дано. Стискам палци и за теб.
  #2497  
Стар 23rd November 2011, 14:04
Аватара на stich
stich stich не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 3
По подразбиране въпроси към оперираните 2

Law,аз имах абсолютно същия бюст след раждането,сега съм с 445куб.и са ми добре!Док. е И.С.
Успех!
  #2498  
Стар 24th November 2011, 12:02
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

stich, много ти благодаря за подкрепата! Наистина много ме обнадежди, защото постоянно сънувам кошмари, че ще имам някакви страшно големи вимета с тези кубици,. Сега ще спя по-спокойно, ох колко много време има до януари...
  #2499  
Стар 24th November 2011, 13:56
Аватара на stich
stich stich не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Law,вече 1год. и 6м. след операцията никой не знае за корекцията ми освен най-близките.Стои като голям и естествен бюст на младо момиче.Имплантите са McGhan - 510 Dual gel 445 MX.След време няма да ги усещаш изобщо!Не се стресирай,гадното е,че имаш много време до операцията и само това ще ти в главата.Пожелавам ти много късмет!После да се похвалиш!!!

Последно редактирано от stich : 25th November 2011 на 12:15
  #2500  
Стар 25th November 2011, 09:45
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Благодаря stich, успокоявам се така. Мисля да се доверя изцяло на лекаря щом така е преценил с кубиците. Операцията ми е далече, защото лекарят няма свободни часове до нова година, а след това ще съм в цикъл и така. Ще се похваля щом всичко мине.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:21.