IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2511  
Стар 27th November 2011, 22:47
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Пимче, ама ти нали си с кръгли импланти ?

Как ти се е обърнал тогава ?

Имаш предвид, че не ти се е завъртял импланта, а направо се е обърнал с плоското напред ли ?
Това което трябва да прилепне към ребрата ли ?
  #2512  
Стар 28th November 2011, 00:37
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Джобът ли се е разширил?
  #2513  
Стар 28th November 2011, 10:39
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Пимче, ама ти нали си с кръгли импланти ?

Как ти се е обърнал тогава ?

Имаш предвид, че не ти се е завъртял импланта, а направо се е обърнал с плоското напред ли ?
Това което трябва да прилепне към ребрата ли ?
Момичета,от два дни чета случката на Пимчи и все недоумявам какво и се е случило.
Мис,това с обръщането на импланта "наопаки"възможно ли е?При нея са надмускулни имплантите,а преди е била с хидрогел/но хидрогела не е тема с която съм запозната/
  #2514  
Стар 28th November 2011, 16:02
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Мис,това с обръщането на импланта "наопаки"възможно ли е?При нея са надмускулни имплантите,а преди е била с хидрогел/но хидрогела не е тема с която съм запозната/
Ами не виждам по какъв друг начин ще си проличи обръщането при кръгъл имплант

Знам и историята на Пимчето за гела , тя ми направи престоя в болницата много приятен
  #2515  
Стар 28th November 2011, 18:20
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Обръщането наопаки е нормално явление. От натиск е. Сутрин намирам възглавницата ми извъртяна на ебем страна в калъфката. А не мисля, че кифлата ми е особено тежка. Ако спите много по корем, ще принудите имплантите да се врътнат вътре в опаковките им. Предполагам, че има техника на наместване на палав силикон, и операторите трябва да я знаят. Възглавницата си я намествам, без да разшивам калъфката. Старайте се да спите по гръб.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
  #2516  
Стар 29th November 2011, 21:26
Аватара на Angel_Devil
Angel_Devil Angel_Devil не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 4
Red face Здравейте

Здравейте на всички, мноогоо отдавна следя форума и мечтая за така дългоочаквания момент, в който и аз ще стана част от от вас.Днес бях на консултация и си запазих час, дълго говорихме за възможностите на моето тяло и накрая доктора ми предложи McGhan 410, 375 cc FF. Приех, но след като се прибрах потърсих снимки на този размер и намерих само 2 веднага след махане на конци, и страшно много се притесних, защото ми се струват ужасно високи.Чудя се, дали няма да е много нахално, не знам дали в тази или друга тема, да попитам дали има някоя от вас, която е с FF, за да ми сподели как седят всъщност след спадане на отоците?
  #2517  
Стар 30th November 2011, 06:25
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Параметрите на тези импланти са 12.5/13.0/5.1
Кой е доктора? Щом ти е препоръчал импланти с по-голяма височина от широчина означава, че имаш издължен торс и целта е да се получи бюст стоящ естествено на тялото ти, а не две топки някъде посредата.
  #2518  
Стар 30th November 2011, 11:32
Аватара на Angel_Devil
Angel_Devil Angel_Devil не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Параметрите на тези импланти са 12.5/13.0/5.1
Кой е доктора? Щом ти е препоръчал импланти с по-голяма височина от широчина означава, че имаш издължен торс и целта е да се получи бюст стоящ естествено на тялото ти, а не две топки някъде посредата.


Доктора е И.Стоянов.Да, има логика, наистина ми е малко по-издължен торса .Сега следващата ми дилема е размера, малко ме е страх да не са ми малки Голяма ли е разликата между 375 и 425?Питам защото, на много места във форума се споменава за губене на кубици с времето, та да не седна после да рева, че за толкова пари пак са ми малки
  #2519  
Стар 30th November 2011, 12:29
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Здравей, Angel_Devil,

аз бях в същата дилема като теб - 375 или 425, но на мен И.Ст. ми каза, че ми препоръчва за моя случай 425. Каза ми също, че разликата между двете е много малка, само 1 мм напред, но в основата 425 дават повече обем (а аз съм с 80 см подгръдна). И му се доверих, а операцията ми е в края на януари 2012.

Успех!
  #2520  
Стар 30th November 2011, 20:31
grassyfield grassyfield не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 4
По подразбиране

А какво значи проекция на имплантите? В сантиметри?
И на мене ми предстои да легна под ножа.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:43.