IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #591  
Стар 6th April 2021, 01:42
Bobito12 Bobito12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2021
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefine Виж мнението
Мира Радева доколкото си спомням каза, че тя така си е искала носа, минимално обработен - явно само гърбицата са махнали, но като не е хармонизиран като цяло и ето ти ефекта - на Пинокио. Според нея така бил по-естествен с по-малко обработк, но очевидно е, че не изглежда никак естествен - напротив - по-скоро недовършен след отбиване на номер при ринопластика.
Аз вече 7 седмици post op имам остатъчно изтръпване на горна устна, удължена и двървена усмивка. Чудя се до кога това чудо. А вие кога спряхте да се събуждате с двоен нос?
nascox, и в Турция има "светила", които все бързат и не обясняват или ако го правят ползват терминология, която очевидно е с цел да не разбереш отговора както и повтарят Всичко е нормално и перфектно. Това явно са заучени фрази на пластичните хирурзи, дали в университета не ги учат така. За съжаление колкото и добър специалист да си, дори в Турция с оромен опит и дори да си направил перфектен нос, няма как да предвидиш след време дали няма да тръгнат издънки от незвестна в незивестна посока. Това е много рискова операция, но ние наивните пациенти не можем или май по-скоро не искаме да я осъзнаем, заслепени от желанието си за красота. Поне дишаш ли нормално, щото аз лично още не?
Седем седмици е доста за дишането!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:26.