IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th August 2012, 22:48
Vakata Vakata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 1
По подразбиране Как да тренирам тарся съвети

Така тренирам от 1 година и половина в домашни условия и лостове и бягане бях пълен и тренирах и свалих 25 кила в момента сам 85кг на 18 години 183
така в нас тренирам така 5 серии с 2 гири 6кг на 1 серия по 60 вдигания последните 2 серии с по 50 също така правя странично дигане с тях 4 серии по 45 пъти и лицеви 9 серии по 20 на 1 серия като на последните 3 правя по 15 също след това правя коремни обикновени 4 серии по 50 на серия или 2 серии по 100 и след това с дигане на крака 2 серии 1 серия 50, 1 серия 100 това ми е за деня и така тренирам през ден обаче след този ден ходя на лостовете там правя 4-5 серии на лоста набиранки 4-5 серии помпички и след това ходя да бягам правя по 5 до 8-9 обиколки на стадиона с нормално темпо според вас прекалено ли се натоварвам и ако да можели да ми помогните за програма как да тренирам и искам да си увелича раката и да уформя добре плочките (бицепса-трицепса) защото сега като че ли ми е спаднала даже нз от това че нетренирам правилно ли е или нещо бъркам ? иначе се храня добре по 4 пати и гледам да приемам повече протеини , не взимам никакви добавки.

Последно редактирано от Vakata : 12th August 2012 на 23:30
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd August 2012, 00:04
wwwwww wwwwww не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Тренирам от 2 години в залата, понаедрях, но в един момент процеса спря.Оказа се, че не съм бил мн компетентен как да тренирам.Намерих тая праграма http://xn--80aahho1adjikchk0a.com/ и имам добри резултати
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd August 2012, 13:26
wermillion wermillion не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 25
По подразбиране

Трудно можеш да акцентираш на дадена мускулна група, ако тренираш вкъщи или на лостове. Ориентирай се към фитнес зала. Адекватни тренировъчни програми и съвети можеш да намериш тук - http://bb-team.org




--------------------------------------------------------------------------------
Онлайн магазин за изискани бижута с кристали Сваровски
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th September 2012, 00:31
Mepoooo Mepoooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wermillion Виж мнението
Трудно можеш да акцентираш на дадена мускулна група, ако тренираш вкъщи или на лостове. Ориентирай се към фитнес зала. Адекватни тренировъчни програми и съвети можеш да намериш тук - http://bb-team.org
Вкъщи няма условия за добра тренировка. Друго си е залата.




--------------------------------------------------------------------------------Вкъщи няма условия за добра тренировка. Друго си е залата.
Онлайн магазин за изискани бижута с кристали Сваровски
Вкъщи няма условия за добра тренировка. Друго си е залата.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th September 2012, 13:44
yasen yasen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Да - и аз съм съгласен, че в домашни условия можеш да правиш по-скоро някакви упражнения за мускулен тонус или за стягане на тялото, ама истинските резултати си се получават само във фитнес залата.В сайта на BB-Team наистина могат да се открият доста полезни четива и освен това и форума им си го бива. Аз лично и от ей тука изпробвам някакви неща, защото винаги имат интересни предложения за тренировъчни и хранителни програми
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd September 2012, 19:41
bentaly bentaly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yasen Виж мнението
Да - и аз съм съгласен, че в домашни условия можеш да правиш по-скоро някакви упражнения за мускулен тонус или за стягане на тялото, ама истинските резултати си се получават само във фитнес залата.В сайта на BB-Team наистина могат да се открият доста полезни четива и освен това и форума им си го бива. Аз лично и от ей тука изпробвам някакви неща, защото винаги имат интересни предложения за тренировъчни и хранителни програми
Вярно е, но си остава изкуствено... истинската мускулатура я прави спорта и работата. Плуването активира всяка част и мускулче. Иначе формите ги има, ама са като надути кукли.

СМС за рожден ден
Валутен конвертор
Речник
Синонимен речник - Napred.BG

Последно редактирано от bentaly : 13th October 2012 на 09:20
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th April 2013, 21:09
voilaislington voilaislington не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 24
По подразбиране

В домашни условия какъвто и ген да имаш според мен разбира се неможеш да постигнеш релзултатите ако тренираш във фитнес.

Последно редактирано от el1nor : 29th April 2013 на 08:35
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th April 2013, 17:16
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от voilaislington Виж мнението
В домашни условия какъвто и ген да имаш според мен разбира се неможеш да постигнеш релзултатите ако тренираш във фитнес.

Напълно съгласна,нищо не може да замени залата!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th June 2013, 20:38
tonipetr tonipetr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 5
По подразбиране

И аз мисля че в домашни условия резултата ще бъде много по малък!
________________________
метални врати метални решетки пощенски кутии за входове решетки
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd August 2013, 13:55
georgizm georgizm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Резултати се постигат с много труд в залата и прием на подходящи хранителни добавки. В домашни условия и лостове се постигат по-трудни резултати. Тези тренировки са по-подходящи за потдържане на формата.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
бицепс, коремни мускули, плочки, резултат, тренирам

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдатренирамзадаимарезултат
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:10.