IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th November 2012, 10:18
serpentineeuphoria serpentineeuphoria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 4
Thumbs up Коледни промоции намаления - Парфюми и козметика

Здравейте на всички,

днес реших да пусна една тема и да се разтърся из интернет кои от магазините вече предлагат коледни промоции и намаления на обичаните от нас парфюми и козметика.

Незнам точно с какво да започна и затова ще поствам всичко с което ми харесва и предполгам че на Вас също.

Един от магазините ми направи впечетление, че има промоция на деня. В тази промоция може да намерите продукти намалени със 50% за дадения ден. Не винаги всички продукти са от най добрите но ако всеки ден погледнем какво предлагат може и да си харесаме нещо. Също така може да се погледнат и другите промоционални оферти.


Един от най известните магазини за козметика се вижда че е добре подготвен за различни промоции и намаления. Хубавото е че са намалени наистина много продукти предлагат безплатна доставка при покупка над 60 лв. Тук се рових почти цял часа докато разгледам всичко каквото предлагат.


Определено и един от онлайн моловете е също добре подготвен.
различни парфюми и продукти на разбирасе промо цени които са интересни. Тук можеби само изборът не е чак толкова голям но предполагам че това се дължи че магазинът не се базира само на козметика и парфюми.

Тук незнам дали определението е правилно но можеби най големият магазин за козметика и парфюми в България предлага доста промоции и интересни неща.

Нека да подчертая няколко от промоциите които видях веднага когато го посетих.

Коледни подаръчни комплекти на Vichy

Много парфюми на промоционални цени

Също така и козметиката

наистина има много какво да разглеждате определено може да загубите цял ден да си избирате. Цените са доста добри и ми изглеждат сериозни...

магазинът има и други оферти но няма смисъл да пускам хиляда поста..

Като цяло най хубавите оферти може да се намерят в следните магазини разбира се има и по малки от тях но при тези хубаво че може да си вземете от всичко. Например shopping може да избирате парфюми, козметика дори и електроника под един покрив...

Enzo.bg там пък всичко за красотата на едно място както го пишат...

значи като почнеме от козметика, козметика за коса, парфюми, дори и пасти за зъби имат ...

Ако някой друг знае за други хубави оферти споделете ги с нас, за да може всеки да се подготви добре за коледа

Последно редактирано от el1nor : 28th November 2012 на 18:04 Причина: Моля да избягвате постването на линкове към определени онлайн магазини
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th November 2012, 14:37
ElenaMileva ElenaMileva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 109
По подразбиране

Хубава тема, благодаря.

Аз съм поръчала вече от две места - от Рибката два намалени продукта за коса Macadamia.
И от ензо-то: няма такъв комплект За съжаление - не е за мен, а за подарък на приятелка: diegodallapalma спирала, червило и молив за очи:


Иначе в Ягодата също има намаления.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th November 2012, 15:32
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Има и друга подобна коледна тема.
Иначе благодаря ти за събраната информация

Ще разгледам и останалите линкове, които са дадени и ще споделя ако си харесам нещо

Последно редактирано от el1nor : 28th November 2012 на 18:00
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th December 2012, 20:07
BIBA-2 BIBA-2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 2
По подразбиране

В магазини Botanicus има качествени продукти и намаления за Коледа и Нова година

Последно редактирано от el1nor : 30th December 2012 на 11:35
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КоледнипромоциинамаленияПарфюмикозметика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:44.