IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st June 2011, 00:33
qwertyman qwertyman не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 2
Smile Малко въпроси за солариума..

Здравейте на всички )

Имам няколко въпроси относно солариума.. Целта ми е да придобия малко по-тъмен тен на кожата защото наистина тя е много светла > и от там идват въпросите трябва ли да ходя първоначално няколко пъти за по кратко време за да свикне кожата на облъчването; трябва ли да използвам някакви слънцезащитни кремове за да не изгоря или при контролираните условия на солариума те не са нужни; колко пъти седмично мога да ходя на солариум или през какви интервали от време;какво представлява козметиката в солариумните студия какви са нейните плюсове и минуси и дали са вредни, всъшност какво е необходимо да се ползва?



Мерси предварително!! ))
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th June 2011, 16:27
Аватара на natalkaa
natalkaa natalkaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Ами да ти кажа , аз цяла зима ходих по веднъж , най-много два пъти в седмицата (но рядко). В началото ми казаха че няма нужда от слънцезащитни кремове ,но аз въпреки това първите 4-5 пъти които ходих полдвах Хубаво е да си носиш слънчеви очила и да си свалиш всички бижута било то сребърни златни или тенекиени
Толкова от мен ,дано донякъде съм била полезна )
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th June 2011, 21:53
qwertyman qwertyman не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 2
По подразбиране

мерси ) а колко посещения са необходими за един приятен по - тъмен загар?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th June 2011, 05:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs down

Направо да му писне на човек от мързели,които пускат нови теми без да са потърсили-има десетки теми за солариума.....
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th June 2011, 07:28
Аватара на natalkaa
natalkaa natalkaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от qwertyman Виж мнението
мерси ) а колко посещения са необходими за един приятен по - тъмен загар?
Ами според мен .. по лично моя преценка около 2 месеца като ходиш по веднъж на седмицата
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th January 2014, 16:31
kristinax77 kristinax77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 3
По подразбиране

Препоръките от комисията по облъчване е, не повече от 50 процедури на година, независимо дали на слънце или в солариум. Паузата между 2 процедури трябва да е минимум 48 часа. Изгарянията могат да се проявят едва след 6 - 24 часа. Повече от 1 процедура в рамките на 24 часа може да доведе до нежелано почервеняване и изгаряне на кожата. И задължително таблицата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Малковъпросизасолариума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:42.