IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 13th June 2006, 22:11
sladkavuzdi6ka sladkavuzdi6ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 29
По подразбиране

аз съм се насочила към Емил Георгиев,защото миналата година си попълних устните при него(тогава бях на 16г и той знаеше,но нищо не му попречи,също така знаеше,че става без знанието на родителите ми)и всичко е наред (надявам се и за вбъдеще да е така)затова съм се насочила именно към него,иначе не съм се консултирала с други лекари
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th June 2006, 22:35
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Лелеее, не разбирам какви ги вършат тия лекари. Личи си, че си наистина малка, моля те да ме извиниш. Как така ще прави каквото и да било по лицето на дете без разрешение и знание на възрастен, роднина, брат, сестра, абе някой там.. Точно това трябва да те накара да го избягваш. За парите ли можеш да прецениш сама, за материала ли, за последиците ли от попълването на устните даже...За носа пък нямам думи. Аз едва издържах... Добре, че имаше кой да дойде да ме вижда и на кого да се обаждам от време на време. Само ако ти разкажа как седиш с ледени топки на очите цял ден, трепериш, повръщаш, изтръпнала си цялата и ти е студено, опъната на системи и ти хвърчи кръв от устата на фонтан, като повръщаш? Не можеш да дишаш от тампоните в носа, вечер се душиш. Ще издържиш ли? Няма да се извинявам, че съм гадна, защото това е самата истина, даже много спестявам. Ами ако ти потрябват още пари, я за лекарства, консумативи, я за друго... както искаш, живота си е твой..
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th June 2006, 22:41
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=2788

no comment
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14th June 2006, 12:38
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Нормално е когато си претърпял пластична операция и си доволен от резултата за теб този хирург да е най-добрия, затова нека просто да си изказваме реално мнението от личен опит и не спорим за глупости, в противен случай форумът ще изглежда несериозен
.................................................. .................................................. .....
най-накрая някой да се изкаже смислено!
аз въпреки че съм потърпевша казвам-носа ми е хубав,с цената на това и това,вие си направете извода да ходите ли там или не.
значи другаря Георгиев оперира и деца вече,без знание на родител!аз съм юрист и тая работа да ви кажа не е много законна.ама браво за смелостта, така трябва, трябва пари да се правят в края на краищата!!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 14th June 2006, 15:09
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

)))) Здравей, колега, затова значи ни се припокриват на моменти мненията
Тъй си е, пари си требат тука, ако 15годишна отиде и си поиска бюст и размаха пачка, трябва да и го даде, какво като майка и не знае, тя и бездруго няма да разреши!!
Апропо и офтопик...кога ще е при теб събитието??
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #26  
Стар 14th June 2006, 21:27
danni danni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: sofia
Мнения: 8
Изпратете съобщение чрез ICQ до danni Изпратете съобщение чрез AIM до danni Изпратете съобщение чрез MSN до danni Изпратете съобщение чрез Yahoo до danni
По подразбиране

Кити -това за кръвта,системите и т.н. вярно ли така беше при тебе?Да не би да си имала кръвоизлив?Защото и аз нали искам ринопластика но това което разбрах от теб ме стресна доста.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14th June 2006, 22:45
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

кити,събитието е планирано за след 1 юли освен ако не решим да излизаме по рано
в интерес на истината аз не съм повръщала.най-ужасното беше като почнаха да ми спадат отоците и кожата ми се набръчка като на баба!ужасрно после се възстанови, помня че се плесках с една Нивеа софт..
Отговори с цитат
  #28  
Стар 16th June 2006, 18:40
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Не се майтапя!!! Не знам при кого как е било, при мен беше така. Повръщането доколкото знам е от упойката. Поглъщаш кръв, после я...абе да не навлизам в подробности. Исках само да постресна детето, за да не ходи самичко на операция. Не бива просто. А, да, плюс набръчкването на кожата и пъпките. Едва се оправих за месец, изглеждах ужасно.
Ани4ка, кураж и много късмет!! Всичко ще е наред, а ти се обаждай!
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помогнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:21.