IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #621  
Стар 24th September 2008, 16:29
fit-bg fit-bg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Varna
Мнения: 2
По подразбиране

Без пречистване отвътре, колкото и кремове/лосиони/овлажнители... да се ползват ефекта e краткотраен и е много вероятно пъпките да се появят отново. Повечето детоксификации се правят лесно, а ефекта е много добрър... ето повече по темата: http://newiaqua.royalsbg.com/article-531.html
Отговори с цитат
  #622  
Стар 26th September 2008, 07:33
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Това го повтарям до припадък. Акнето го работя на различни нива. Освен пречистване на организма (на клетъчно ниво) желателно е постепенно да се променя режима на хранене. Нямам предвид диета, а постепенно намаляване на вредните храни или консумирането им преди обяд.
Отговори с цитат
  #623  
Стар 26th September 2008, 10:00
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Butterfly1
моето мнение по въпроса е, че не може да си лекуваш кожата с разни мазилца, които ти ги е казала някоя твоя приятелка, защото ан нея й се отразявало добре. Аз говоря от личен опит. На 24 съм и сим имам акне още от пубертета, сега е доста по-добре разбира се, но все още си го имам.
Искам да споделя с девойките, които имат такъв проблем, че постигнах най-добри резултати, когато започнах да ходя на козметик, за почистване на лицето,после почисвтане с ензим, после йонофореза(искам да кажа, че това нещо прави чудеса) и в съчетание с няколко мазила резултатите са видими. Значи аз ползвам един медицински гел за почистване на лицето сутрин и вечер(купих си ог от мойта козметичка) вечерно време се мажа с крем Имекс(има го във всяка аптека-струва 7лв) и всяка сутрин пия капчета, които са хранителна добавка и са специлано за кожа - казват се Дремабион-оново сами препоръчани от козметичката.
Но кожата на всеки човек е мн индивидуална, за това е най-добре някой специалист да каже, кое е най-добре за дадения тип кожа.....
Аз пък си имам хубава козинка и така си прикривам пъпките. Пробвайте и вие.
Отговори с цитат
  #624  
Стар 27th September 2008, 23:06
galiushaaaa galiushaaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 8
По подразбиране

аз също имам акнетична кожа нужна е ежедневна подръжка освен разните измиващи гелове сутрин и вечер придружени с крем и специален спирт 4 пъти седмично си правя маски и веднъж месечно посещавам козметик така пъпките ми се появяват драстично по малко и то само преди цикъл така че за добри резултати е нужно постоянство
__________________
в живота няма щастие само щастливи мигове...
Отговори с цитат
  #625  
Стар 20th October 2008, 14:32
momi momi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Аз пък съм доволна от серията за пъпки на AVON имам ги почти всички кремчета на тази серия ползвам ги стриктно и наистина има ефект
Отговори с цитат
  #626  
Стар 20th October 2008, 19:23
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

абе това Ейвън и Орифлейм са масова козметика от клас.....ае да не казвам да не говорим че изобщо нито Ейвън идва от щатите нито пък Орифлейм идва от Шведите...ае да не казвам с подробности къде се правят и са дистрибуторни.....я се хванете в ръце и дза акнеични кожи не си правете експерименти с тия козм. продукти.Има на пазара достатъчно мед. козметика а и дерматолози компетентни които ще ви предпишат необходимите лекарства и мазила......изчерпах се вече.....с тия пъпки....
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #627  
Стар 20th October 2008, 19:33
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
абе това Ейвън и Орифлейм са масова козметика от клас.....ае да не казвам да не говорим че изобщо нито Ейвън идва от щатите нито пък Орифлейм идва от Шведите...ае да не казвам с подробности къде се правят и са дистрибуторни.....я се хванете в ръце и дза акнеични кожи не си правете експерименти с тия козм. продукти.Има на пазара достатъчно мед. козметика а и дерматолози компетентни които ще ви предпишат необходимите лекарства и мазила......изчерпах се вече.....с тия пъпки....
Подкрепям!
Отговори с цитат
  #628  
Стар 20th October 2008, 19:34
momi momi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 5
По подразбиране

добре де тва си беше моето мнение на мен лично ми помагат въпреки това не отричам и другите козм.продукти
Отговори с цитат
  #629  
Стар 5th December 2008, 16:46
Аватара на otherdeadangel
otherdeadangel otherdeadangel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Heaven&Hell
Мнения: 91
По подразбиране Re: АХ ,ТЕЗИ ПЪПКИ!

Цитирай:
Първоначално написано от summer_68
ЗДРАВЕЙТЕ!
ПРЕДВАРИТЕЛНО СЕ ИЗВИНЯВАМ,АКО ДУБЛИРАМ НЕЧИЯ ТЕМА!
ПРОБЛЕМА МИ СЕ СЪСТОИ В ТОВА,ЧЕ СЪМ НА 24 ГОДИНИ ,А ВСЕ ОЩЕ СТРАДАМ ОТ АКНЕ (НЕ В ОТЧАЙВАЩА ФОРМА И ВСЕ ПАК).КОХАТА МИ Е СМЕСЕН ТИП.МНОГО БИХ СЕ РАДВАЛА,АКО КОНКРЕТНО МИ ПОСОЧИТЕ ПРОДУКТИ ОТ КОИТО СТЕ ДОВОЛНИ ИЛИ ПЪК СПОДЕЛИТЕ НЯКАКВИ ХИТРИНКИ КОИТО ПРИЛАГАТЕ.БЛАГОДАРНА ЩЕ СЪМ ДОРИ И ЗА ДЕЙСТВАЩИ БАБИНИ РЕЦЕПТИ.КАКВОТО И ДА Е САМО ДА ВЪРШИ РАБОТА.АКО СТЕ ИЗВЪРШИЛИ НЯКАКВО КОМПЛЕКСНО ЛЕЧЕНИЕ И Е ДАЛО РЕЗУЛТАТ ЩЕ ВИ БЪДА ПРИЗНАТЕЛНА ,АКО ГО СПОДЕЛИТЕ.СЪЩО ОТ КОЙ КОЗМЕТИЧЕН САЛОН СТЕ ОСТАНАЛИ ДОВОЛНИ........
НАДЯВАМ СЕ ДА МИ ПОМОГНЕТЕ ДА СЕ СПРАВЯ С ТОЗИ ПРОБЛЕМ....
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
Мила,аз съм също на 24,имах проблеми /съвсем леки,но досадни/ с кожата и един ден послушах съвета на баща ми,който от 16-тата ми година все ми повтаряше да ида на дерматолог.Там лекарката просто ме погледна с една лупа и веднага ми обясни всичко.Изписа ми френска медицинска козметика,която след като ползвах около година,не съм имала повече проблеми досега.Та моя съвет е - отиди на дерматолог - 20 лв е някъде прегледа,за да те прегледа и да изпише това,което е най-добро за твоя проблем,защото вярно,всеки предлага някакъв продукт,но също така и всеки има нужда от индивидуална грижа и може при някой един продукт да действа,а при друг - не.Няма да съжаляваш!
__________________
Всеки един ден нещо изниква пред мен,някой трябва да плати за малките неща.Мога да се пазаря със Съдбата,но не и с малките неща...
Отговори с цитат
  #630  
Стар 5th December 2008, 17:46
Persefona Persefona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

"Мнение Пуснато на: Нед Май 07, 2006 10:41 pm Заглавие: АХ ,ТЕЗИ ПЪПКИ!"

малко късно й отговаряш, ама...
)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АХТЕЗИПЪПКИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:57.