IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 30th November 2008, 16:00
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Несъмнено има и такива, чиято цел е да манипулират, но както вече беше казано, те бързо си проличават. Повечето си остават с едно-две много положителни или много отрицателни мнения, неподкрепени с доказателствен материал. Целта на специализираните подфоруми е да информират, ориентират и помагат, а решението всеки си го взима сам и си носи отговорността за него. Но и аз съм на мнение, че тук можеш да получиш много по-голяма информация от първа ръка, отколкото извън виртуалното пространство.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 30th November 2008, 17:44
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Имаше няколко лица, които манипулираха с мненията си, но админа много бързо ги разконспирира, дори пусна и тема с еднаквите им IP-та.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th December 2008, 11:28
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Според мен форумите са нещо като да споделиш радоста си от добре свършената работа,или да се оплачеш от нечия недотам добре извършена интервенция.Във форума сме като добри приятели без да се познаваме,но това е добре,защото няма последствия от това приятелство,а както знаем не всяко приятелство е искренно,както и в реалноста...но всеки сам може да прецени за себеси кое е добро и кое не е.Тук има достатъчно инфо за всеки вид операции,най-малкото за да си наясно с това какво ти предстои,как би могъл да протече възстановителния период,какви са рисковете които съпътстват всяка интервенция и т.н.Моето отношение е положително,както вече съм споделяла тук,ако го имаше този форум по- рано,можеби нямаше да ми се наложи да извървя този трънлив път,който извървях...А когато всяка дума е подкрепена със снимките ни и хората могат да видят реялния резултат от дадената хирургическа намеса това ти дава по-добра възможност да намериш и ти своя доктор...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th December 2008, 11:52
Persefona Persefona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

съгласна съм с 645CI.
благодарение на форумите съм открила страшно много информация по теми, които ме вълнуват. но не се ограничавам да набирам информацията си само от форума - чета и се интересувам много и по други параграфи. напълно нормално е мнението на потребителите да не е безпристрастно - та нали всеки от тях споделя какво му се е случило. мисля, че дали е избор на доктор, козметика или дреха то той трябва да се прави внимателно и най-вече слушайки интуицията си. моята интиуция е силно развита и не ме лъже. надявам се и при вас да е така.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 25th January 2009, 15:59
rea rea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 59
По подразбиране

И аз съм сигурна, че във форумите има хора, които пишат с определена цел. А именно да се рекламират. Не говоря конкретно за този, но в bg-mama са пробвали да ме правят клиент
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Манипулиратлифорумите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:56.