IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 5th December 2008, 18:30
Аватара на lightpainter
lightpainter lightpainter не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 547
По подразбиране

За мен не беше и дълготрайна. Явно при всеки е индивидуално. Най- напред докато бях в София направих 2 пъти, мисля, че около 22-3 дни имаше между двата пъти, за около месец и половина се показаха пак, направих още веднъж, пак тъй за месец и половина, направих и четвърти път, като и тогава се показаха със същата скорост, просто се отказах, щото на всичкото отгоре вторите два пъти ми бяха на тройна цена. Та тъй, пойчи нямам желание да се фотоепилирам.
П.п. Не е и от цвета на космите, и според двете мацки, които ме епилираха, космите ми бяха идеално дебели и черни
Отговори с цитат
  #22  
Стар 5th December 2008, 21:08
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
Цитирай:
Първоначално написано от Persefona
праилну!
В последно време доста неща научаваш от мен

Сисони :
Цените са в дооооста голям диапазон, някъде се плаща на зона, другъде на импулс ...
За мен това си е Дълготрайна епилация - не вечна.

и аз така предполагах,че е дълготрайна,но не вечна мерси мила за инфото
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 6th December 2008, 11:59
Persefona Persefona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

ами и аз се убедих, че не е от цвета на космите. аз вече година си правя фотоепилация на мишниците и съм адски доволна.
когато за пръв път си направих паднаха на следващата седмица, след това месец по късно направих още един курс и 3 месеца нямаше никой! щастие, щастие. след това се показаха, но бяха значително по-малко - пак направих така един път и селд месец още един път - пак няколко месеца никой. вчера бях при моята козметичка, която ми прави и фотоепилацията и се сетиш, че са започнали лекичко да се подават и я помолих пак да ми светне мишниците. установихме, че вече съвсем малко косми са ми останали. явно наистина не зависи от цвят - моите не са много тъмни, не са и светли. сега се замислям и за ръцете и триъгълника.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 6th December 2008, 12:00
Persefona Persefona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
В последно време доста неща научаваш от мен
ами нали си му умна, а пък съм с и убедила, че говориш истини
Отговори с цитат
  #25  
Стар 20th May 2010, 10:23
ana_666 ana_666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 1
По подразбиране фотоепилация

Здравейте,аз мога да изкажа своя опит от фотоепилацията.Много съм доволна,в София наскоро откриха салони,специално за фотоепилация,на някаква испанска марка-no+vello,имат и сайт.Работят на зона,не на брой импулси или площ-40лв зона,аз си направих подмишници в салона им в Люлин и съм учудена от резултата,опадаха ми доста косми 1 седмица след процедуратаДругите-след няколко процедури ще ги елиминирам))Не боли,а в сравнение с кола-маската,не се усеша абсолютно нищо.Надявам се да съм помогнала на някой
Отговори с цитат
  #26  
Стар 16th December 2010, 13:45
IOLICHKA_ IOLICHKA_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 1
По подразбиране

аз също използвам фотоепилацията на No mas Vello и на мисхниците ми изпаднаха знацхително количество още след първата процедура, но от салона ми обясниха че това е временен ефект и ако не си направя пълния курс след няколко месеца пак ще ми израстнат, и мога да кажа че след 11 процедури вече нямам косми под мишниците. Сега съм на интим и ръце смятам че пак ще остана доволна, пък предимството е че цената е супер ниска и се прави по един път в месеца и ми е абсолутно достъпмо.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 22nd April 2011, 15:53
katina 3 katina 3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 1
По подразбиране

eto edna mnogo izgodna oferta mislq da probvam http://vipoferta.bg/offer.php?offer_id=160
Отговори с цитат
  #28  
Стар 24th April 2011, 18:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от IOLICHKA_ Виж мнението
аз също използвам фотоепилацията на No mas Vello и на мисхниците ми изпаднаха знацхително количество още след първата процедура, но от салона ми обясниха че това е временен ефект и ако не си направя пълния курс след няколко месеца пак ще ми израстнат, и мога да кажа че след 11 процедури вече нямам косми под мишниците. Сега съм на интим и ръце смятам че пак ще остана доволна, пък предимството е че цената е супер ниска и се прави по един път в месеца и ми е абсолутно достъпмо.
Напълно подкрепям.Аз правя цяло тяло и съм предоволна.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФОТОЕПИЛАЦИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:07.