IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 14th November 2007, 18:32
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Ще ви издам една малка тайна.Преди пилинга се мажете с контратубекс,не толкова заради самите белези,а за да омекне кожата и стане по-лесно податлива.Също и след самия пилинг пак,но питайте допълнително след кой ден.На мен ми казаха след 25 ден.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 15th November 2007, 16:38
POLID POLID не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 1
По подразбиране GREEN PEEL

Zdraveite,
interesuvam se ot Green peela i si napravih chas v studio Antoanette v malla na Stamboliiski , no ne sam ubedena che tova e pravilnoto miasto. chetoh che niakoi ot vas sa si pravili tazi procedura i mnogo Vi molia za savet. Ima li efekt i nai veche ,moje li da mi preporachate doktor ili kozmetik koito da go napravi. Kato cena tam mi kazaha che e 350 lv koeto taka kato cheta mi se vijda normalno. Mnogo se pritesniavam i mnogo molia za pomosht [/b]
Отговори с цитат
  #53  
Стар 13th March 2009, 19:26
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Да се впиша в тази стара тема, тъй като наскоро правих Green peel.
Доволна съм.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 13th March 2009, 20:07
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Точно такъв и аз съм си правила преди години, страшно съм доволна.
Имах малки белегчета и пигментация, но сега нищо няма .
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 13th March 2009, 20:29
Аватара на Briseis
Briseis Briseis не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Моя страна, моя България...
Мнения: 373
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Да се впиша в тази стара тема, тъй като наскоро правих Green peel.
Доволна съм.
на д-р Шрамек ли? ще споделиш ли къде ти правиха процедурата и колко ти струва? а някакви кремове с фактор, които влизат в цената дават ли ти? понеже аз си ползвам 30-ти фактор редовно, дали ще ми е необходимо да ми дават крем, ако се реша на Green peel?
__________________
Happiness lies in your own hands....
Отговори с цитат
  #56  
Стар 14th March 2009, 00:16
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Briseis
Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Да се впиша в тази стара тема, тъй като наскоро правих Green peel.
Доволна съм.
на д-р Шрамек ли? ще споделиш ли къде ти правиха процедурата и колко ти струва? а някакви кремове с фактор, които влизат в цената дават ли ти? понеже аз си ползвам 30-ти фактор редовно, дали ще ми е необходимо да ми дават крем, ако се реша на Green peel?
Да, на Шрамек. Правих процедурата в Антоанет.
Да поясня, че имам белези от мнооого отдавна, разни козметички си оставиха ръцете по лицето ми Така че ще се наложи да повторя процедурата, но определено се прочисти и визията и имаше чудесен антибиотичен ефект и нямам възпаления сега. Всичко ми струва 350лв, като от тях 150 са за специалните кремове след процедурата.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 19th March 2009, 00:15
jeny_m jeny_m не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте и от мен, днес си направих Green peel с продукти на д-р Шрамек. Аз съм от Благоевгард, а тук тази козметична процедура се предлага само на едно място - в "студио М" изключително приятно и много изискано студио за красота. Продуктите за домашна употреба са три - почистващ лосион, крем и оцветяващ балсам наподобяващ фондьотен. Пет дни докато трае същинското излющване лицето не трябва да се мокри с вода, почиства се само с лосиона и се нанся смесени равни части от крема и балсама. Сега си усещам лицето парещо като след слънчево изгаряне но не виждам сериозно зачервяване защото съм обилоно намазана с крема. В понеделник ще ми направят пост-терапия наречена от козметичката ми "стоп процедура". След това ще споделя резултата. Цената на двете процедури и продуктите за домашна употреба е 350лв.
__________________
172/54; 90-64-94
Отговори с цитат
  #58  
Стар 27th March 2009, 14:31
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Да се впиша в тази стара тема, тъй като наскоро правих Green peel.
Доволна съм.
Милена, сподели повече.
След процедурата можеш ли да ходиш на работа, свиват ли се разширените пори, заглаждат ли се фините бръчици, дали избледняват спукани капиляри и пигментации?
Отговори с цитат
  #59  
Стар 27th March 2009, 17:24
jeny_m jeny_m не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 113
По подразбиране

Аз чесно казано очаквах по-видим резултат от процедурата. Ясно ми е, че при всеки е различно действието, зависи коя кожа как подава на обработка. Имам пигментно петно на дясната скула което изобщо не се повлия. Като цяло се забелязва освежаване и изсветляване на цялото лице, но си мислех че ще има по съществено действие.
__________________
172/54; 90-64-94
Отговори с цитат
  #60  
Стар 28th March 2009, 23:37
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Да се впиша в тази стара тема, тъй като наскоро правих Green peel.
Доволна съм.
Милена, сподели повече.
След процедурата можеш ли да ходиш на работа, свиват ли се разширените пори, заглаждат ли се фините бръчици, дали избледняват спукани капиляри и пигментации?
На третия ден започваш да се белиш и така 2-3 дни, тогава е желателно да си седиш вкъщи. Иначе не се вижда кой знае какво, като се намажеш със специалните кремове си ок и за навън.
Наистина не очаквайте чудеса, избистряне на тена и леко изсветляване, както и добър антибактериален ефект се получиха при мен. И аз си имам доста петна, които още поне 2-3 пъти ще трябва да обработвам, имам и пигментно петно от бременността, което също все още се вижда. Пилинга е сравнително лек (правила съм и химичен и мога да сравня), но аз лично съм доволна.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПилингиGreenpeelEasypeel
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:01.