IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 15th April 2009, 18:19
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Пила съм алое вера на Forever living /май така се казваше фирмата/ и съм доволна /имах досадни обриви по лицето/. Майка ми също го пи около 4 -5 месеца поради проблеми с черния дроб - ефекта беше голям. Преди това чернодробните й показатели бяха над 100.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th April 2009, 15:34
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Благодаря за отговора. И аз имам предвид точно тази фирма, даже утре ще го поръчвам. Най-много разчитам на детоксикиращия ефект, тъй като приемам лекарства от дълго време... АЙде, ще пиша по-нататък пак. Иначе зимата пих 2 месеца рибено масло и нито грип, нито настинка ме ловиха Препоръчвам го на всички, решили да си подсилват защитните сили......
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th May 2009, 17:53
sndim sndim не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 34
По подразбиране алое вера

Аз пия гел от алое вера за ставни проблеми и хиалуронова киселина, доволна съм. А и кожата на лицето ми се освежи.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st May 2009, 09:01
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Абе хора! Как го пиете това нещо?! Ужасно е гадно! На мен започва да ми се гади като го помириша само, камо ли да го пия. Изпих една доза (60мл) и щях да повърна.. сега го продадох на по-смел човек... че цял литър беше... да не се изхаби. Не мога да повярвам, че го пиете и най-вече, че никой не споменава за това ... Да не би моето да е било развалено? Хм..
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st May 2009, 15:31
sndim sndim не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Абе хора! Как го пиете това нещо?! Ужасно е гадно! На мен започва да ми се гади като го помириша само, камо ли да го пия. Изпих една доза (60мл) и щях да повърна.. сега го продадох на по-смел човек... че цял литър беше... да не се изхаби. Не мога да повярвам, че го пиете и най-вече, че никой не споменава за това ... Да не би моето да е било развалено? Хм..
Този, който е за ставите е с портокалов вкус и е приятен, има и с боровинка и с праскова, които казват, че са много приятни. Въпрос на вкус, а гела от алое вера чистия не съм пробвала, но пише, че може да се приема със сок.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st May 2009, 15:46
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Ooo, не, не, аз се отказах
Взимам пчелен прашец и ще видя, ще се разболявам ли повече или не А това алое за ставите има ли ефект? Аз взимам други хранителни добавки за ставите - флексодон, но разбрах, че поне 2 години трябва да се пие, чували ли сте нещо по въпроса?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 21st May 2009, 17:57
sndim sndim не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Ooo, не, не, аз се отказах
Взимам пчелен прашец и ще видя, ще се разболявам ли повече или не А това алое за ставите има ли ефект? Аз взимам други хранителни добавки за ставите - флексодон, но разбрах, че поне 2 години трябва да се пие, чували ли сте нещо по въпроса?
ПОЛЕЗНИ ЦИФРИ:
- В 120 мл Форевър Фрийдъм се съдържа препоръчителна дневна доза глюкозамин сулфат (1500 мг), хондроитин сулфат (1200 мг), плюс 750 мг МСМ и 250 мг Витамин С.
- Форевър Фрийдъм съдържа 88,9% от чистия, стабилизиран гел от алое вера на Форевър Ливинг Продъктс.
- Човешкият организъм изразходва по 0,4 мл МСМ дневно и ежедневното му възстановяване чрез храната е задължително.

Така че, освен че храниш ставите си, подсилваш и имунната си система, взима се на гладно 30 минути преди хранене сутрин и вечер, държи се в хладилника, предполагам знаеш. На мен това ми помага най-много, иначе съм изредила всички добавки от аптечната мрежа за стави. Приятно е на вкус, на мен ми харесва, а и ми регулира нередовния стомах. Аз го пия шест месеца, почивам три месеца и после пак така. Освен него взимам и хиалуронова киселина под формата на гел капсули.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd May 2009, 07:29
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Мерси за отговра. Не мога да си представя обаче, да си взема още веднъж такова нещо... Съмнявам се, че дори с портокалов вкус, пак няма да мога да го пия... че и сутрин и вечер, абсурд.. ще чакам да го капсулират и тогава може
Отговори с цитат
  #19  
Стар 3rd June 2009, 11:02
VIKCI VIKCI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Аз ползвам продуктите на Форевър ливинг продъктс /ФЛП/, на базата на гел от алое вера са, много съм доволна от геловете им от алое вера, хиалуроновата киселина и козметичните им продукти
Отговори с цитат
  #20  
Стар 3rd June 2009, 15:30
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

аз пия алое от няколко месеца вече.като студентка бях прочела някъде че се слабее от него и заради това си го бях купила.оттогава рядко пропускам да го пия.има ефект,цялото тяло се чувства добре
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АлоеВеракоментари
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:08.