IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st July 2009, 17:22
MIMINA MIMINA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 57
Изпратете съобщение чрез ICQ до MIMINA
По подразбиране Как да пия Мега кът фат бърнър?

Изпих цяла опаковка90кап (по3 кап. преди тренировка,а в другите дни по3кап.сутрин ) и нямам и грам свален .Почивах 2сед. и пак почнах.Вече изпивам и тази опак-2-ра.,а ефект никакъв.Къде греша?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd August 2009, 00:50
Petyr Petyr не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 46
По подразбиране

В храненето, а може би и в тренировките, когато сваляш не може само сланина да свалиш, налага се да ограничиш въглехидратите и да наблегнеш на кардиото...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th August 2009, 11:18
MIMINA MIMINA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 57
Изпратете съобщение чрез ICQ до MIMINA
По подразбиране

Аз ,на всяка тренировка ,тичам на пътеката 30 мин. в началото и още 30 накрая.Но диета не спазвам,което не означава,че ям много.Гледам да се ограничавам,но определено не разбирам дали се храня здравословно или не
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th August 2009, 15:08
Petyr Petyr не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MIMINA
Аз ,на всяка тренировка ,тичам на пътеката 30 мин. в началото и още 30 накрая.Но диета не спазвам,което не означава,че ям много.Гледам да се ограничавам,но определено не разбирам дали се храня здравословно или не
Само сутрин яж въглехдрати, не яж мазнини (в това число влизат свинско, кашкавал, сирене...) наблегни на салатите и червените меса. Последното ти хранене да е преди 20 часа.

За да сваляш трябва енергията която си набавяш, да е по-малко от тази която изразходваш. Все едно да сипваш по-малко бензин в колата отколкото изразходва и да се налага да взимаш от тубата в багажника (сланините по корема ) Обаче когато сваляш се топят не само сланините ами и мусколите и за това трябва да хапваш повече белтъчини и по малко въглехидрати и мазнини, само че не ги спирай напълно, защото има органи които се нуждаят и от тях.

Ако бързаш може да взимаш и фет бърнери, ако имаш време - можеш и без тях. Но ако се тъпчеш с кашкавал пане и пиеш химия за отслабване нищо няма да постигнеш, единствено може да ограничиш натрупване на нови мазнини...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th September 2009, 08:20
Сия Сия не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 3
По подразбиране

А има ли препарат който като пия да свалям сланината само в определен участък от тялото. Може ефекта да не е много бърз, важно е да има изобщо ефект
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th September 2009, 08:49
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Сия
А има ли препарат който като пия да свалям сланината само в определен участък от тялото. Може ефекта да не е много бърз, важно е да има изобщо ефект

...ми то ако имаше такъв,най вероятно нямаше да го има този подфорум
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th September 2009, 17:10
Сия Сия не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 3
По подразбиране

що?! като гледам хората обичат да си чешат езиците, даже ми се струва, че ~ 80% от посетителите никога не са имали намерение да слабеят, но обичат да си плямпат за слабеене

...ми то ако имаше такъв,най вероятно нямаше да го има този подфорум [/quote]
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th September 2009, 13:55
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

еми,с тва трябваше да започнеш.Да речем поста ти можеше да е с първо изречение:тук съм не за да слабея,а за да "почеша езика си"....Нищо лично ,не се сърди
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th September 2009, 14:52
Сия Сия не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rogi
еми,с тва трябваше да започнеш.Да речем поста ти можеше да е с първо изречение:тук съм не за да слабея,а за да "почеша езика си"....Нищо лично ,не се сърди
)))))))))))))))))))))))))
не се сърдя, извинявам се, че се заядох, от известно време ме тресе някакъв бяс и само се заяждам. Няма да пиша повече, за да не разводнявам допълнително темата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КакдапияМегакътфатбърнър
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:58.