IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 23rd March 2011, 18:33
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мarisabela Виж мнението
никой няма нужда от адвокат,няма провинили се! пиша си,защото искам.и ти ли искаш да спра да пиша?
миленка постоянно ти диша у врата и ме дразноти. иначе знаеш , че те харесвам ( наистинката) и през ум не ми е минало да спираш да пишеш. това казах ,че за разлика от нея ти имаш право да роптаеш . а тя като каква се влачи след постовете ти и бълва змиьоч за г? като изпатила ли ? или?? да си каже поне от къде има наблюдения за работата му (щото основно това тук ни вълнува ) и ако може от свои , личен опит!!
иначе не знам дали си наясно аз защо имам реоперация. въобще не е по негова вина и за разлика от др. докт.-и не ми е взел и стотинка за втората.
Отговори с цитат
  #192  
Стар 23rd March 2011, 18:41
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мarisabela Виж мнението
никой няма нужда от адвокат,няма провинили се! пиша си,защото искам.и ти ли искаш да спра да пиша?
айде, айде много задълбахме...никой не казва да не пишеш. не си права като обобщаваш, че всички са с лоши цици от първия път при георгиев.
мерси лива, надявам се да не съм с няколко реоперации, че то от толкова коментари за работата на георгиев вече незнам...
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #193  
Стар 23rd March 2011, 18:50
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

марисабела, ти сигурно имаш основание да се изказваш за георгиев, както писах по-горе всеки има и недоволни. не писах, че твойте постове и намерения са прозрачни, а това че милена хем е потресена от георгиев, хем пуска тема за него. аз като няма да се оперирам примерно при енчев не ме интересува и работата му, а гуен е с перфектен резултат според мен и тва дето го писа за нея не е истинааааааааааа...
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #194  
Стар 23rd March 2011, 19:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

обобщавам,защото така искам,защото където и да ида,където и да се заговори за гърди името на геогиев се спряга много с кофти резултати.и ако се разровиш ще видиш доста подобни теми,озаглавени кой да избера и е напълно нормално да има лутания в търсенето на идеалния хирург и е напълно нормално човек да се дразни от отоношението на същите!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #195  
Стар 23rd March 2011, 19:22
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мarisabela Виж мнението
обобщавам,защото така искам,защото където и да ида,където и да се заговори за гърди името на геогиев се спряга много с кофти резултати.и ако се разровиш ще видиш доста подобни теми,озаглавени кой да избера и е напълно нормално да има лутания в търсенето на идеалния хирург и е напълно нормално човек да се дразни от отоношението на същите!
пак не разбра.... нормално е да питаш и да се интересуваш, както и аз съм правила, но не за хирурзи от чийто работа си "потресен". въпросната потребителка се изказа много остро за работата на георгиев още в първите постове, това беше ясно изразено мнение ане лутане, не мислиш ли?
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #196  
Стар 23rd March 2011, 19:33
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

алиен, това си беше чиста проба целенасочено към гуен, към въпросния лекар...и като цяло чиста проба провокация. това е!
Отговори с цитат
  #197  
Стар 23rd March 2011, 19:35
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
алиен, това си беше чиста проба целенасочено към гуен, към въпросния лекар...и като цяло чиста проба провокация. това е!
е тва се опитвам да кажа да мариса, не беше лутане, а плюене по определени хора...
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #198  
Стар 23rd March 2011, 19:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

алиен,ако бях на нейно място/на милена/щях да реагирам по същия стреснат начин
аз се махам от тая тема,защото милена вече избра хирург
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #199  
Стар 23rd March 2011, 19:44
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мarisabela Виж мнението
алиен,ако бях на нейно място/на милена/щях да реагирам по същия стреснат начин
аз се махам от тая тема,защото милена вече избра хирург
айде, айде кой да я е стреснал чааак толкова георгиев или гуен??? май нещо не те разбрах или ти мен???
пък според мен милена не си и търси хирург...
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #200  
Стар 24th March 2011, 12:32
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

направо се чудя как не ви писна едно и също нещо да пишете толкова време?
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:33.